Ψυχαγωγία

Η Khloe Kardashian έγινε ίδια η… Kylie Jenner! (ΦΩΤΟ)

Οι δυο αδερφές πλέον είναι "φτυστές"!

Η Kloe Kardashian εξωτερικά δεν μοιάζει με καμιά από τις υπόλοιπες αδερφές της αφού τα χαρακτηριστικά και το ύψος της την κάνουν να ξεχωρίζει.

Τώρα όμως με τις αλλαγές που έχει κάνει στα μαλλιά της αλλά και με την βοήθεια του μακιγιάζ έχει γίνει ίδια η Kylie Jenner, πριν την πρόσφατη αλλαγή στα μαλλιά της που τα έβαψε μπλε. Μάλιστα τα διεθνή μέσα κάνουν λόγο για την απίστευτη ομοιότητα τους με τους πιο "κακούς" να κάνουν λόγο για απανωτές αισθητικές επεμβάσεις που κάνουν όλα τα μέλη της οικογένειας με αποτέλεσμα όλες να είναι ίδιες!

 Δείτε τις φωτογραφίες των δυο αδερφών και κρίνεται!

 

κυλιε

 

Επόμενο άρθρο

Ο Λούκας Γιώρκας μίλησε για το πρόβλημα υγείας που τον ταλαιπώρησε (ΦΩΤΟ)

Η εξομολόγηση του Κύπριου τραγουδιστή και το μήνυμα του...
11/01/2019 - 14:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Αυτός είναι ο λόγος που η Κάιλι και η Κένταλ Τζέννερ μισιούνται!

Η αφορμή για να χαλάσουν οι σχέσεις τους και ο ανταγωνισμός...
14/01/2019 - 14:13

Αυτή είναι η φωτογραφία που σάρωσε στο Instagram τo 2018!

Δείτε σε ποιον ανήκει και ποια είναι η φωτογραφία που μάζεψε τα περισσότερα likes
28/12/2018 - 11:30

Οι πιο πλούσιοι celebrities των ΗΠΑ σύμφωνα με το Forbes!

Μάθετε ποιος κατέκτησε την κορυφή και τα εκατομμύρια που προστεθήκαν στην περιουσία του...
19/12/2018 - 14:41

Kylie Jenner: Το πανάκριβο δώρο στη μητέρα της για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Το δώρο αξίας $250,000 και τα δάκρυα της Kris Jenner μόλις το αντίκρισε…
31/10/2018 - 14:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο κελί για 8 ημέρες ο 38χρονος που συνελήφθη για κλοπές στην Λάρνακα

Εντοπίστηκαν στην κατοχή του κλοπιμαία και ναρκωτικά

Εδώ εντοπίστηκε αιμόφυρτη η 32χρονη γυναίκα από την Πολωνία (ΦΩΤΟ)

Το alphanews.live στη σκηνή της απόπειρας φόνου στην Αγλαντζιά
Ελλάδα

LIVE: Επεισόδια και συμπλοκές στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Χιλιάδες διαδηλωτές φωνάζουν "ΟΧΙ" στη συμφωνία των Πρεσπών

Αθήνα: Δρακόντεια μέτρα ασφαλείας για το μεγάλο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία

Περισσότεροι από διακόσιες χιλιάδες διαδηλωτές θα φωνάξουν "όχι" στη Συμφωνία των Πρεσπών
Διεθνή

Στους 79 οι νεκροί από την έκρηξη αγωγού καυσίμων στο Μεξικό (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Πρόκειται για μία από τις φονικότερες εκρήξεις σε πετρελαιαγωγό εδώ και 25 χρόνια

Mεξικό: Αυξάνεται δραματικά ο αριθμός των νεκρών από έκρηξη σε αγωγό πετρελαίου

Προηγήθηκε διαρροή καυσίμων και τα θύματα πήγαν να γεμίσουν κουβάδες και κάνιστρα

Τραμπ: Παρουσίασε και επίσημα την πρόταση του για το μεταναστευτικό (ΦΩΤΟ)

Προσωρινές άδειες παραμονής έναντι χρηματοδότησης του τείχους από το Κογκρέσο

tv news

Ωμή βία και παράνοια στο πιο φρικιαστικό έγκλημα της σειράς «ΚΑΡΜΑ»

Ένα από τα πιο φρικιαστικά φονικά που διεπράχθησαν στο νησί,την Κυριακή στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

«Για Πάντα Εδώ» Αφιέρωμα στον Μάριο Τόκα με την Αιμιλία Κενεβέζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με σπάνιο αρχειακό υλικό από τη ζωή του μεγάλου μουσικοσυνθέτη, την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 20/01/2019 - 19:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ