Ψυχαγωγία

Το καλύτερο του ...2018! Ο Λούης τρολάρει την πόλη... Μπούτσα (ΒΙΝΤΕΟ)

O Λούης Πατσαλίδης αποχαιρέτησε το 2018 με ένα special επεισόδιο από την εκπομπή "Λούης Night Show" και το καλύτερο απόσπασμα το άφησε για το τέλος.

Ο γνωστός stand up comedian τρόλαρε μέχρι τελικής πτώσεως τον Χριστουγεννιάτικο προορισμό που πρότεινε ο Χάρης Παπαθεχάρους, την Μπούτσα της Ουκρανίας χαρίζοντας γέλια μέχρι δακρυών.

μπουτσα

Βοήθεια φυσικά έδωσε και η καλεσμένη της Χριστιάνας Αριστοτέλους, Μαρία Παπακώστα με τις απορίες της επί της ονομασίας.

Δείτε το απολαυστικό βίντεο και το Ειδικό Βραβείο τηλεοπτικής προσφοράς που έδωσε ο Λούης Πατσαλίδης στον δημοσιογράφο

Επόμενο άρθρο

Θα κλάψετε από τα γέλια! Έρχεται ο νέος ψυχολόγος της σειράς "Η Φαμίλια"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Πρωτοχρονιάτικο δώρο" για τους τηλεθεατές ο... Γιώργος Ζένιος
01/01/2019 - 13:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λούης Πατσαλίδης: Τα συγκινητικά λόγια...πριν "αποχαιρετήσει" την 4η σεζόν (VID)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο αγαπημένος stand up - comedian πριν "ρίξει αυλαία" για φέτος
11/07/2020 - 11:05

Το τελευταίο "διάγγελμα" του Λούη Πατσαλίδη για την...4η σεζόν (ΦΩΤΟ)

"Έκαμνε λάθη η Αστέρω, τρεις εκπομπές "home edition" τις γυρίσαμε δεύτερη φορά..."
10/07/2020 - 11:43

Ο Λούης Πατσαλίδης τραγουδά μέχρι και...Μίλτο Πασχαλίδη στο season-finale (VID)

Τι εκπλήξεις μας επιφυλάσσει για το φινάλε ο αγαπημένος stand up – comedian;
08/07/2020 - 13:12

O Κυβερνητικός εκπρόσωπος "εισβάλλει" στο..."Λούης Νight Show" (BINTEO)

Η επική τηλεοπτική συνάντηση και η συζήτηση για το μουστάκι
02/07/2020 - 11:03

Λούης Πατσαλίδης: Για βουτιές στη θάλασσα μαζί με την...κόρη του (ΦΩΤΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο με την μικρή αδυναμία του
29/06/2020 - 09:47

"Παράδοση κατ' οίκον": Η έκπληξη του Πατσαλίδη στον Παναγιώτη Κυριάκου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χατζηαδάμου υποδέχεται τον ηθοποιό παρέα με τη ζωντανή ορχήστρα της
28/06/2020 - 08:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

SOS για τις υψηλές θερμοκρασίες εκπέμπουν οι ειδικοί (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποια είναι τα συμπτώματα της θερμοπληξίας και ποιες οι συστάσεις παιδιάτρου προς γονείς

ΦΩΤΟ: Κατασβέστηκε η φωτιά που ξέσπασε πλησίον του Λυκείου Λατσιών

Η πυρκαγιά κατέκαψε δυο δεκάρια χαμηλής άγριας βλάστησης

Σοβαρό τροχαίο στην Πάφο με επτά τραυματίες

Στο σημείο έσπευσαν ασθενοφόρα για τη μεταφορά τους στο νοσοκομείο.
Ελλάδα

Ο Ερντογάν υπερβαίνει τα εσκαμμένα, λέει ο Νίκος Δένδιας

"Δεν είναι ελληνοτουρκικό αλλά παγκόσμιο ζήτημα" η απόφαση μετατροπής της Αγίας Σοφίας

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση

"Εισαγόμενα" τα 11 από τα 41 νέα κρούσματα Covid-19 στην Ελλάδα

Δεν καταγράφηκε κανένας θάνατος το τελευταίο 24ωρο
Διεθνή

Οι Τούρκοι ψάχνουν τη φόρμουλα για να καλύψουν τις αγιογραφίες στην Αγία Σοφία

Δύο ιμάμηδες και 4 μουεζίνηδες θα διορίσει η Διεύθυνση Θρησκευτικών Υποθέσεων της Άγκυρας

Ανθρώπινο σφάλμα πίσω από την πτώση του ουκρανικού Boeing 737 στο Ιράν

Η αεροπορική τραγωδία στοίχισε τη ζωή σε 178 ανθρώπους - Τα ευρήματα νέας έκθεσης

Πάπας Φραγκίσκος για Αγία Σοφία: "Είμαι πολύ πονεμένος"

Όσα είπε στην κυριακάτικη ομιλία του στην πλατεία του Αγίου Πέτρου

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 12/07/2020 - 16:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ