Ψυχαγωγία

Η Κέιτ Μίντλετον απαντά στις φήμες τέταρτης εγκυμοσύνης!

Έντονες είναι οι φήμες το τελευταίο διάστημα που θέλουν την Κέιτ Μίντλετον να διανύει την τέταρτη εγκυμοσύνη της. 

Διαβάστε επίσης: Έγκυος η Κέιτ Μίντλετον; Η αποκάλυψη και όλες οι πρώτες πληροφορίες!

Ο πρίγκιπας Ουίλιαμ και η Κέιτ ταξίδεψαν στην Ιρλανδία μετά την ολοκλήρωση των οικογενειακών τους διακοπών. Το ταξίδι του βασιλικού ζευγαριού ξεκίνησε από το Μπέλφαστ, στη συνέχεια επισκέφτηκαν την περιοχή Μπαλιμένα όπου εκεί τους υποδέχτηκαν θερμά οι κάτοικοι της περιοχής. 

Καθώς ο Δούκας και η Δούκισσα του Κέιμπριτζ ήταν στο σχολείο της περιοχής, η Κέιτ γνώρισε ένα μικρό αγοράκι και είπε στον πατέρα του ότι είναι υπέροχος και την κάνει να νιώθει νοσταλγία με τον πατέρα του μικρού να τη ρωτά ευθέως αν περιμένει το τέταρτο της παιδί. Η Κέιτ γέλασε και απάντησε με ειλικρίνεια: 

Νομίζω πως ο William θα στεναχωριόταν λίγο με αυτό.

Με αυτόν τον τρόπο η Κέιτ διέψευσε όποια φήμη κυκλοφορεί το τελευταίο διάστημα περί τέταρτης εγκυμοσύνης.

Επόμενο άρθρο

Η Μέγκαν Μαρκλ... τσακώθηκε με την κολλητή της και δεν μιλιούνται!

Ο λόγος που η σχέση τους περνά "κρίση" και δεν ανταλλάζουν ούτε κουβέντα
02/03/2019 - 14:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Κόντρα μεγατόνων" στο Παλάτι: Οι αριστοκράτες και το...ταπεινό ζεύγος(ΦΩΤΟ)

Ο Χάρι και η Μέγκαν με ιδιωτικό jet και η Κέιτ με τον Ουίλιαμ στην...οικονομική θέση
23/08/2019 - 12:01

Η επίσημη απάντηση του παλατιού για το... botox της Κέιτ Μίντλετον!

Έκπροσωπος του παλατιού απάντησε στις φήμες
26/07/2019 - 15:36

Η αλήθεια για την πραγματική σχέση της Μέγκαν Μαρκλ με την Κέιτ Μίντλετον!

Τελικά τι συμβαίνει ανάμεσα στις δυο γυναίκες;
26/07/2019 - 11:40

Η Κέιτ Μίντλετον έκανε botox και ο πλαστικός την..."κάρφωσε" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Πήρε θέση ακόμα και το Παλάτι! Όλες οι λεπτομέρειες και η ανάρτηση
25/07/2019 - 17:26

Μέγκαν Μαρκλ-Κέιτ Μίντλετον:Έτσι διέψευσαν τις φήμες ότι δεν μιλιούνται...(ΦΩΤΟ)

H κίνηση από τις πριγκίπισσες και η αληθινή σχέση τους
11/07/2019 - 09:35

Μέγκαν ή Κέιτ; Με ποια από τις δυο έχει καλύτερη σχέση η βασίλισσα Ελισάβετ;

Με ποια από τις δυο έχει περισσότερα κοινά η βασίλισσα;
29/06/2019 - 12:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νέα κίτρινη προειδοποίηση λόγω υψηλών θερμοκρασιών (ΦΩΤΟ)

Αυξημένες νεφώσεις την Κυριακή και τη Δευτέρα στα ορεινά

Εκδήλωση έξω από την πρεσβεία της Βραζιλίας για τις πυρκαγιές στον Αμαζόνιο

Έκλεισαν τον δρόμο μπροστά από το κτίριο για να ακουστεί η φωνή τους

Χειροπέδες σε 29χρονο που είχε φυτώριο κάνναβης πέρασε η ΥΚΑΝ

Βρήκαν 14 φυτά κάνναβης και άλλα σε διαδικασία αποξήρανσης
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Καίγεται ο Αμαζόνιος: Πυρκαγιές στον "πνεύμονα της γης"

73.000 φωτιές καταγράφηκαν στα δάση του Αμαζονίου από τον Ιανουάριο μέχρι τον Αύγουστο

Νεκρή 17χρονη Ισραηλινή από βομβιστική επίθεση στη Δυτική Όχθη

Δέχθηκαν επίθεση από Παλαιστινίους με έναν αυτοσχέδιο εκρηκτικό μηχανισμό

Κίνα: Δασμοί σε αμερικανικά αγαθά αξίας €75 δισ.

Συνεχίζεται με αντεπίθεση από την Κίνα ο εμπορικός πόλεμος

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 19:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ