Ψυχαγωγία

Η πρώτη αντίδραση της Lady Gaga όταν έμαθε ότι είναι υποψήφια για Όσκαρ!

Μετά τις διακρίσεις της σε πολλά μουσικά βραβεία τώρα ήρθε και η διάκριση στην υποκριτική!

Ανακοινώθηκαν την Τρίτη οι υποψήφιοτητες για τα 91α βραβεία Όσκαρ και ανάμεσα στις υποψήφιες για το βραβεί Α' Γυναικείου Ρόλου είναι η Lady Gaga με τον ρόλο της στη ταινία «A Star is Born». Η 32χρονη τραγουδίστρια μιλώντας  στους New York Times αποκάλυψε ότι κατά τη διάρκεια ανακοίνωσης των υποψηφιότητων... αποκοιμήθηκε με την ίδια να αναφέρει: 

Ξύπνησα περίπου στις 8:30 και δεν ήξερα τίποτα.

Στη συνέχεια δήλωσε ότι πήρε τηλέφωνο τον μάνατζέρ της, που της είπε τα ευχάριστα με την Gaga να λέει για την πρώτη της αντίδραση: 

 Απλά ξέσπασα σε κλάματα!

Σύμφωνα με όσα γράφονται,  η Lady Gaga δεν είναι το φαβορί για τη συγκεκριμένη κατηγορία, με την Glenn Close να έχει τη «μερίδα του λέοντος» για το ρόλο της στην ταινία The Wife.

Επόμενο άρθρο

Σταύρος Κωνσταντίνου:Έπαθα σοκ όταν έμαθα ότι ο πατέρας μου έχει καρκίνο(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε για την Τάμτα, τον καρκίνο του πατέρα του και τον επικείμενο γάμο του
23/01/2019 - 17:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λεονάρντο Ντι Κάπριο είναι φαβορί για τα βραβεία Όσκαρ!

Με τον ρόλο του στην ταινία "Once Upon a Time in Hollywood"
16/08/2019 - 17:04

Σε περιπέτειες η Lady Gaga: Κλεμμένο το τραγούδι "Shallow";

Οι κατηγορίες, οι απειλές και τα πολλά εκατομμύρια που ζητά ο Ρόνσεν
10/08/2019 - 08:59

Η Lady Gaga βάζει τέλος στις φήμες: Τα δημόσια φιλιά με συνεργάτη της! (ΦΩΤΟ)

Έτσι έβαλε τέλος στη φημολογούμενη σχέση της με τον Μπράντλεϊ Κούπερ
31/07/2019 - 11:39

Ο πρώτος Κύπριος που βραβεύθηκε με όσκαρ στον Alpha (BINTEO)

Πως είναι να δουλεύεις στο Hollywood, η τέχνη των κινουμένων σχεδίων και η "χρυσή" ταινία
09/07/2019 - 21:25

Bradley Cooper και Lady Gaga... ξανά μαζί!

Ο λόγος που θα τους δούμε ξανά μαζί μετά τις φήμες ότι είναι ζευγάρι
03/07/2019 - 09:21

Lady Gaga: Την ρώτησαν που είναι ο Bradley Cooper και αυτή τους... έβρισε!

Το περιστατικό που εκνεύρισε την τραγουδίστρια και η απάντηση της
11/06/2019 - 09:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις

Ήξερε η ΠΑΣΥΚΙ για την μη προσέλευση γιατρών στο ΤΑΕΠ Πόλης Χρυσοχούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Πλήρης κάλυψη της συντεχνίας στους δύο εναπομέιναντες γιατρούς στο νοσηλευτήριο
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 25/08/2019 - 23:45ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ