Ψυχαγωγία

Η Khloe Kardashian έγινε ίδια η… Kylie Jenner! (ΦΩΤΟ)

Οι δυο αδερφές πλέον είναι "φτυστές"!

Η Kloe Kardashian εξωτερικά δεν μοιάζει με καμιά από τις υπόλοιπες αδερφές της αφού τα χαρακτηριστικά και το ύψος της την κάνουν να ξεχωρίζει.

Τώρα όμως με τις αλλαγές που έχει κάνει στα μαλλιά της αλλά και με την βοήθεια του μακιγιάζ έχει γίνει ίδια η Kylie Jenner, πριν την πρόσφατη αλλαγή στα μαλλιά της που τα έβαψε μπλε. Μάλιστα τα διεθνή μέσα κάνουν λόγο για την απίστευτη ομοιότητα τους με τους πιο "κακούς" να κάνουν λόγο για απανωτές αισθητικές επεμβάσεις που κάνουν όλα τα μέλη της οικογένειας με αποτέλεσμα όλες να είναι ίδιες!

 Δείτε τις φωτογραφίες των δυο αδερφών και κρίνεται!

 

κυλιε

 

Επόμενο άρθρο

Ο Λούκας Γιώρκας μίλησε για το πρόβλημα υγείας που τον ταλαιπώρησε (ΦΩΤΟ)

Η εξομολόγηση του Κύπριου τραγουδιστή και το μήνυμα του...
11/01/2019 - 14:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάιλι Τζένερ: Το απίστευτο ποσό που ξόδεψε για... delivery!

Μέσα σε έναν χρόνο ξόδεψε πολλές χιλιάδες δολάρια...
04/02/2019 - 13:51

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Αυτός είναι ο λόγος που η Κάιλι και η Κένταλ Τζέννερ μισιούνται!

Η αφορμή για να χαλάσουν οι σχέσεις τους και ο ανταγωνισμός...
14/01/2019 - 14:13

Αυτή είναι η φωτογραφία που σάρωσε στο Instagram τo 2018!

Δείτε σε ποιον ανήκει και ποια είναι η φωτογραφία που μάζεψε τα περισσότερα likes
28/12/2018 - 11:30

Οι πιο πλούσιοι celebrities των ΗΠΑ σύμφωνα με το Forbes!

Μάθετε ποιος κατέκτησε την κορυφή και τα εκατομμύρια που προστεθήκαν στην περιουσία του...
19/12/2018 - 14:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο 45χρονος Άγγελος ελλείπει από το χώρο διαμονής του στη Λευκωσία

Τη βοήθεια του κοινού για τον εντοπισμό του ζητά η Αστυνομία

Ώρες αγωνίας για τον 20χρονο Λάμπη (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία του και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη του

Παράταση ζωής για τα περίφημα "Παλάτια" της Αγίας Νάπας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Κίνδυνος κατάρρευσης για το πολυφωτογραφημένο αξιοθέατο του τουριστικού θερέτρου
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Εκτός της κούρσας διαδοχής της Τερέζα Μέι ο Σατζίντ Τζαβίντ

Ο Μπόρις Τζόνσον συνεχίζει να είναι το φαβορί για την πρωθυπουργία της Βρετανίας

Το νησί της Νορβηγίας που θέλει να καταργήσει το χρόνο

Εκεί που η ώρα δεν έχει καμία σημασία, ακόμα και τα ξημερώματα

Οι ΗΠΑ επιβεβαιώνουν την κατάρριψη αμερικανικού drone από ιρανικό βλήμα

Μετά τον Κόλπο του Ομάν, νέο περιστατικό στο Στενό του Ορμούζ

tv news

Ο Ορφέας παραφυλάει μέσα στο ιατρείο της Μίνας με σκοπό να της επιτεθεί...

Ο κλοιός γύρω από τη Μαργκώ στενεύει... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/06/2019 - 17:40DEAL