Ψυχαγωγία

Η Μαντόνα πάει Eurovision; - Όλες οι λεπτομέρειες!

Ο φετινός διαγωνισμός της Eurovision θα πραγματοποιηθεί στο Τελ Αβίβ, στο Ισραήλ και όπως φαίνεται οι διοργανωτές έβαλαν στόχο να τρελάνουν τους φανς του διαγωνισμού με την φετινή διοργάνωση τους να θέλουν να μείνει στην ιστορία του θεσμού. 

Όπως αναφέρουν διεθνή μέσα, η κρατική τηλεόραση του Ισραήλ βρίσκεται σε διαπραγματεύσεις με την Μαντόνα ώστε να εμφανιστεί στη σκηνή της Eurovision. Μάλιστα η ιστοσελίδα Yent σε δημοσίευμα της αναφέρει ότι η βασίλισσα της ποπ είναι πολύ κοντά στο να πει το μεγάλο «ναι» και το μόνο που εκκρεμεί είναι το οικονομικό σκέλος της συμφωνίας.

Οι Ισραηλινοί είναι πολύ δεκτικοί στο να ξεπεράσουν οποιοδήποτε οικονομικό όριο είχαν βάλει ώστε να δουν την Μαντόνα να ανεβαίνει στη σκηνή της διοργάνωσης τους ενώ σε περίπτωση που η συμφωνία μαζί της δεν «κλείσει», στη λίστα με τα ονόματα που θέλουν οι Ισραηλινοί είναι αυτό του Έλντον Τζον και του συγκροτήματος Coldplay.

 

Επόμενο άρθρο

Ε. Χατζίδου: Το πρόβλημα υγείας που την ανάγκασε να ακυρώσει τις εμφανίσεις της

Η παρουσία της νυν του πρώην της και το πρόβλημα υγείας που την ταλαιπωρεί....
19/01/2019 - 10:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Παλαιστίνη ρίχνει "χαστούκι" στη Μαντόνα και την Ισλανδία που τους υποστήριξε!

Κατά των τραγουδιστών το Ισραήλ, τώρα και η...Παλαιστίνιοι
20/05/2019 - 12:32

Η σημαία της Παλαιστίνης στην Eurovision από την Μαντόνα και την Ισλανδία(ΦΩΤΟ)

Έστειλαν μήνυμα φιλίας και διαμαρτυρίας εξαγριώνοντας τους Ισραηλινούς
19/05/2019 - 12:53

Το Twitter... πήρε φωτιά στον τελικό της Eurovision!

Όσα σχολίασαν οι "τουττεράδες" κατά τη διάρκεια του διαγωνισμού
18/05/2019 - 23:11

Η Μαντόνα τελικά... υπέγραψε το συμβολαίο για την εμφάνιση της στην Eurovision!

Η εμφάνιση της βασίλισσας της ποπ είναι πλέον επίσημη
16/05/2019 - 16:48

Μάγεψε η Κατερίνα Ντούσκα στον α' ημιτελικό της Eurovision! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την παραμυθένια εμφάνιση της στη σκηνή του διαγωνισμού
15/05/2019 - 00:20

Αυτό είναι το αγαπημένο τραγούδι της Ελένης Φουρέιρα από την φετινή Eurovision!

Και δεν είναι ούτε της Κύπρου ούτε και της Ελλάδας...
14/05/2019 - 11:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δεν ήταν η ληστεία το κίνητρο των δραστών που μπούκαραν σε σπίτι στη Λεμεσό

Άφαντοι παραμένουν εδώ και μέρες οι πέντε που αναζητούνται από τις αρχές

Όχημα παρέσυρε και τραυμάτισε 81χρονη σε λεωφόρο της Πάφου

Μεταφέρθηκε στο ΓΝ της πόλης όπου κρίθηκε αναγκαία η εισαγωγή της στο χειρουργείο

Θέλουν να κλειδώσουν τα κινητά των μαθητών σε θυρίδες οι καθηγητές (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως σχολιάζει ο Γιάννος Σωκράτους το περιστατικό ξυλοδαρμού μαθήτριας σε λεωφορείο
Ελλάδα

Η επόμενη μέρα του πρώτου γύρου των δημοτικών εκλογών στην Αθήνα

Σαφέστατο προβάδισμα νίκης την ερχόμενη Κυριακή έχει ο Κώστας Μπακογιάννης

Ελλάδα: Συντριπτική ήττα για τον Αλέξη Τσίπρα

Η χώρα οδηγείται σε πρόωρες εκλογές και την Νέα Δημοκρατία να είναι ισχυρή

Τσίπρας: "Η τελική ετυμηγορία ανήκει πάντοτε στο λαό"

Πρόωρες εκλογές ανακοίνωσε ο Έλληνας Πρωθυπουργός μετά τα αποτελέσματα των εκλογών
Διεθνή

Μακρόν και Σάντσεθ αναλύουν τα αποτελέσματα των Ευρωεκλογών

Οι δυο Ευρωπαίοι ηγέτες θα συναντηθούν απόψε στο Παρίσι

Ευρωκλογές: Τέλος ο ιστορικός δικομματισμός στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο

Οι δύο πολιτικές οικογένειες που κυριαρχούν συγκεντρώνουν συνολικά 324 βουλευτές

Αιματηρά επεισόδια σε φυλακή στις ΗΠΑ

Η σύγκρουση ξέσπασε κατά τη διάρκεια των ωρών του επισκεπτηρίου

tv news

Η Μάρθα είναι εξαφανισμένη και κινδυνεύει θανάσιμα... Ο Παύλος ανησυχεί...

Η Τατιάνα καλείται εσπευσμένα στην αστυνομική διεύθυνση«To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Σταύρος ανακαλύπτει πως η Λίλιαν σχεδιάζει να φύγει κρυφά με τα δύο κορίτσια..

Επισκέπτεται την Κάτια και ζητάει βοήθειά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 27/05/2019 - 15:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ