Ψυχαγωγία

Lady Gaga: Την ρώτησαν που είναι ο Bradley Cooper και αυτή τους... έβρισε!

Μετά τον χωρισμό του Μπράντλει Κούπερ από την Ιρίνα Σάικ φούντωσαν ακόμα περισσότερο οι φήμες για την "παράνομη" σχέση του ηθοποιού με την Lady Gaga. 

Οι φήμες που ήθελαν την Lady Gaga να είναι το τρίτο πρόσωπο στη σχέση τους, άρχισαν να εμφανίζονται κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων της ταινίας "Shallow" ενώ και οι δυο διέψευσαν πολλές φορές ότι κάτι τρέχει ανάμεσα τους. 

Σε συναυλία της τραγουδίστριας το βράδυ του Σάββάτου στο Λας Βέγκας, οι θαυμαστές της δεν άφησαν την είδηση του χωρισμού να περάσει απαρατήρητη. Την ώρα που ετοιμαζόταν να τραγουδήσει το «Shallow» πολλοί από το κοινό άρχισαν να τη ρωτάνε «πού είναι ο Μπράντλει». Η Lady Gaga φάνηκε να εκνευρίζεται από το κοινό για να δώσει την απάντηση «ή θα είστε ευγενικοί ή να πάτε να γ.......».

Επόμενο άρθρο

Ψάχνεις δουλειά; Η Βασίλισσα Ελισάβετ μπορεί να σε προσλάβει με... προϋποθέσεις!

Μάθετε τα κριτήρια που πρέπει να πληροίς για να δουλέψεις μαζί της
10/06/2019 - 17:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Lady Gaga-Bradely Cooper:Koρόιδεψαν media και fans και αποκάλυψαν το λόγο!

"Επινοήσαμε μια ερωτική ιστορία - Καταστρώσαμε τα πάντα"
07/11/2019 - 22:40

Η Lady Gaga δημοσίευσε την...ακτινογραφία της μετά την πτώση από τη σκηνή (ΦΩΤΟ)

Η τραγουδίστρια υποβλήθηκε στις απαραίτητες εξετάσεις μετά το ατύχημα on stage
21/10/2019 - 16:10

Ατύχημα on stage για την Lady Gaga - Έπεσε από τη σκηνή μαζί με θαυμαστή της

Το βίντεο από την πτώση τους κάνει τον γύρο του διαδικτύου
18/10/2019 - 14:58

Σε περιπέτειες η Lady Gaga: Κλεμμένο το τραγούδι "Shallow";

Οι κατηγορίες, οι απειλές και τα πολλά εκατομμύρια που ζητά ο Ρόνσεν
10/08/2019 - 08:59

Η Lady Gaga βάζει τέλος στις φήμες: Τα δημόσια φιλιά με συνεργάτη της! (ΦΩΤΟ)

Έτσι έβαλε τέλος στη φημολογούμενη σχέση της με τον Μπράντλεϊ Κούπερ
31/07/2019 - 11:39

Bradley Cooper και Lady Gaga... ξανά μαζί!

Ο λόγος που θα τους δούμε ξανά μαζί μετά τις φήμες ότι είναι ζευγάρι
03/07/2019 - 09:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οι ατελείωτες ώρες του Μίλτου στο Κέντρο Θαλασσαιμίας για 44 χρόνια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελπίδα σε εκατοντάδες ασθενείς δίνει νέο φάρμακο που θα μειώσει τις μεταγγίσεις κατά 50%

104 Αυγούστου...δείχνει το ημερολόγιο και οι παραλίες γεμάτες από κόσμο (ΒΙΝΤΕΟ)

43 ημέρες πριν από τα Χριστούγεννα και ο θερμόμετρο δεν ξεκολλάει από τα 30αρια

Στα "πράσα" έπιασαν τη σπείρα αλλοδαπών που "έκαναν" μονώσεις ταρατσών

Όταν οδηγήθηκαν στο Τμήμα τους αναγνώρισε και τρίτο πρόσωπο που φαίνεται να έπεσε θύμα
Ελλάδα

Συνεχίζεται μετά από 8 ημέρες η ομηρία του Έλληνα ναυτικού

Μετά από την πειρατεία που δέχθηκε το πετρελαιοφόρο που επέβαινε στο Τόγκο

Ελλάδα: Εγκλωβισμένος για δεύτερη μέρα ο άνδρας στη «νεκρή ζώνη» με τη Τουρκία

Οι ελληνικές Αρχές αρνούνται να τον παραλάβουν και ο ίδιος δεν επιθυμεί να εισέλθει

Ελλάδα: άντρας συνδεόμενος με τον ISIS στη «νεκρή ζώνη» στις Καστανιές

Μετά από απέλασή του από την Τουρκία η Ελλάδα αρνείται να τον δεχτεί
Διεθνή

Άγρια επεισόδια στα Τίρανα με μολότοφ, χημικά και τραυματίες

Αντιδρούν στην κατεδάφιση σπιτιών για να περάσει αυτοκινητόδρομος

Τσαβούσογλου: Οι Τούρκοι αθλητές υφίστανται λιτσάρισμα σε Ελλάδα και την Ευρώπη

Με αφορμή τις φωτογραφίες που δημοσίευσαν με στρατιωτικό χαιρετισμό

tv news

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια μυστηριώδης γυναίκα μπαίνει στις ζωές των ηρώων μας με έναν κρυφό σκοπό...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 13/11/2019 - 06:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ