Ψυχαγωγία

Η Θέκλα Πετρίδου εγκαταλείπει την Λευκωσία και μετακομίζει μόνιμα στο ...χωριό!

Η Θέκλα Πετρίδου αλλάζει ζωή και τρόπο πλεύσης στα επαγγελματικά και στην προσωπική της ζωή. 

Η ίδια μετά την απόφαση της να αποχωρήσει από το τηλεοπτικό πεδίο, αλλά και από το επαγγελματικό γραφείο της, αλλάζει ρότα στη ζωή της και στρέφεται με βιοποριστικό τρόπο στο YouTube , ανοίγοντας ένα νέο κανάλι.

Το κανάλι "Θέκλα Πετρίδου" έχει ήδη τεράστια επιτυχία στο Youtube με 19.000 συνδρομητές ενώ μέσα σε ένα μήνα μπήκαν πάνω από 55.000 διαφορετικοί χρήστες του διαδικτύου για να παρακολουθήσουν τα λεγόμενά της. Η ίδια συνεχίζει ακάθεκτη ως νέα και επιτυχημένη youtuber ενώ  σύντομα θα εκδώσει και το νέο της επιστημονικό βιβλίο.

Μέσα σε όλες τις αποφάσεις ζωής που πήρε σε μικρό χρονικό διάστημα ήταν και η απόφασή της να φύγει από την Λευκωσία και να εγκατασταθεί μόνιμα με το σύζυγό της Παναγιώτη, στο χωριό τους.

Η απόφαση αυτή ανήκει στο νέο κεφάλαιο που ξεκινά στη ζωή της, γεγονός που θα την κάνει ακόμα πιο ευτυχισμένη και γεμάτη με τη νέα της ζωή.  Η ίδια ανέφερε

"Μετακομίζουμε μαζί με τον Παναγιώτη, μόνιμα στο χωριό και έχω βρει εταιρεία για να μου βάλει και να έχω γρήγορο ίντερνετ να επικοινωνούμε καλύτερα."

Δείτε όσα ανέφερε στο 10ο λεπτό

 

Επόμενο άρθρο

Αγνώριστος ο Λούης:13 χρόνια πριν στα πρώτα του... stand up comedy(ΒΙΝΤΕΟ)

Από τα καφέ των λίγων ατόμων στα στάδια των χιλιάδων φανατικών ακόλουθών του
03/08/2019 - 16:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η λεωφόρος Γερίου έγινε...λεωφόρος Χριστουγέννων με τον Σταν (ΒΙΝΤΕΟ)

Ήρθαν τα Χριστούγεννα σε Λευκωσία και Πάφο
15/12/2019 - 21:10

To "όχι" της Θέκλας στην...Κατερίνα Καινούργιου και το τρολ του Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Η νέα συνεργασία, ο θαυμασμός τηλεθεάτριας στην ψυχολόγο και οι λεπτομέρειες
15/12/2019 - 14:30

Λευκωσία: Εξαφανίστηκε ξανά η 16χρονη Βιβιάνα

Απουσιάζει από την οικία της από χθες το απόγευμα
15/12/2019 - 09:36

«Έσβησε» στην άσφαλτο ο 61χρονος Ανδρέας Κουζαπάς (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλο ένα θύμα τροχαίου προστέθηκε στη θλιβερή λίστα
14/12/2019 - 20:48

«Σκοτάδι» σε Λεμεσό και Λευκωσία λόγω διακοπής ρεύματος

Η κακοκαιρία προκάλεσε «ντόμινο» διακοπών σε πολλές περιοχές της Κύπρου
14/12/2019 - 17:28

Άγρια συμπλοκή στο κέντρο της πρωτεύουσας

Άνδρας κατήγγειλε ότι του επιτέθηκαν και τον τραυμάτισαν δυο άγνωστοι
13/12/2019 - 18:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το χαλούμι έχει "κατακτήσει" την Μεγάλη Βρετανία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα από τα πιο σημαντικά κυπριακά προϊόντα τα οποία συνεχίζουν να αγοράζουν οι Βρετανοί

Ο Alpha στη Ζιμπάμπουε: Ένα μοναδικό ταξίδι με την Action Aid Ελλάδος (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κλείνω τα μάτια...βλέπω τα χαμόγελα...τα βλέμματα...Πήγα φτωχή και έφυγα πλούσια"
Ελλάδα

Αιγάλεω: Έκρυβε εργαστήριο καλλιέργειας κάνναβης στη...ντουλάπα του

Οργανωμένο και εξοπλισμένο εργαστήριο-φυτώριο, υδροπονικής καλλιέργειας

Κ. Μητσοτάκης: «Δε φοβόμαστε θερμό επεισόδιο με την Τουρκία»

Όσα δήλωσε ο Πρωθυπουργός της Ελλάδος για την τουρκική προκλητικότητα στην εφημερίδα Bild

Δένδιας: «Δε θα μας παρασύρει η Τουρκία στο επίπεδο του Βαλκάνιου καυγατζή»

Τι ανέφερε για το Κυπριακό και την τουρκική προκλητικότητα
Διεθνή

Την αποχώρηση 4.000 στρατιωτών από το Αφγανιστάν θα ανακοινώσει η Ουάσινγκτον

Σε αντάλλαγμα θα έπρεπε να δεσμευθούν ότι δεν θα αφήνουν πλέον να δρουν "τρομοκράτες"

Στην Κωνσταντινούπολη ο πρόεδρος της Λιβύης Αλ Σαρατς (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον υποδέχθηκε ο Τούρκος Πρόεδρος, Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν

Απογοητευμένος ο Γκουτέρες από το αποτέλεσμα της COP25

Αυτή η COP "αφήνει μια γλυκόπικρη γεύση" σχολίασε η Ισπανίδα Υπουργός Περιβάλλοντος

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 21:15ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ