Ψυχαγωγία

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Ο νέος της σύντροφος και τα δημόσια φιλιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου όπως όλα δείχνουν δεν είναι πια μόνη και όπως φαίνεται είναι πολύ ερωτευμένη.

Στην εκπομπή του Πέτρου Κωστόπουλου προβλήθηκε ένα βίντεο που βλέπουμε την παρουσιάστρια σε πολύ τρυφερά ενσταντανέ ενώ όπως αποκάλυψε σήμερα σε ρεπορτάζ η εφημερίδα Espresso, ο άντρας που της έκλεψε την καρδιά της είναι ο επιχειρηματίας, Φίλιππος Βαρβέρη. 

a

 

Η παρουσιάστρια ακόμα δεν έχει επιβεβαιώσει ή διαψεύσει την σχέση της ωστόσο ένα instastory που δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό φορώντας ένα μονόπετρο πυροδότησε περισσότερο τις φήμες. 

 

μ

 

Επόμενο άρθρο

Νικολέττα Ράλλη: Το φλερτ με γνωστό Έλληνα τραγουδιστή που δεν γνωρίζαμε!

Μιλά για τον χωρισμό της από τον Γιώργο Μαυρίδη και αποκαλύπτει
18/03/2019 - 09:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Kωνσταντίνα Σπυροπούλου ποζάρει... topless και αναστατώνει το Instagram(ΦΩΤΟ)

Η μεγάλη αλλαγή στο σώμα της και οι σέξι πόζες στην αμμουδιά...
04/08/2019 - 13:38

To νέο χόμπι της Κωνσταντίνας Σπυροπούλου που δεν ξέραμε (ΦΩΤΟ)

Οι προσπάθειες και όσα κατέγραψε ο φωτογραφικός φακός
20/07/2019 - 10:22

Και όμως το έκανε! Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου αποκάλυψε τι ψήφισε... (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία μέσα από το παραβάν και η αποκάλυψη!
27/05/2019 - 10:50

Δύσκολες ώρες για την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου (ΦΩΤΟ)

Ένα από τα πιο αγαπημένα πρόσωπα της παρουσιάστριας έφυγε από τη ζωή...
27/04/2019 - 09:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τον κατήγγειλαν γιατί πετούσε σκουπίδια και ζήτησε και τα ρέστα

Απίστευτες συμπεριφορές Δημοτών που βρίζουν ως απάντηση στην παρανομία τους

Υπουργός Παιδείας: Προτεραιότητα μας η Ειδική Αγωγή και Εκπαίδευση

"Υποσχεθήκαμε ότι το σχολείο αυτό θα το κάνουμε πρότυπο για να έχουμε χαρούμενα παιδιά"

Ύστατο χαίρε στο Νίκο Μουγιάρη στη γενέτειρα του Αθηένου

Παρουσία του Προέδρου Αναστασιάδη η κηδεία του μεγάλου ευεργέτη
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Γιατί ο Winnie the Pooh είναι απαγορευμένος στην Κίνα; (ΦΩΤΟ)

Το περιστατικό και η σύγκριση που απομάκρυναν τον "μελένιο" αρκούδο από τις οθόνες

Τον έπιασαν στα πράσα να καταγράφει βίντεο κάτω από φούστες γυναικών (ΒΙΝΤΕΟ)

Τράβηξε εκατοντάδες upskirting βίντεο που απεικονίζουν 555 άτομα, μεταξύ τους και παιδιά

Μακρόν: Ξεκαθαρίζει σε Τζόνσον να μην περιμένει νέα συμφωνία στο Brexit

Μέσα στις επόμενες 30 ημέρες όπως ήλπιζε ο Βρετανός Πρωθυπουργός

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/08/2019 - 19:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ