Ψυχαγωγία

Κατερίνα Γερονικολού: Το περιστατικό που την έφερε σε τεράστια αμηχανία

Το φερμουάρ που άνοιξε και την έφερε σε δύσκολη θέση...

Τη φετινή χρονιά η Κατερίνα Γερονικολού μοιράζει τον χρόνο της σε Αθήνα και Κύπρο λόγω των γυρισμάτων της επιτυχημένης σειράς του Alpha «Το Τατουάζ» και παράλληλα πρωταγωνιστεί στην θεατρική παράσταση «Χτυποκάρδια στα θρανία».

Σε πρόσφατη συνέντευξη που παραχώρησε στο ελλαδικό περιοδικό People η ηθοποιός μίλησε για τον ρόλο της στην θεατρική παράσταση και αναφέρθηκε στο πως ένιωσε στην επίσημη πρεμιέρα της παράστασης αλλά και την ατυχή στιγμή όπου άνοιξε το φερμουάρ του φορέματος της ενώ ήταν στη σκηνή με την ίδια να αναφέρει:

Θέλω να πω κάτι για την επίσημη. Αισθάνθηκα πρώτη φορά -ίσως επειδή μου αναλογούσε και μεγαλύτερο μερίδιο προσοχής- εχθρικό το κοινό. Η επίσημη ήταν μια δύσκολη νύχτα για μένα. Όταν πας να δεις μια κωμωδία του Αλέκου Σακελλάριου, πας πιο χαλαρός και πιο φιλικά διακείμενος. Το αποκορύφωμα ήταν όταν μου άνοιξε το φερμουάρ και έπαιζα 20 λεπτά με το εσώρουχο να φαίνεται. Νομίζω ότι ήταν μια από τις πιο άβολες και δύσκολες εμπειρίες που έχω ζήσει.

Επόμενο άρθρο

Αθηνά Οικονομάκου: "Ο Φίλιππος περνάει σε δεύτερη μοίρα"

Η ηθοποιός μίλησε για τους άντρες της ζωής της και τις προτεραιότητες της...
13/12/2018 - 13:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιάννης Τσιμιτσέλης: "Δεν βρισκόμαστε σχεδόν ποτέ με την Κατερίνα..."

Όσα δήλωσε για τη σχέση του και τη συνεργασία τους σε θέατρο και κινηματογράφο
08/05/2019 - 09:53

Τσιμιτσέλης-Γερονικολού: Πάσχα στο Παρίσι μαζί με Κύπρια ηθοποιό! (ΦΩΤΟ)

Δείτε με ποια Κύπρια... τσούγκρισε τα αβγά του το ζευγάρι
28/04/2019 - 11:55

Γερονικολού-Τσιμιτσέλης: Πασχαλινές διακοπές στον πιο ρομαντικό προορισμό!(ΦΩΤΟ)

Ο προορισμός που επέλεξε το ερωτευμένο ζευγάρι, οι φωτογραφίες και η γκρίνια του ηθοποιού
27/04/2019 - 08:27

Γερονικολού-Τσιμιτσέλης: Τρυφερές στιγμές σε βραδινή τους έξοδο! (ΦΩΤΟ)

Διασκέδασαν αδιαφορώντας για τα αδιάκριτα βλέμματα
18/04/2019 - 15:34

Κατερίνα Γερονικολού: Απαντά αν δέχθηκε πρόταση από τον Ανδρέα Γεωργίου(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πλάνο οικογένειας στο μυαλό της και η λατρεία στο...χαλούμι
03/04/2019 - 19:13

Γερονικολού - Τσιμιτσέλης: Το νέο κοινό επαγγελματικό τους βήμα!

Μαζί στη ζωή μαζί και στο θεατρικό σανίδι;
16/01/2019 - 14:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τηλεφώνημα-φάρσα για βόμβα στο καζίνο στην Έγκωμη (ΦΩΤΟ)

Πήραν τηλέφωνο από τηλεφωνικό θάλαμο και είπαν ότι σε 10 λεπτά θα εκραγεί βόμβα

"Από την πρώτη ημέρα που πήγε στο σχολείο η κόρη μου δέχεται bullying" (BINTEO)

Συγκλονίζει η μητέρα της μαθήτριας που ξυλοκοπήθηκε σε λεωφορείο από συμμαθήτριες της

Χειροπέδες σε δύο Ελληνοκύπριους για το 1,5 κιλό κοκαϊνης στα Κλαυδιά

Άφησαν το "πακέτο" σε ανοιχτό χώρο για να το παραλάβει τρίτο πρόσωπο
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Αναζητούν τα ίχνη του βομβιστή στην "καρδιά" της Λυών (ΦΩΤΟ)

Δεκατρείς οι τραυματίες από την έκρηξη σε πολυσύχναστη λεωφόρο της γαλλικής πόλης

Εντοπίστηκε ζωντανή μετά απο 15 ημέρες εξαφάνισης σε δάσος στη Χαβάη

Συγκινητική κινητοποίηση πολιτών στα social media που συγκέντρωσαν χρήματα για τις έρευνες

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε μπαρ στο Νιου Τζέρσεϊ

Δέκα άτομα μεταφέρθηκαν εσπευσμένα σε κοντινά νοσοκομεία

tv news

Παιδοκτονία και παραφροσύνη συγκλονίζουν το «ΚΑΡΜΑ»...

Το τελευταίο και πιο ανατριχιαστικό επεισόδιο του Α’ Κύκλου της σειράς αυτή την Κυριακή
Alpha TV Κύπρου

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/05/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ