Ψυχαγωγία

Ηλέκτρα Φωτιάδου:"Ελπίζω στη ζωή μου, να μην έχω ανάγκη το παιδί μου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η γνωστή ηθοποιός Ηλέκτρα Φωτιάδου, βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα.

Η ίδια μίλησε για τις δυσκολίες στο χώρο της αλλά και την μεγάλη αγάπη της, το γιο της. Συγκεκριμένα ανέφερε 

"Μου έχει τύχει να είμαι σε καθημερινή σειρά και μετά από χρόνια, να ξεφύγει το σενάριο ή η παραγωγή. Στα 15 χρόνια που είμαι στον χώρο, σκέφτηκα να αλλάξω επάγγελμα. Το επίπεδο, οι προοπτικές σε κάνουν να το σκέφτεσαι αλλά αγαπώ την δουλειά μου.

Η σχέση με το γιο μου είναι πολύ στενή. Όλοι οι γονείς πρέπει να έχουν καλή σχέση με τα παιδιά τους, για να μπορούν να τα στηρίζουν. Πρέπει να τους αφήνουμε ελευθερία. Ελπίζω ποτέ στη ζωή μου, να μην έχω ανάγκη το παιδί μου. Είναι μεγάλο λάθος, να κρατούν οι γονείς τα παιδιά κοντά τους. Είναι πολύ μεγάλο λάθος αλλά συμβαίνει. Αν συμβεί σε εμένα θα είναι αποτυχία.

Μου έλειψε το θέατρο παραπάνω από την τηλεόραση. Ο πολιτισμός δεν έχει υψηλή στην θέση των Κυπρίων. Τρέχουμε να βρούμε χορηγίες για να ανεβάσουμε μια παράσταση. Η ζωή μας χωρίς τέχνη και θέατρο είναι βαρετή.

Δεν με ανησυχεί η ηλικία. Χαίρομαι την ηλικία μου και τα σημάδια που μου αφήνει. Είμαι στην καλύτερη φάση της ηλικίας μου. 

Υπήρξα σκληρή με ανθρώπους, σίγουρα όμως θα έχω κάνει και εγώ τα λάθη μου.

Δείτε όλα όσα δήλωσε και η πρόταση στην Χριστιάνα Αριστοτέλους να γίνει θεατρική παραγωγός

 

Επόμενο άρθρο

Τσέλεπος-Δραγούμη: Οι πρωταγωνιστές της σειράς "16 γράμματα" αποκαλύπτονται...

"O Αlpha Κύπρου σέβεται τον τηλεθεατή ακόμα και τη Μεγάλη Εβδομάδα με δυνατές παραγωγές"
22/04/2019 - 15:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο νέος συνεργάτης της Χριστιάνας Αριστοτέλους! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της συνεργάτη
20/08/2019 - 16:47

"Mε Αγάπη Χριστιάνα": Δείτε το πρωτότυπο τρέιλερ της εκπομπής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επιστρέφει τη Δευτέρα, 2 Σεπτεμβρίου στις 15:30 στον Alpha Κύπρου
12/08/2019 - 15:38

Τα πρώτα πλάνα από το τρέιλερ του "Με αγάπη Χριστιάνα" και όσα έγιναν backstage!

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους για την επιστροφή της στους τηλεοπτικούς μας δέκτες
11/08/2019 - 10:47

Η Χριστιάνα επιστρέφει μέσα από ένα ...παραμύθι (ΦΩΤΟ)

Δείτε backstage από το τρέιλερ της σειράς και το παιδικό δωμάτιο
09/08/2019 - 22:10

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Backstage από την επίσημη φωτογράφιση της! (ΦΩΤΟ)

Ανανεωμένη λίγο πριν την έναρξη του "Με αγάπη Χριστιάνα" και του "Soundtrack of love"
30/07/2019 - 10:35

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τροχαίο ατύχημα στον αυτοκινητόδρομο Λάρνακας- Αγίας Νάπας

Ζεύγος με παιδί στο Νοσοκομείο - Αυξημένη τροχαία κίνηση

Νέα κίτρινη προειδοποίηση λόγω υψηλών θερμοκρασιών (ΦΩΤΟ)

Αυξημένες νεφώσεις την Κυριακή και τη Δευτέρα στα ορεινά

Εκδήλωση έξω από την πρεσβεία της Βραζιλίας για τις πυρκαγιές στον Αμαζόνιο

Έκλεισαν τον δρόμο μπροστά από το κτίριο για να ακουστεί η φωνή τους
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Κατέρχονται σε τριήμερη απεργία οι πιλότοι της British Airways

Δείτε ποιες ημερομηνίες θα επηρεαστούν οι πτήσεις

Καίγεται ο Αμαζόνιος: Πυρκαγιές στον "πνεύμονα της γης"

73.000 φωτιές καταγράφηκαν στα δάση του Αμαζονίου από τον Ιανουάριο μέχρι τον Αύγουστο

Νεκρή 17χρονη Ισραηλινή από βομβιστική επίθεση στη Δυτική Όχθη

Δέχθηκαν επίθεση από Παλαιστινίους με έναν αυτοσχέδιο εκρηκτικό μηχανισμό

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 20:20ALPHA NEWS