Ψυχαγωγία

Η πρώτη αντίδραση της Lady Gaga όταν έμαθε ότι είναι υποψήφια για Όσκαρ!

Μετά τις διακρίσεις της σε πολλά μουσικά βραβεία τώρα ήρθε και η διάκριση στην υποκριτική!

Ανακοινώθηκαν την Τρίτη οι υποψήφιοτητες για τα 91α βραβεία Όσκαρ και ανάμεσα στις υποψήφιες για το βραβεί Α' Γυναικείου Ρόλου είναι η Lady Gaga με τον ρόλο της στη ταινία «A Star is Born». Η 32χρονη τραγουδίστρια μιλώντας  στους New York Times αποκάλυψε ότι κατά τη διάρκεια ανακοίνωσης των υποψηφιότητων... αποκοιμήθηκε με την ίδια να αναφέρει: 

Ξύπνησα περίπου στις 8:30 και δεν ήξερα τίποτα.

Στη συνέχεια δήλωσε ότι πήρε τηλέφωνο τον μάνατζέρ της, που της είπε τα ευχάριστα με την Gaga να λέει για την πρώτη της αντίδραση: 

 Απλά ξέσπασα σε κλάματα!

Σύμφωνα με όσα γράφονται,  η Lady Gaga δεν είναι το φαβορί για τη συγκεκριμένη κατηγορία, με την Glenn Close να έχει τη «μερίδα του λέοντος» για το ρόλο της στην ταινία The Wife.

Επόμενο άρθρο

Σταύρος Κωνσταντίνου:Έπαθα σοκ όταν έμαθα ότι ο πατέρας μου έχει καρκίνο(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε για την Τάμτα, τον καρκίνο του πατέρα του και τον επικείμενο γάμο του
23/01/2019 - 17:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τα φετινά δώρα στα Όσκαρ θα είναι σοκολατάκια κάνναβης και διακοπές στην Ελλάδα!

Τα δώρα στους υποψήφιους μπορούν να φτάσουν σε κόστος μέχρι εκατόν χιλιάδες δολάρια
20/02/2019 - 12:22

Όσκαρ 2019: Οι Queen σε μια live εμφάνιση για τo "Bohemian Rhapsody"

H ανακοίνωση της Αμερικανικής Ακαδημίας Κινηματογραφικών Τεχνών και Επιστημών...
19/02/2019 - 09:02

Ο λόγος που ενώνουν δυνάμεις Τζορτζ Κλούνεϊ, Μπραντ Πιτ και Ρόμπερτ Ντε Νιρο

Οι "περικοπές" στα φετινά Όσκαρ και η αντίδραση των ηθοποιών...
17/02/2019 - 17:32

Lady Gaga: Το λάθος στο νέο της τατουάζ έγινε γιατί ήταν... μεθυσμένη! (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες με τα νέα της τατουάζ, τα σχόλια για το λάθος και η απάντηση της
17/02/2019 - 09:34

Lady Gaga: Χώρισε με τον σύντροφο της λίγο πριν τον γάμο;

Οι φήμες χωρισμού και οι επαγγελματικές υποχρεώσεις του ζευγαριού...
16/02/2019 - 09:55

Ανατροπή για τα φετινά Όσκαρ: Τελικά θα έχουν... παρουσιαστή!

Η επίσημη ανακοίνωση της Ακαδημίας Κινηματογράφου και ποιοι θα είναι οι παρουσιαστές
08/02/2019 - 13:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Ένας ακόμα φόνος έρχεται να ταράξει τα νερά της αστυνομικής διεύθυνσης…

Η Αμαλία συνειδητοποιεί πως η κατάστασή της χειροτερεύει «To Τατουάζ»Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ