Ψυχαγωγία

Κι όμως! Ο Offset έκανε δώρο πολυτελή έπαυλη στην Cardi B για τα γενέθλιά της

Η Cardi B, απέκτησε άλλο ένα σπίτι χάρη στο σύζυγό της, Offset.

Xθες, η διάσημη ράπερ δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, ένα βίντεο από το νέο της απόκτημα, γράφοντας: “Αγάπη μου”.

“Είχα πει στον Offset, ότι θέλω να επενδύσω σε χώρες τις Καραϊβικής καθώς οι άνθρωποι μπορούν να κάνουν διακοπές όλο το χρόνο σε αυτά τα μέρη, όμως ένιωθα ότι δεν συμφωνούσε μαζί μου και θα ήθελε να επενδύσουμε τα χρήματά μας κάπου αλλού. Μάλλον έκανα λάθος”, συνέχισε η Cardi B.

Όπως θα δεις και στο βίντεο, η κατοικία διαθέτει 6 υπνοδωμάτια και 7 μπάνια, ενώ έχει θέα τον ωκεανό αλλά και μία infinity πισίνα.

“Δεν μπορώ να το πιστέψω! Αυτό είναι τόσο τέλειο!”, έγραψε η Cardi στον Offset. “Πρώτον, είμαι πολύ χαρούμενη που με ακούς και δεν κάθεσαι απλά χαμογελαστός για να σταματήσω να μιλάω”.

“Eσύ, ο μπαμπάς μου και το μωρό, είστε οι πιο σημαντικοί άνδρες που έχω στη ζωή μου και με κάνει πολύ ευτυχισμένη το ότι είστε δεμένοι”.

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το «δώρο» του Τόρστεν Φινκ στην ΑΕΚ

Ο Γερμανός πρώην τεχνικός του ΑΠΟΕΛ «χάρισε» τον Ιβάν Τρισκόφσκι στους Λαρνακείς
19/10/2021 - 14:00

Κυρία Πρόεδρος ετών... 36!

Η έκπληξη στην Αννίτα Δημητρίου για τα γενέθλια της
18/10/2021 - 13:21

Η «ΑΕΚ Αρένα» γίνεται πέντε χρονών (ΒΙΝΤΕΟ)

Πριν από πέντε χρόνια το νέο γήπεδο της ΑΕΚ άνοιξε τις πύλες του
17/10/2021 - 12:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μέσα σε μία ώρα εντόπισαν τρία κλεμμένα αυτοκίνητα στη Λεμεσό

Όλα τα οχήματα παραλήφθηκαν από τους ιδιοκτήτες τους

Ανοιχτή επιστολή «24 Ωρών» προς Αναστασιάδη για τον Χρίστο και την Θέκλεια

Τα δυο παιδιά είναι εγκλωβισμένα χωρίς ταυτότητα στην Κύπρο

Κύπρος, Ελλάδα και Αίγυπτος τίμησαν τους Έλληνες πεσόντες στη μάχη του Ελ Αλαμέι

Η 79η επέτειος του γεγονότος που αποτέλεσε την αρχή του τέλους του Β ́ Παγκοσμίου Πολέμου
Ελλάδα

Ασελγούσε στην 7χρονη ανιψιά του για χρόνια - Καταδικάστηκε σε 28 έτη φυλάκισης

Προσπάθησε να αποπλανήσει μία ακόμη 6χρονη ανιψιά του

"Επίθεση" του Ρουβίκωνα στο σπίτι της Νίκης Κεραμέως

"Αντιδημοκρατικές πρακτικές δεν μας φοβίζουν," ήταν η απάντηση της Ελληνίδας Υπ. Παιδείας

Φόβοι για αντίποινα μετά την καταδίωξη με ένα νεκρό στο Πέραμα (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Ερωτήματα για το εάν υπάρχει ασυνενοησία μεταξύ των αστυνομικών της ΔΙΑΣ που συμμετείχαν
Διεθνή

Rust: Το συνεργείο χρησιμοποιούσε για πλάκα το όπλο που σκότωσε τη Χάτσινς

Νέες καταγγελίες βλέπουν το φως της δημοσιότητας

ΒΙΝΤΕΟ: Καρέ-καρέ η στιγμή που πολιτικός χαστουκίζει δημοσίως κυβερνήτη στο Ιράν

Ήταν έξαλλος γιατί ήταν άνδρας αυτός που έκανε στη γυναίκα του το εμβόλιο για τον κορωνοϊό

Μεξικό: Τέσσερις νεκροί από ανταλλαγή πυροβολισμών αστυνομικών με μέλη καρτέλ

Τρία μέλη της συμμορίας κι ένας περαστικός έχασαν τη ζωή τους

tv news

Η ζωή του Μαθιού σε κίνδυνο. Η Αργυρώ αποκαλύπτει στη Μαρίνα το μυστικό…

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Στέφανος είναι ο βασικός ύποπτος για τους 2 φόνους.Αυτός αρνείται κάθε εμπλοκή

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/10/2021 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ