Ψυχαγωγία

Lady Gaga: Την ρώτησαν που είναι ο Bradley Cooper και αυτή τους... έβρισε!

Μετά τον χωρισμό του Μπράντλει Κούπερ από την Ιρίνα Σάικ φούντωσαν ακόμα περισσότερο οι φήμες για την "παράνομη" σχέση του ηθοποιού με την Lady Gaga. 

Οι φήμες που ήθελαν την Lady Gaga να είναι το τρίτο πρόσωπο στη σχέση τους, άρχισαν να εμφανίζονται κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων της ταινίας "Shallow" ενώ και οι δυο διέψευσαν πολλές φορές ότι κάτι τρέχει ανάμεσα τους. 

Σε συναυλία της τραγουδίστριας το βράδυ του Σάββάτου στο Λας Βέγκας, οι θαυμαστές της δεν άφησαν την είδηση του χωρισμού να περάσει απαρατήρητη. Την ώρα που ετοιμαζόταν να τραγουδήσει το «Shallow» πολλοί από το κοινό άρχισαν να τη ρωτάνε «πού είναι ο Μπράντλει». Η Lady Gaga φάνηκε να εκνευρίζεται από το κοινό για να δώσει την απάντηση «ή θα είστε ευγενικοί ή να πάτε να γ.......».

Επόμενο άρθρο

Ψάχνεις δουλειά; Η Βασίλισσα Ελισάβετ μπορεί να σε προσλάβει με... προϋποθέσεις!

Μάθετε τα κριτήρια που πρέπει να πληροίς για να δουλέψεις μαζί της
10/06/2019 - 17:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Irina Shayk είναι ξανά ερωτευμένη και ιδού ο νέος "καυτός" σύντροφός της(ΦΩΤΟ)

Βγήκαν από τη καραντίνα για να πάνε...σουπερμάρκετ
01/04/2020 - 08:01

Σε καραντίνα η Lady Gaga με τον σύντροφό της λόγω...κορωνοϊού (ΦΩΤΟ)

Η κοινή φωτογραφία από την απομόνωση και το ενθαρρυντικό μήνυμα που μοιράστηκε
19/03/2020 - 12:55

Ερωτευμένη η Lady Gaga: H πρώτη φωτογραφία με τον...πάμπλουτο σύντροφό της(ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι επιβεβαιώσε τη σχέση τους - Ο έρωτας και η...τρυφερή στιγμή σε πολυτελές τζετ
04/02/2020 - 10:49

Irina Shayk: Mιλάει πρώτη φορά για τον...χωρισμό από τον Bradley Cooper

Όλα όσα δήλωσε για τον πρώην σύντροφο και τη...ζωή ως νέα μητέρα και εργαζόμενη
29/01/2020 - 09:30

Lady Gaga:"Με...βίασε-Έχω προβλήματα ψυχικής υγείας και παίρνω φάρμακα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η γνωστή τραγουδίστρια στην Όπρα
07/01/2020 - 17:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φοβούνται τον Δεκαπενταύγουστο και τα οικογενειακά τραπέζια οι επιδημιολόγοι

Έκκληση προς τους πολίτες να τηρήσουν τα μέτρα από το Δρ. Πέτρο Καραγιάννη

Σύνδεσμος Θαλάσσιων Αθλημάτων: Κινδυνεύουν οι επιχειρήσεις μας (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποίησαν διαμαρτυρία έξω από τα Υπουργεία Οικονομικών και Εσωτερικών

Έκρηξη χημικών στη Λεμεσό: Από θαύμα δεν θρηνήσαμε θύματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην ατμόσφαιρα απελευθερώθηκαν τοξικά σωματίδια, ενώ η περιοχή εκκενώθηκε άμεσα
Ελλάδα

LIVE: Ολονύχτιο θρίλερ με το Oruc Reis να πλέει μέσα στην ελληνική υφαλοκρηπίδα

Νέα πρόκληση από την Άγκυρα καθώς προαναγγέλλει έρευνες δίπλα σε ελληνικά νησιά

Συγκλονισμός για το θάνατο του Γιώργου Λιβέρα στις φονικές πλημμύρες της Εύβοιας

Δεκάδες κατεστραμμένα σπίτια - Τι λέει ο άνδρας της ΕΜΑΚ που έσωσε ένα μωράκι
Διεθνή

ΗΠΑ: Λεηλασίες και πυροβολισμοί σε συνοικία με πολυτελή καταστήματα στο Σικάγο

Τουλάχιστον 13 αστυνομικοί έχουν τραυματιστεί - Δεκάδες συλλήψεις

Φωτογραφίες από το Oruc Reis και τα πολεμικά πλοία που το συνοδεύουν

"Οι τουρκικές ένοπλες δυνάμεις έχουν λάβει όλα τα απαραίτητα μέτρα" αναφέρει το ΥΠΑΜ

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 11/08/2020 - 07:4560' ΕΛΛΑΔΑ