Ψυχαγωγία

Κορεάτες Youtubers ανέδειξαν την πιο όμορφη... Ελληνίδα ηθοποιό (ΦΩΤΟ)

Ποια είναι η πιο ωραία Ελληνίδα ηθοποιός σύμφωνα με Κορεάτες YouTubers;

Αυτή την απάντηση ήθελαν να δώσουν στην μακρινή χώρα και χωρίς να ξέρουν καμιά αποφάσισαν να διαλέξουν αντικειμενικά την ομορφότερη με φιναλίστ δεκαέξι Ελληνίδες.

Ανάμεσά τους ήταν η Κατερίνα Γερονικολού, η Δανάη Μιχαλάκη, η Αθηνά Οικονομάκου, η Ιωάννα Τριανταφυλλίδου και άλλες.

Μεγάλη νικήτρια αναδείχθηκε η... Αθηνά Οικονομάκου, στο σύνολο των Ελληνίδων ηθοποιών σύμφωνα με τα Κορεάτικα γούστα.

Δείτε παρακάτω το σχετικό βίντεο:

Επόμενο άρθρο

"Παράδοση κατ' οίκον" με Θεοδώρου να ερμηνεύει για την έξοδο από τη καραντίνα

Με υπέροχες μελωδίες μπαίνει ξανά κατευθείαν στα σπίτια των τηλεθεατών
16/05/2020 - 09:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αθηνά Οικονομάκου: Οι αποκαλύψεις για το... δεύτερο παιδί της που έρχεται

Eπιθυμεί να μεγαλώσει την οικογένειά της και να χαρίσει στον γιο της, Μάξιμο ένα αδερφάκι
07/06/2020 - 16:54

Αθηνά Οικονομάκου: Tο πρώτο πράγμα που έκανε βγαίνοντας από τη καραντίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Λήξη αυτοπεριορισμού και η γνωστή ηθοποιός "ξεχύθηκε" στους δρόμους της Αθήνας
05/05/2020 - 10:20

Αθηνά Οικονομάκου: "Έχω δει πολύ κόσμο να...λιώνει για τον άντρα μου" (ΦΩΤΟ)

Πώς αντιδρά όταν φλερτάρουν τον Φίλιππο Μιχόπουλο;
15/04/2020 - 09:52

Oικονομάκου - Συνατσάκη: Ιδού το ποσό που θα προσφέρουν κατά του κορωνοϊού(ΦΩΤΟ)

H επίσημη ανακοίνωση και τα χρήματα που θα προσφέρουν
07/04/2020 - 12:28

H Οικονομάκου αποκάλυψε πόσα κιλά ζυγίζει και το "μυστικό" σιλουέτας της (ΦΩΤΟ)

Το καλλίγραμμο σώμα και ο τρόπος να το αποκτήσεις
06/04/2020 - 09:01

Αθηνά Οικονομάκου: Απολαμβάνει τη καραντίνα...χορεύοντας στο μπάνιο της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξεκαρδιστικό στιγμιότυπο, η επιτυχημένη χορογραφία και ο...σύμμαχός της
23/03/2020 - 07:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αρχίζουν οι εργασίες και η ριζική αναβάθμιση της λεωφόρου Μακαρίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατανόηση και υπομονή για την ταλαιπωρία ζητά ο Δήμαρχος Λευκωσίας

Περίμεναν τη λήξη της καραντίνας για να παντρευτούν στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ζευγάρι Πολωνών επέλεξε την παραλία της Αγίας Θέκλας για να ενωθεί με τα δεσμά του γάμου

Παγκύπριες Εξετάσεις: Ανακοινώθηκαν οι αρχικές βαθμολογίες για απόλυση

Πού μπορούν οι υποψήφιοι να μάθουν τις βαθμολογίες τους
Ελλάδα

Στα 31 τα νέα κρούσματα το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Τα 4 εντοπίστηκαν από ελέγχους στις πύλες εισόδου της χώρας

Ο Ερντογάν υπερβαίνει τα εσκαμμένα, λέει ο Νίκος Δένδιας

"Δεν είναι ελληνοτουρκικό αλλά παγκόσμιο ζήτημα" η απόφαση μετατροπής της Αγίας Σοφίας

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση
Διεθνή

Οι Τούρκοι ψάχνουν τη φόρμουλα για να καλύψουν τις αγιογραφίες στην Αγία Σοφία

Δύο ιμάμηδες και 4 μουεζίνηδες θα διορίσει η Διεύθυνση Θρησκευτικών Υποθέσεων της Άγκυρας

Ανθρώπινο σφάλμα πίσω από την πτώση του ουκρανικού Boeing 737 στο Ιράν

Η αεροπορική τραγωδία στοίχισε τη ζωή σε 178 ανθρώπους - Τα ευρήματα νέας έκθεσης

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 12/07/2020 - 21:15ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΦΙΛΗΜΑ