Ψυχαγωγία

Η Μίντλετον εντυπωσίασε το παγκόσμιο φορώντας τα...σκουλαρίκια της Νταϊάνα(ΦΩΤΟ

Μια από τις εντυπωσιακότερες εμφανίσεις που έκανε ποτέ, πραγματοποίησε η Κέιτ Μίντλετον στην απονομή των βραβείων Βafta στο Λονδίνο.  

Διαβάστε επίσης : Baftas 2019: Οι εμφανίσεις που ξεχώρισαν στο κόκκινο χαλί! (ΦΩΤΟ)


Με λευκή τουαλέτα του οίκου Alexander McQueen και σκουλαρίκια με διαμάντια και μια μεγάλη πέρλα παρέδωσε μαθήματα κομψότητας, όπως γράφουν τα διεθνή Μέσα. 

ανδρας

Η νεαρή πριγκίπισσα κέντρισε το ενδιαφέρον του παγκόσμιου κοινού φορώντας σκουλαρίκια με διαμάντια και μια μεγάλη πέρλα που ανήκαν στην αγαπημένη των Βρετανών πριγκίπισσα Νταϊάνα, συγκινώντας τον κόσμο.

Διαβάστε επίσηςΣάρωσε ο Γιώργος Λάνθιμος στα βραβεία BAFTA 2019!


Τα βρετανικά μέσα την αποθέωσαν για την τιμή που της έκανε αλλά και με την επιλογή του φορέματος το οποίο θύμιζε τη λευκή τουαλέτα που είχε φορέσει η πριγκίπισσα το 1991 σε ένα γκαλά στο Ρίο της Βραζιλίας. 

κειτ

Ο πρίγκιπας Ουίλιαμ και η σύζυγός του ήταν οι τελευταίοι που περπάτησαν στο κόκκινο χαλί του Άλμπερτ Χολ και η άφιξή τους έδωσε το έναυσμα για να αρχίσει η τελετή την οποία παρακολούθησαν από τις μπροστινές θέσεις, ανάμεσα σε διάσημους ηθοποιούς και δημιουργούς.   

νταιανα

Επόμενο άρθρο

Έγινε της...παγιέτας-Οι καλοντυμένες και κακοντυμένες των βραβείων Grammys(ΦΩΤΟ)

Οι λαμπερές εμφανίσεις και το βραβείο καλοντυμένος...
11/02/2019 - 10:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μπορεί να νίκησε, όμως θα πρέπει να αλλάξει πολλά ενόψει συνέχειας

Στο ΑΠΟΕΛ τρία πράγματα κρατάνε από τον αγώνα κόντρα στην ΕΝΠ
11/02/2019 - 11:13

Baftas 2019: Οι εμφανίσεις που ξεχώρισαν στο κόκκινο χαλί! (ΦΩΤΟ)

Η Κέιτ Μίντλετον κατάφερε να επισκιάσει όλες τις υπόλοιπες παρουσίες...
11/02/2019 - 10:27

Κέιτ Μίντλετον: Η ερώτηση για την βασίλισσα Ελισάβετ και την... πίτσα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δούκισσα του Κέιμπριτζ απάντησε στις ερωτήσεις των παιδιών
16/01/2019 - 14:54

Μέγκαν και Κέιτ μαζί στην εκκλησία για τη Χριστουγεννιάτικη λειτουργία! (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά τις έντονες φήμες για την "κόντρα" τους...
25/12/2018 - 16:04

Το διαμέρισμα της Kate και της Pippa στο Λονδίνο πωλείται για...αστρονομικό ποσό

Δημοσίευσαν αγγελία για τη πώληση οι γονείς των κοριτσιών
15/12/2018 - 13:04

Αποκάλυψη για το Παλάτι! Ο Ουίλιαμ κρύβεται πίσω από τον "πόλεμο" της Μέγκαν!

Όλες οι λεπτομέρειες και η πρώτη... "προβληματική" γνωριμία
10/12/2018 - 11:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Ένας ακόμα φόνος έρχεται να ταράξει τα νερά της αστυνομικής διεύθυνσης…

Η Αμαλία συνειδητοποιεί πως η κατάστασή της χειροτερεύει «To Τατουάζ»Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/02/2019 - 08:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ