Ψυχαγωγία

Η πρώτη αντίδραση της Lady Gaga όταν έμαθε ότι είναι υποψήφια για Όσκαρ!

Μετά τις διακρίσεις της σε πολλά μουσικά βραβεία τώρα ήρθε και η διάκριση στην υποκριτική!

Ανακοινώθηκαν την Τρίτη οι υποψήφιοτητες για τα 91α βραβεία Όσκαρ και ανάμεσα στις υποψήφιες για το βραβεί Α' Γυναικείου Ρόλου είναι η Lady Gaga με τον ρόλο της στη ταινία «A Star is Born». Η 32χρονη τραγουδίστρια μιλώντας  στους New York Times αποκάλυψε ότι κατά τη διάρκεια ανακοίνωσης των υποψηφιότητων... αποκοιμήθηκε με την ίδια να αναφέρει: 

Ξύπνησα περίπου στις 8:30 και δεν ήξερα τίποτα.

Στη συνέχεια δήλωσε ότι πήρε τηλέφωνο τον μάνατζέρ της, που της είπε τα ευχάριστα με την Gaga να λέει για την πρώτη της αντίδραση: 

 Απλά ξέσπασα σε κλάματα!

Σύμφωνα με όσα γράφονται,  η Lady Gaga δεν είναι το φαβορί για τη συγκεκριμένη κατηγορία, με την Glenn Close να έχει τη «μερίδα του λέοντος» για το ρόλο της στην ταινία The Wife.

Επόμενο άρθρο

Σταύρος Κωνσταντίνου:Έπαθα σοκ όταν έμαθα ότι ο πατέρας μου έχει καρκίνο(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε για την Τάμτα, τον καρκίνο του πατέρα του και τον επικείμενο γάμο του
23/01/2019 - 17:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντίο...Cooper! Αυτός είναι ο νέος έρωτας για την Lady Gaga! (ΦΩΤΟ)

Διάσημος, γοητευτικός και ακαταμάχητος ο άνδρας που φέρεται να την κέρδισε
22/03/2019 - 13:01

Η Lady Gaga απαντά στις φήμες: ''Ναι είμαι έγκυος'' (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση της τραγουδίστριας και η ειρωνική απάντηση στα δημοσιεύματα
14/03/2019 - 11:37

Πωλούνται τα φορέματα των σταρ από τα βραβεία Όσκαρ - Μάθετε το ποσό (ΦΩΤΟ)

Για πόσες χιλιάδες πωλούνται οι εντυπωσιακές δημιουργίες που επέλεξαν οι διάσημες σταρ;
04/03/2019 - 11:05

"Ξέπσασε" στα social media - Η Irina Shayk διέγραψε τη Lady Gaga στο Instagram

Τελικά όπου υπάρχει καπνός... υπάρχει και φωτια!
28/02/2019 - 11:33

Lady Gaga: Έτσι διαψεύδει τις φήμες για τη σχέση της με τον Μπράντλεϊ Κούπερ;

Μπορεί ο ηθοποιός να εμφανίστηκε με τη σύντροφο του αλλά οι φήμες έγιναν ακόμα πιο έντονες
26/02/2019 - 08:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μαρτυρίες: Ο 35χρονος προσπάθησε να "ψαρέψει" γυναίκες από την πλατεία Σολωμού

Προφασιζόταν ότι αναζητούσε οικιακή βοηθό για τη γιαγιά του που αντιμετώπιζε προβλήματα

17 νέες συλλήψεις νεαρών για άναμμα φωτιάς έξω από εκκλησία

Συνελήφθησαν ως "αλήτες και περιπλανώμενοι"

Εντοπίστηκε και είναι καλά η 79χρονη που έλειπε από το σπίτι της

Εντοπίστηκε και νεαρός που έλειπε από τον Φεβρουάριο
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Βολιβία: Τουλάχιστον 25 νεκροί από λεωφορείο που έπεσε σε χαράδρα

Το δυστύχημα συνέβη σε απόσταση 90 χλμ βόρεια της Λα Πας

Τρόπους να φύγουν από τη Σρι Λάνκα ψάχνουν οι τουρίστες

Τα μέτρα ασφαλείας ενισχύθηκαν και ένοπλοι φρουροί έχουν πάρει θέση σε εισόδους

Σκληρή απάντηση Τσαβούσογλου στις ΗΠΑ για πετρέλαιο Ιράν

Στην απόφαση των ΗΠΑ να τερματίσουν τις εξαιρέσεις οκτώ χωρών στις εισαγωγές πετρελαίου

tv news

Η εξαφάνιση της Ελένης ανησυχεί τους πάντες και κυρίως τον Αλέξανδρο...

Η είδηση της δολοφονίας του Μάνου τους σοκάρει όλους... «To Τατουάζ» Τρίτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/04/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ