Ψυχαγωγία

Η Khloe Kardashian έγινε ίδια η… Kylie Jenner! (ΦΩΤΟ)

Οι δυο αδερφές πλέον είναι "φτυστές"!

Η Kloe Kardashian εξωτερικά δεν μοιάζει με καμιά από τις υπόλοιπες αδερφές της αφού τα χαρακτηριστικά και το ύψος της την κάνουν να ξεχωρίζει.

Τώρα όμως με τις αλλαγές που έχει κάνει στα μαλλιά της αλλά και με την βοήθεια του μακιγιάζ έχει γίνει ίδια η Kylie Jenner, πριν την πρόσφατη αλλαγή στα μαλλιά της που τα έβαψε μπλε. Μάλιστα τα διεθνή μέσα κάνουν λόγο για την απίστευτη ομοιότητα τους με τους πιο "κακούς" να κάνουν λόγο για απανωτές αισθητικές επεμβάσεις που κάνουν όλα τα μέλη της οικογένειας με αποτέλεσμα όλες να είναι ίδιες!

 Δείτε τις φωτογραφίες των δυο αδερφών και κρίνεται!

 

κυλιε

 

Επόμενο άρθρο

Ο Λούκας Γιώρκας μίλησε για το πρόβλημα υγείας που τον ταλαιπώρησε (ΦΩΤΟ)

Η εξομολόγηση του Κύπριου τραγουδιστή και το μήνυμα του...
11/01/2019 - 14:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάιλι Τζένερ: Το απίστευτο ποσό που ξόδεψε για... delivery!

Μέσα σε έναν χρόνο ξόδεψε πολλές χιλιάδες δολάρια...
04/02/2019 - 13:51

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Αυτός είναι ο λόγος που η Κάιλι και η Κένταλ Τζέννερ μισιούνται!

Η αφορμή για να χαλάσουν οι σχέσεις τους και ο ανταγωνισμός...
14/01/2019 - 14:13

Αυτή είναι η φωτογραφία που σάρωσε στο Instagram τo 2018!

Δείτε σε ποιον ανήκει και ποια είναι η φωτογραφία που μάζεψε τα περισσότερα likes
28/12/2018 - 11:30

Οι πιο πλούσιοι celebrities των ΗΠΑ σύμφωνα με το Forbes!

Μάθετε ποιος κατέκτησε την κορυφή και τα εκατομμύρια που προστεθήκαν στην περιουσία του...
19/12/2018 - 14:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αισθητή και στη Λεμεσό η σεισμική δόνηση βορειοανατολικά της Πάφου (ΦΩΤΟ)

Το φαινόμενο παρακολουθείται από το Σεισμολογικό Κέντρο του Τμ. Γεωλογικής Επισκόπησης

Της είπε ότι θα την πάει σπίτι της, την ξεμονάχιασε και τη λήστεψε

Χειροπέδες σε 33χρονο που φέρεται να επιτέθηκε σε γυναίκα με ψαλίδι

Γκανγκστερική καταδίωξη...ανήλικου με προειδοποιητικούς πυροβολισμούς στην Πάφο

Προσπάθησε να χτυπήσει με το αυτοκίνητο αστυνομικό που το κυνηγούσε με μοτοσικλέτα
Ελλάδα

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο

Ένα εστιατόριο "πάνω στα σύννεφα" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εσείς θα το επιλέγατε για ένα γεύμα;
Διεθνή

Ο Μακρόν απέλυσε τον αρχηγό της Αστυνομίας λόγω "κίτρινων γιλέκων"

Αποφασισμένος να λάβει μέτρα για αποτροπή νέων επεισοδίων στην καρδιά της πρωτεύουσας

Παραιτείται ο "ισχυρός" άνδρας της Warner Bros μετά από σκάνδαλο

Ο Διευθύνων Σύμβουλος του κολοσσού αποχωρεί μετά τις φήμες για ερωτική σχέση με 26χρονη

Πέθαναν λίγο μετά την κατανάλωση δημητριακών

Περισσότεροι από 100 άνθρωποι νοσηλεύονται με υψηλό πυρετό και διανοητική σύγχυση

tv news

H συμμετοχή της Τατιάνας σε μια αστυνομική έφοδο παίρνει απρόβλεπτες διαστάσεις!

H Όλγα σε απελπιστική κατάσταση στο ξενοδοχείο... «To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Αντρέας και Κάτια συναντιόνται τυχαία στο ίδιο μαγαζί με τη Ρένα και τον Σταύρο

Η Μαρίνα αντιμέτωπη με μια σειρά από κινδύνους...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/03/2019 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ