Ψυχαγωγία

La Casa de Papel: Αυτά είναι τα νέα μέλη της συμμορίας και τα ψευδώνυμα τους!

Τα νέα μέλη της συμμορίας του αποκάλυψε ο "Professor" στο trailer που κυκλοφόρησε πριν την μεγάλη πρεμιέρα της τρίτης σεζόν του "La casa de papel".

H σειρά που αγάπησε το κοινό επιστρέφει στο Netflix στις 19 Ιουλίου και μετά την κυκλοφορία του επίσημου trailer της σειράς όπου αποκαλύπτεται ότι ο "Ρίο" συλλαμβάνεται με τη συμμορία να αναλαμβάνει ξανά δράση για την απελευθέρωση του γίνονται νέες αποκαλύψεις.

Μέσα από τον επίσημο λογαριασμό της σειράς στο Facebook και το νέο trailer που δημοσιεύθηκε ο "Professor" μας παρουσιάζει τα νέα μέλη της συμμορίας και τα ψευδώνυμα που τους έχει δώσει. 

Δείτε το trailer: 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο "Αrturito” από το “La casa de Papel” στην Ελλάδα...για τις διακοπές του (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που δημοσίευσε και το νησί που επέλεξε να επισκεφθεί για φέτος
08/08/2020 - 17:00

Το "τέλος" του La Casa De Papel... αρχίζει-Όλα όσα θα δούμε στον τελευταίο κύκλο

Ο πόλεμος γίνεται ακραίος, αλλά αυτή θα είναι η πιο επική και συναρπαστική σεζόν
01/08/2020 - 10:24

Τεντ Σαράντος: Ο Ελληνοαμερικανός νέος συνδιευθύνων σύμβουλος του Netflix

Από υπάλληλος σε βίντεο κλαμπ, ηγέτης στην μεγαλύτερη ψηφιακή πλατφόρμα
18/07/2020 - 09:44

Είναι γεγονός! Το “La casa de Papel” επιστρέφει με την 5η σεζόν (ΦΩΤΟ)

Ο πρωτότυπος τρόπος που το αποκάλυψε ο σεναριογράφος της σειράς
15/07/2020 - 09:25

Ο “Helsinki” από το “La casa de Papel” βρίσκεται για διακοπές στην Ελλάδα (ΦΩΤΟ)

Ποια περιοχή αποφάσισε να επισκεφθεί και να απολαύσει το καλοκαίρι του;
10/07/2020 - 13:02

Η "Tokyo" μας συστήνει για πρώτη φορά την...πανέμορφη μητέρα της (ΦΩΤΟ)

Η πιο θερμή υποστηρίκτρια της ηθοποιού και η εξαιρετική ομοιότητα μεταξύ τους
08/05/2020 - 14:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανησυχία δρ. Καραγιάννη για τα 21 "ορφανά" κρούσματα στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνει ο Επιδημιολόγος για τα αυξημένα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Διευθυντής Τμήματος Δασών: "Σήμερα δώσαμε τη μάχη των μαχών" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έρευνα Αστυνομίας για να εντοπίσουν τους υπεύθυνους
Ελλάδα

Ξανά τριψήφιος ο αριθμός των νέων κρουσμάτων στην Ελλάδα

152 νέα περιστατικά και ένας νέος θάνατος

Πυρκαγιά στη Μάνη: Εκκενώνεται προληπτικά οικισμός

H φωτιά πλησιάζει κατοικημένη περιοχή

Έκρηξη σε εργοστάσιο στην Ελευσίνα: Ένας νεκρός και δύο τραυματίες (BINTEO)

Oμάδα τριών Ρομά προσπάθησε να αφαιρέσει μετασχηματιστή
Διεθνή

Επεισοδιακές διαδηλώσεις στη Βηρυτό: Νεκρός αστυνομικός και δεκάδες τραυματίες

Θα ζητήσει πρόωρες εκλογές ο Πρωθυπουργός του Λιβάνου - Δείτε εικόνες από τη διαμαρτυρία

Οργή διαδηλωτών στη Βηρυτό...Έστησαν κρεμάλες στις πλατείες (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καλούν τις ξένες χώρες να ανατρέψουν τους ηγέτες του Λιβάνου και να κυβερνήσουν

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 08/08/2020 - 23:45ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ