Ψυχαγωγία

Κάιλι Τζένερ: Πάρτι... "υπερπαραγωγή" για τα γενέθλια της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Φαντασμαγορικό πάρτι για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της, διοργάνωσε η Κάιλι Τζένερ.

Η 21χρονη τηλεπερσόνα προσκάλεσε φίλους και συγγενείς για να γιορτάσουν μαζί τα γενέθλια της μικρής με πολλές εκπλήξεις. Ο χώρος διαμορφώθηκε με τέτοιο τρόπο ώστε να θυμίζει παραμυθούπολη με πολύχρωμα μπαλόνια, αρκουδάκια και πολλούς ηθοποιούς μεταμφιεσμένους σε παιδικούς ήρωες και υπήρχε παντού η λεζάντα "Stormis World".

stormistormi

Εκτός από τις εκπλήξεις για την μικρή εορτάζουσα και τους μικρούς της φίλους η Κάιλι  φρόντισε να υπάρχουν εκπλήξεις και για τους καλεσμένους της, όπου πήραν δώρα αξίας 100 χιλιάδων δολαρίων! όπως ήταν αναμενόμενο οι λογαριασμοί της οικογένειας Καρντάσιαν στο Instagram πήραν "φωτιά" από τις φωτογραφίες και τα βίντεο που δημοσίευσαν από το πάρτι της μικρής Στόρμι!
 

q

 

e

 

wd

 

 

 

Επόμενο άρθρο

Βουράτε Γειτόνοι: Η Πέπα Μάππουρου...μες τα νεύρα στο νέο ξεκαρδιστικό τρέιλερ

Δείτε την επανεμφάνισή της και την... συνεννόηση στα αγγλικά
11/02/2019 - 23:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δέσποινα Βανδή: Τα γενέθλια του γιου της και η εντυπωσιακή τούρτα...ομάδας(ΦΩΤΟ)

Η έκπληξη και οι διάσημοι που γιόρτασαν μαζί του - Πόσο χρονών έγινε;
24/08/2019 - 12:08

Γενέθλια για την Δανάη Παππά: Το πάρτι με φίλους της στην Πάρο (ΦΩΤΟ)

Μάθετε πόσων χρονών έγινε η νεαρή ηθοποιός
19/08/2019 - 16:22

Πάολα: Η φωτογραφία με τον πρώην άντρα της και οι ευχές για τα γενέθλια του

Μπορεί να χώρισαν αλλά διατηρούν άριστες σχέσεις
17/08/2019 - 14:17

Απίστευτη γκάφα από την Κέιτλιν Τζένερ: Μπέρδεψε τα γενέθλια των παιδιών της

Η φωτογραφία στο Instagram που κατέβηκε αμέσως και το λάθος "χρόνια πολλά"
14/08/2019 - 09:36

Θέκλα Πετρίδου: Τα συγκινητικά λόγια για τα γενέθλια του γιου της! (ΦΩΤΟ)

Η εξομολόγηση της γνωστής ψυχολόγου: "Δεν ήταν εύκολη πορεία, αλλά άξιζε τον κόπο..."
13/08/2019 - 11:46

Κάιλι Τζένερ: Το πάρτι-υπερπαραγωγή για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Οι απουσίες,το συγκινητικό βίντεο της κόρης της και το πανάκριβο δώρο από τον σύντροφο της
12/08/2019 - 17:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκτακτη σύσκεψη στο Αρχηγείο Αστυνομίας για τα αλλεπάλληλα δυστυχήματα

Επί τάπητος μέτρα και προτάσεις για μείωση των θανατηφόρων οδικών συγκρούσεων

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 26/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ