Ψυχαγωγία

Η Κέιτ Μίντλετον απαντά στις φήμες τέταρτης εγκυμοσύνης!

Έντονες είναι οι φήμες το τελευταίο διάστημα που θέλουν την Κέιτ Μίντλετον να διανύει την τέταρτη εγκυμοσύνη της. 

Διαβάστε επίσης: Έγκυος η Κέιτ Μίντλετον; Η αποκάλυψη και όλες οι πρώτες πληροφορίες!

Ο πρίγκιπας Ουίλιαμ και η Κέιτ ταξίδεψαν στην Ιρλανδία μετά την ολοκλήρωση των οικογενειακών τους διακοπών. Το ταξίδι του βασιλικού ζευγαριού ξεκίνησε από το Μπέλφαστ, στη συνέχεια επισκέφτηκαν την περιοχή Μπαλιμένα όπου εκεί τους υποδέχτηκαν θερμά οι κάτοικοι της περιοχής. 

Καθώς ο Δούκας και η Δούκισσα του Κέιμπριτζ ήταν στο σχολείο της περιοχής, η Κέιτ γνώρισε ένα μικρό αγοράκι και είπε στον πατέρα του ότι είναι υπέροχος και την κάνει να νιώθει νοσταλγία με τον πατέρα του μικρού να τη ρωτά ευθέως αν περιμένει το τέταρτο της παιδί. Η Κέιτ γέλασε και απάντησε με ειλικρίνεια: 

Νομίζω πως ο William θα στεναχωριόταν λίγο με αυτό.

Με αυτόν τον τρόπο η Κέιτ διέψευσε όποια φήμη κυκλοφορεί το τελευταίο διάστημα περί τέταρτης εγκυμοσύνης.

Επόμενο άρθρο

Η Μέγκαν Μαρκλ... τσακώθηκε με την κολλητή της και δεν μιλιούνται!

Ο λόγος που η σχέση τους περνά "κρίση" και δεν ανταλλάζουν ούτε κουβέντα
02/03/2019 - 14:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τα πρώτα λόγια της Κέιτ και του Ουίλιαμ για το μωρό της Μέγκαν και του Χάρι!

Το καλωσόρισμα του Ουίλιαμ στην «κοινότητα των άγρυπνων» και η δήλωση για το όνομα
08/05/2019 - 08:45

Ίντριγκα στα Ανάκτορα : Ο Χάρι και η Μέγκαν έκαναν...unfollow το Παλάτι!

Εκτός από τα social media εβαλαν με ένα κλικ την Κέιτ και τον Ουίλιαμ
03/05/2019 - 09:59

Ρόουζ Χάνμπερι: Αυτή είναι η πέτρα του σκανδάλου στον γάμο Ουίλιαμ - Κέιτ

Η πρώην... καλή φίλη της Κέιτ που φημολογείται ότι μπήκε ανάμεσα στο ζευγάρι
14/04/2019 - 14:17

Η Μίντλετον εντυπωσίασε το παγκόσμιο φορώντας τα...σκουλαρίκια της Νταϊάνα(ΦΩΤΟ

Δείτε το εντυπωσιακό φόρεμα που επέλεξε και τί μας θύμισε!
11/02/2019 - 10:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έτσι κόπηκε το νήμα της ζωής του 28χρονου Παναγιώτη (ΦΩΤΟ)

Η μοιραία στροφή που παρέσυρε στο θάνατο τον άτυχο νεαρό από τα Λιβάδια

Αυτό είναι το Κέντρο Επιχειρήσεων της Αστυνομίας για τις Ευρωεκλογές (ΒΙΝΤΕΟ)

Στεγάζεται στο Αρχηγείο και είναι ο πυρήνας για τα 2000 μέλη που βρίσκονται σε υπηρεσία

Να γιατί δεν ψήφισα στις Ευρωεκλογές και προτίμησα την παραλία... (ΒΙΝΤΕΟ)

Απογοητευμένη από την πολιτική κατάσταση και το κομματικό κατεστημένο δηλώνουν οι νέοι
Ελλάδα

"Ώρα και μέρα ευθύνης" δήλωσε ο Αλέξης Τσίπρας

Όλα είπε ο Έλληνας Πρωθυπουργός μετά την άσκηση του εκλογικού του δικαιώματος

Aνοίγουν οι κάλπες για τις τριπλές εκλογές στην Ελλάδα

Για πρώτη φορά δικαίωμα ψήφου έχουν όσοι συμπληρώνουν το 17ο έτος της ηλικίας τους

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα
Διεθνή

Κρίσιμη εκλογική μάχη για τη γερμανική κυβέρνηση οι Ευρωεκλογές

Αναμένεται να έχει αντίκτυπο στις εσωτερικές πολιτικές διεργασίες της χώρας

Ισχυρή σεισμική δόνηση στο Περού

Σημειώθηκε σε απόσταση περίπου 180 χιλιομέτρων ανατολικά της πόλης Μογιομπάμπα

Ευρωκλογές: Στις κάλπες σήμερα 21 από τα 28 κράτη μέλη

Tο νέο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο θα συσταθεί σε σώμα στις 2 Ιουλίου

tv news

Παιδοκτονία και παραφροσύνη συγκλονίζουν το «ΚΑΡΜΑ»...

Το τελευταίο και πιο ανατριχιαστικό επεισόδιο του Α’ Κύκλου της σειράς αυτή την Κυριακή
Alpha TV Κύπρου

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/05/2019 - 17:00ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ 2019