Ψυχαγωγία

Η Κιμ Καρντάσιαν αποφάσισε να σταματήσει τις σέξι εμφανίσεις!

Για την απόφαση να σταματήσει τις σέξι εμφανίσεις μίλησε η Κιμ Καρντάσιαν  σε συνέντευξη που παραχώρησε στην αμερικάνικη εκπομπή The Real. 

Η 39χρονη τηλεπερσόνα κατά τη διάρκεια της συνέντευξης δήλωσε πως μαζί με τον σύζυγο της, Kanye West, πήραν αυτή την απόφαση κυρίως για τα παιδιά τους και επειδή σέβεται τη βαθιά πίστη που έχει ο Kanye στον Θεό. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

"Είναι ο σύζυγος μου και σέβομαι το πως αισθάνεται. Αυτό γίνεται κυρίως για τα παιδιά. Τώρα που μεγαλώνουν, ο Kanye είναι πολύ ανήσυχος για ό,τι υπάρχει στο σπίτι. Έχουμε αφαιρέσει τις τηλεοράσεις από τα δωμάτια τους αλλά και το make up που είχε η North στο δωμάτιο της. 

Συμφωνώ με όλο αυτό που συμβαίνει, αλλά πάντα θα είμαι ο εαυτός μου. Είμαι μητέρα τεσσάρων παιδιών και του χρόνου θα γίνω 40 ετών. Πότε είναι η στιγμή να σταματήσω;"

Επόμενο άρθρο

Τίτλοι τέλους στη σχέση της Νατάσας Θεοδωρίδου

Η γνωστή τραγουδίστρια και ο επιχειρηματίας αποφάσισαν να τραβήξουν χωριστούς δρόμους
09/11/2019 - 09:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χάρι - Μέγκαν: Τους ανέλαβε η εταιρεία που προωθεί την...Κιμ Καρντάσιαν;

Όσα ανέφερε ο ατζέντης και η...πρώτη προσφορά από το Ντουμπάι
03/02/2020 - 11:34

Η Κιμ Καρντάσιαν θα πρωταγωνιστήσει σε ταινία με την Τζένιφερ Λόπεζ! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ανακοίνωση της γνωστής τηλεπερσόνας για την συνεργασία τους
01/11/2019 - 13:28

Ο Κάνιε Γουέστ νιώθει ότι είναι παντρεμένος με την Κιμ εδώ και... "500 χρόνια"

Η δήλωση για τον γάμο του με τη γνωστή τηλεπερσόνα
30/10/2019 - 10:52

Κιμ Καρντάσιαν: Ο τσακωμός με τον Κάνιε Γουέστ για το σέξι φόρεμα

Για ποιο φόρεμα ο γνωστός τραγουδιστής έκανε σκηνή ζηλοτυπίας στη σύζυγο του
15/10/2019 - 15:43

Η Κιμ Καρντάσιαν βαφτίστηκε στην Αρμενία μαζί με τα παιδιά της (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση της γνωστής τηλεπερσόνας στον λογαριασμό της στα κοινωνικά δίκτυα
11/10/2019 - 10:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έλεγχοι σε Γεροσκήπου και Χλώρακα για πάταξη οχληρίας και παραβατικότητας

Δεκάδες καταγγελίες, ενώ κατακρατήθηκαν και οχήματα

Στο νοσοκομείο μοτοσικλετιστής μετά από σύγκρουση με όχημα στη Λευκωσία

Οι συνθήκες του τροχαίου ατυχήματος διερευνώνται από μέλη του τμήματος Τροχαίας

Μυστήριο τα αίτια θανάτου του άγνωστου άνδρα που εντοπίστηκε νεκρός σε φωταγωγό

Εν αναμονή των αποτελεσμάτων DNA για την ταυτότητα του πτώματος τελούν οι Αρχές
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων

Ελληνικό ΥΠΕΞ προς Άγκυρα: Είμαστε έτοιμοι και για αυτή την πρόκληση

Η απάντηση στις νέες προθέσεις για έρευνες εντός της ελληνικής υφαλοκρηπίδας
Διεθνή

Το «νεαρότερο θύμα» του Covid-19 στην Αυστραλία, δεν είχε ασθενήσει τελικά

Οι Αρχές αναθεώρησαν προς τα κάτω τον αριθμό των νεκρών από την πανδημία

Μια τοιχογραφία για τον George Floyd, εκεί όπου άφησε την τελευταία του πνοή

Τρεις καλλιτέχνες ένωσαν τις δυνάμεις τους και στέλνουν το δικό τους μήνυμα

ΗΠΑ: Η στιγμή που κροτίδα χτυπάει δημοσιογράφο ενώ καλύπτει τα επεισόδια (VID)

Για 7η μέρα συνεχίζονται οι διαδηλώσεις για τη δολοφονία του Αφροαμερικανού Τζορτζ Φλόιντ

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 02/06/2020 - 17:40DEAL