Ψυχαγωγία

Η Lady Gaga απαντά στις φήμες: ''Ναι είμαι έγκυος'' (ΦΩΤΟ)

Η Lady Gaga θέλησε να δώσει την δική της ειρωνική απάντηση σε όσα δημοσιεύματα την θέλουν να διανύει την πρώτη της εγκυμοσύνη!

Όχι δεν είναι έγκυος! Απλά "κουράστηκε" από τα δημοσιεύματα στα διεθνή μέσα που τη θέλουν να είναι έγκυος και πιο συγκεκριμένα με το εξώφυλλο γνωστού περιοδικού. Έτσι δεν έχασε ευκαιρία και με ένα tweet σχολίασε το εξώφυλλο γράφοντας: 

Οι φήμες λένε πως είμαι έγκυος. Ναι είμαι έγκυος... με το #LG6.( το άλμπουμ της)

 

Να αναφέρουμε ότι μετά και τον χωρισμό της από τον αρραβνιαστικό της, οι φήμες φούντωσαν για το ειδύλλιο της με τον Μπράντλει Κούπερ, όπου πρωταγωνιστούσαν στην ταινία "A star is born", με τους ίδιους να διαψεύδουν την είδηση και να αναφέρουν ότι είναι απλά πολύ καλοί φίλοι. 

Επόμενο άρθρο

Μαρία Κορινθίου: Η αποκάλυψη που έκανε για την καταγωγή της (ΦΩΤΟ)

Το ταξίδι στη Βενετία, η ανάρτηση και η αποκάλυψη για τις ρίζες της
14/03/2019 - 10:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντίο...Cooper! Αυτός είναι ο νέος έρωτας για την Lady Gaga! (ΦΩΤΟ)

Διάσημος, γοητευτικός και ακαταμάχητος ο άνδρας που φέρεται να την κέρδισε
22/03/2019 - 13:01

"Ξέπσασε" στα social media - Η Irina Shayk διέγραψε τη Lady Gaga στο Instagram

Τελικά όπου υπάρχει καπνός... υπάρχει και φωτια!
28/02/2019 - 11:33

Lady Gaga: Έτσι διαψεύδει τις φήμες για τη σχέση της με τον Μπράντλεϊ Κούπερ;

Μπορεί ο ηθοποιός να εμφανίστηκε με τη σύντροφο του αλλά οι φήμες έγιναν ακόμα πιο έντονες
26/02/2019 - 08:57

Μαγική στιγμή των... Όσκαρ! Lady Gaga και Μπράντλεϊ Κούπερ τραγουδούν το Shallow

Η αποθέωση και τα συγκινητικά λόγια της τραγουδίστριας για το Όσκαρ που κέρδισε
25/02/2019 - 09:08

Επιβεβαιώθηκαν οι φήμες! Η Lady Gaga χώρισε με τον αρραβωνιαστικό της

Λίγο πριν τον γάμο αποφάσισαν να "τραβήξουν" χωριστούς δρόμους...
21/02/2019 - 08:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπουργός Εργασίας: Δεν υπάρχει ούτε ένας άστεγος στην Κύπρο

Εντός Μαϊου η νέα στεγαστική πολιτική της Κυβέρνησης λόγω εκτόξευσης των ενοικίων

Χάθηκαν τα ίχνη 79χρονης από την Πύλα

Η Αστυνομία ζητά τη βοήθεια του κοινού για εντοπισμό της

Στο 121% η βροχόπτωση από 1η μέχρι 22 Απριλίου

Η μεγαλύτερη ποσότητα βροχόπτωσης στο διάστημα 1-22 Απριλίου σημειώθηκε στο Κελλάκι
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Φονικός σεισμός στις Φιλιππίνες άφησε πίσω του πέντε νεκρούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατέρρευσαν κτίρια λόγω της ισχυρής σεισμικής δόνησης

Νέα έκρηξη κοντά σε εκκλησία στη Σρι Λάνκα

Εκρηκτικός μηχανισμός πυροδοτήθηκε ενώ αξιωματούχοι προσπαθούσαν να τον αποσυναρμολογήσουν

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 17:40DEAL