Ψυχαγωγία

Κάιλι Τζένερ: Ποζάρει... γυμνή δίπλα στον σύντροφό της και προκαλεί!(ΦΩΤΟ)

H Κάιλι Τζένερ είναι μία εκκεντρική προσωπικότητα που αγαπά να προκαλεί με τις κινήσεις της. Αυτό θέλησε να κάνει για άλλη μία φορά, αφού πριν λίγη ώρα ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μία φωτογραφία στην οποία ποζάρει με τον σύντροφό της αγκαλιά, αυτό που αξίζει να σημειωθεί είναι ότι η Κάιλι είναι γυμνή στην αγκαλιά του Τράβις Σκοτ.

Η φωτογραφία που ανάρτησε η Κάιλι Τζένερ είναι φωτογραφία από επίσημη φωτογράφιση που έκαναν για το περιοδικό Playboy. Η Κάιλι φορά μόνο ένα καουμπόικο καπέλο ενός ο Τράβις μόνο ένα τζιν παντελόνι.

Επόμενο άρθρο

Ο μυστικός γάμος του Λώρη Λοϊζίδη και το γλέντι στο ύπαιθρο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Διέρρευσαν φωτογραφίες από το μυστήριο και την δεξίωση
12/09/2019 - 09:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μεθυσμένες η Κάιλι Τζένερ και η...Καρντάσιαν(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δύο αδερφές είχαν διπλό λόγο να γιορτάσουν
09/08/2019 - 15:44

Απίστευτη έκπληξη!Εκατομμύρια... ροδοπέταλα κάλυψαν το σπίτι της Kylie Jenner

Πίσω από το μοναδικό υπερθέαμα και εκδήλωση αγάπης είναι ο σύντροφός της
07/08/2019 - 10:32

Κάιλι Τζένερ: Το απίστευτο ποσό που ξόδεψε για... delivery!

Μέσα σε έναν χρόνο ξόδεψε πολλές χιλιάδες δολάρια...
04/02/2019 - 13:51

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Αυτός είναι ο λόγος που η Κάιλι και η Κένταλ Τζέννερ μισιούνται!

Η αφορμή για να χαλάσουν οι σχέσεις τους και ο ανταγωνισμός...
14/01/2019 - 14:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μοιραία βουτιά για 67χρονο σε σηματοδοτημένη παραλία του Πρωταρά (ΦΩΤΟ)

Μερικά χιλιόμετρα πιο μακριά ξεψήχησε 80χρονος από την Αυστρία την ώρα που κολυμπούσε

Στη θάλασσα του κατεχόμενου Τρικώμου "έσβησε" 44χρονος Ελληνοκύπριος

Τι μεταδίδουν τα τουρκοκυπριακά μέσα για την τραγωδία

Οδηγούσε υπό την επήρεια ναρκωτικών και χωρίς άδεια, κυκλοφορία και ΜΟΤ

Χειροπέδες σε 24χρονο οδηγό που ανακόπηκε για έλεγχο από μέλη του ΟΠΕ
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αλβανία ταρακούνησε ελληνικές περιοχές

Δύο σεισμικές δονήσεις μέσα σε 11 λεπτά αναστάτωσε Αλβανία και Ελλάδα

Συνελήφθη στη Μύκονο μετά από 34 χρόνια αεροπειρατής της TWA (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της αεροπειρατείας της πτήσης 847 της TWA, στην οποία επέβαιναν 15 Έλληνες
Διεθνή

Ξεψύχησε ενώ της έκανε υποβρύχια πρόταση γάμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν κατάφερε ποτέ να βγει από το βυθό και να ακούσει την απάντηση της κοπέλας του

Πέραν των 100 τραυματιών από τους σεισμούς στην Αλβανία (ΦΩΤΟ)

Ζημιές και ρωγμές σε 130 σπίτια στην αλβανική πρωτεύουσα

"Έσβησε" ο διάσημος ξενοδόχος και φιλάνθρωπος Barron Hilton (ΦΩΤΟ)

Τα τελευταία λόγια που είπε στον παππού και μέντορα της η Paris Hilton, πριν το θάνατο του

tv news

«Λούης Night Show» Βασιλικό Come Back με XXL- τρολαρίσματα, την Παρασκευή 27/09

Το μεγαλύτερο κωμικό σόου της κυπριακής τηλεόρασης, με τον Λούη Πατσαλίδη επιστρέφει...
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/09/2019 - 19:40ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ