Ψυχαγωγία

Το καλύτερο του ...2018! Ο Λούης τρολάρει την πόλη... Μπούτσα (ΒΙΝΤΕΟ)

O Λούης Πατσαλίδης αποχαιρέτησε το 2018 με ένα special επεισόδιο από την εκπομπή "Λούης Night Show" και το καλύτερο απόσπασμα το άφησε για το τέλος.

Ο γνωστός stand up comedian τρόλαρε μέχρι τελικής πτώσεως τον Χριστουγεννιάτικο προορισμό που πρότεινε ο Χάρης Παπαθεχάρους, την Μπούτσα της Ουκρανίας χαρίζοντας γέλια μέχρι δακρυών.

μπουτσα

Βοήθεια φυσικά έδωσε και η καλεσμένη της Χριστιάνας Αριστοτέλους, Μαρία Παπακώστα με τις απορίες της επί της ονομασίας.

Δείτε το απολαυστικό βίντεο και το Ειδικό Βραβείο τηλεοπτικής προσφοράς που έδωσε ο Λούης Πατσαλίδης στον δημοσιογράφο

Επόμενο άρθρο

Θα κλάψετε από τα γέλια! Έρχεται ο νέος ψυχολόγος της σειράς "Η Φαμίλια"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Πρωτοχρονιάτικο δώρο" για τους τηλεθεατές ο... Γιώργος Ζένιος
01/01/2019 - 13:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι... καραόλοι της Ελπίδας και το τρολ του Λούη (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα από το Λούης Night Show
09/11/2019 - 17:01

Το τρολ του Λούη στον "Κύπριο" κροίσο από την Μαλαισία και η...Σακίρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα δούμε στο "Λούης Night Show" απόψε στις 21:15
08/11/2019 - 17:33

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους με τον μικρό Ανδρέα στη δουλειά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαμά και γιος τραγουδούν και παίζουν στο γραφείο
06/11/2019 - 13:43

Το ξέσπασμα "ψυχιάτρου" στην Αριστοτέλους...on air για τον Χάρη(ΒΙΝΤΕΟ

Η φάρσα ραδιοφωνικής εκπομπής και οι...έρευνες
06/11/2019 - 11:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το 18% των παιδιών που ζουν στην Κύπρο ζουν στο όριο της φτώχειας (BINTEO)

"Τα παιδιά αυτά γίνονται περισσότερο ευάλωτα στην κακομεταχείριση και στη βία"

Αυτοί είναι οι φοιτητές που έχουν εγκριθεί για φοιτητικά επιδόματα

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για την αξιολόγηση της αίτησης σας

Μαίνονται οι αντιδράσεις για το τεστ ΠΑΠ (BINTEO)

Το τεστ θα πρέπει να γίνεται κάθε χρόνο επισημαίνει στον Alpha ογκολόγος
Ελλάδα

Η απίστευτη δικαιολογία 52χρονου που βίαζε επί πέντε χρόνια την κόρη του

Έσπασε τη σιωπή της 22χρονη φοιτήτρια για τον εφιάλτη που ζούσε στα χέρια του πατέρα της

Νυχτοβάτες ανατίναξαν sex shop στην Ιερά Οδό (ΦΩΤΟ)

Προκλήθηκαν εκτεταμένες ζημιές στο κατάστημα λόγω της έκρηξης

Γράμμα 7χρονης στον Άγιο Βασίλη, ζητάει φαγητό και σπίτι για την οικογένειά της

H επιστολή βρέθηκε σε γραμματοκιβώτιο στο Λίβερπουλ συγκινώντας την τοπική κοινότητα
Διεθνή

Αποσύρεται από τα βασιλικά του καθήκοντα ο πρίγκιπας Άντριου

"Προσωπική απόφαση" του Δούκα μετά από συζητήσεις με τη βασίλισσα και τον πρίγκηπα Κάρολο

Ο Ντόναλντ Τουσκ ο νέος Πρόεδρος του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος

Συγκέντρωσε 93% των ψήφων ο απερχόμενος Πρόεδρος του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Μόνο με μια αναπάντητη στο WhatsApp χακάρουν κινητό (BINTEO)

Πως οι Ισραηλινοί βάζουν τον κατάσκοπο στην τσέπη μας;

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/11/2019 - 06:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ