Ψυχαγωγία

Κάιλι Τζένερ: Πάρτι... "υπερπαραγωγή" για τα γενέθλια της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Φαντασμαγορικό πάρτι για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της, διοργάνωσε η Κάιλι Τζένερ.

Η 21χρονη τηλεπερσόνα προσκάλεσε φίλους και συγγενείς για να γιορτάσουν μαζί τα γενέθλια της μικρής με πολλές εκπλήξεις. Ο χώρος διαμορφώθηκε με τέτοιο τρόπο ώστε να θυμίζει παραμυθούπολη με πολύχρωμα μπαλόνια, αρκουδάκια και πολλούς ηθοποιούς μεταμφιεσμένους σε παιδικούς ήρωες και υπήρχε παντού η λεζάντα "Stormis World".

stormistormi

Εκτός από τις εκπλήξεις για την μικρή εορτάζουσα και τους μικρούς της φίλους η Κάιλι  φρόντισε να υπάρχουν εκπλήξεις και για τους καλεσμένους της, όπου πήραν δώρα αξίας 100 χιλιάδων δολαρίων! όπως ήταν αναμενόμενο οι λογαριασμοί της οικογένειας Καρντάσιαν στο Instagram πήραν "φωτιά" από τις φωτογραφίες και τα βίντεο που δημοσίευσαν από το πάρτι της μικρής Στόρμι!
 

q

 

e

 

wd

 

 

 

Επόμενο άρθρο

Βουράτε Γειτόνοι: Η Πέπα Μάππουρου...μες τα νεύρα στο νέο ξεκαρδιστικό τρέιλερ

Δείτε την επανεμφάνισή της και την... συνεννόηση στα αγγλικά
11/02/2019 - 23:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τζ. Άνιστον:Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο... πρώην της για τα γενέθλια της(ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές ευχές του Τζάστιν Θέρου για τα γενέθλια της ηθοποιού...
12/02/2019 - 12:37

Ο Μπραντ Πιτ στο πάρτι για τα γενέθλια της Τζένιφερ Άνιστον!

Μάθετε πόσο χρονών έγινε η γνωστή ηθοποιός και οι λαμπεροί καλεσμένοι...
10/02/2019 - 11:17

Η κόρη της Ελένης Μενεγάκη έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκε! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια και τα τρυφερά λόγια στη Λάουρα
10/02/2019 - 10:47

Η Χριστιάνα Αρτεμίου έχει... γενέθλια! Δείτε πόσο χρονών έγινε (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανέβασε και όλα όσα μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς φίλους της
09/02/2019 - 20:57

Ευχήθηκε στον Καλάθη με... κλασική μουσική (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο αρχηγός του Παναθηναϊκού γιορτάζει τα γενέθλια του και η ομάδα του ευχήθηκε
07/02/2019 - 14:58

Η Έλενα Παπαρίζου φέτος γιόρτασε τα πιο ξεχωριστά της γενέθλια! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πόσα κεράκια έσβησε η τραγουδίστρια και ο εξωτικός προορισμός που ταξίδεψε
01/02/2019 - 12:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δόθηκε στην κυκλοφορία ο αυτοκινητόδρομος Λάρνακας - Λεμεσού

Πραγματοποιήθηκε μεταφορά οχήματος από ρυμουλκό

Εικόνες απείρου κάλλους έδωσαν οι τελευταίες βροχοπτώσεις (ΦΩΤΟ)

Το Τμήμα Δασών παρακινεί τους επισκέπτες να "σέβονται τη φύση"

Κλειστός ο αυτοκινητόδρομος Λάρνακας - Λεμεσού

Μετακινούν όχημα που παρέκκλινε της πορείας του και κατέληξε εκτός δρόμου
Ελλάδα

Μαγευτικές εικόνες από τη "χειμωνιάτικη δύση" στο Ναύπλιο (ΦΩΤΟ)

Ένα φαινόμενο άκρως εντυπωσιακό και ρομαντικό

"Βόρεια Μακεδονία" και στις ελληνικές πινακίδες

Τέλος το "FYROM" στις πινακίδες στα σύνορα Ελλάδας-Βόρειας Μακεδονίας
Διεθνή

Μαδούρο: Εξετάζει στρατιωτική "ανάπτυξη" στα σύνορα με την Κολομβία 

Θέλει να αξιολογήσει τις δυνάμεις που απαιτούνται για να μην παραβιαστούν

Αυτοί διεκδικούν την Προεδρία της Ευρωπαϊκής Επιτροπής (ΦΩΤΟ)

Ο Γιούνκερ ετοιμάζεται να παραδώσει τη σκυτάλη στον επόμενο

tv news

Αγάπη,αγώνας,δύναμη, στοργή δυσκολίες αλλά και ελπίδα το Σάββατο στις «24 Ώρες»

O Γολγοθάς μιας γυναίκας με παιδιά που έχουν ιδιαιτερότητες και ο κοινωνικός αποκλεισμός..
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια εκπομπή γεμάτη συγκίνηση, τραγούδι και γέλιο...«Παράδοση Κατ' Οίκον» στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 16/02/2019 - 13:50ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW