Ψυχαγωγία

Μαγική στιγμή των... Όσκαρ! Lady Gaga και Μπράντλεϊ Κούπερ τραγουδούν το Shallow

Το τραγούδι «Shallow» κέρδισε το Όσκαρ Καλύτερου Τραγουδιού για την ταινία «Ένα Αστέρι Γεννιέται» (A stari is born).   Αυτό είναι το πρώτο βραβείο Όσκαρ για τη Lady Gaga, η οποία συγκινημένη παρέλαβε το χρυσό αγαλματίδιο και άρχιζε να κλαίει. Η ίδια έστειλε το δικό της μήνυμα:

«Έχω δουλέψει πολύ σκληρά σε όλη μου τη ζωή. Δεν είναι μόνο η νίκη, αλλά το όνειρο, το να μην τα παρατάς, το να σηκώνεσαι όρθιος, όσες φορές κι αν σε απορρίψουν. Μην το βάζετε κάτω αν έχετε ένα όνειρο, αν έχετε πάθος δουλέψτε σκληρά»

Μαγική στιγμή της βραδιάς όταν η Lady Gaga μαζί με τον Bradley Cooper ερμήνευσαν μαζί το «Shallow» στην σκηνή με τη συνοδεία πιάνου και αποθεώθηκαν από το κοινό.

Δείτε την ξεχωριστή στιγμή της βραδιάς 

Επόμενο άρθρο

Συγκίνηση! Δείτε την στιγμή που η Ολίβια Κόλμαν κερδίζει το Όσκαρ(ΒΙΝΤΕΟ)

Δάκρυα, άγχος, συγνώμη και το μεγάλο ευχαριστώ στον Γιώργο Λάνθιμο
25/02/2019 - 07:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σε περιπέτειες η Lady Gaga: Κλεμμένο το τραγούδι "Shallow";

Οι κατηγορίες, οι απειλές και τα πολλά εκατομμύρια που ζητά ο Ρόνσεν
10/08/2019 - 08:59

Η Lady Gaga βάζει τέλος στις φήμες: Τα δημόσια φιλιά με συνεργάτη της! (ΦΩΤΟ)

Έτσι έβαλε τέλος στη φημολογούμενη σχέση της με τον Μπράντλεϊ Κούπερ
31/07/2019 - 11:39

Bradley Cooper και Lady Gaga... ξανά μαζί!

Ο λόγος που θα τους δούμε ξανά μαζί μετά τις φήμες ότι είναι ζευγάρι
03/07/2019 - 09:21

Lady Gaga: Την ρώτησαν που είναι ο Bradley Cooper και αυτή τους... έβρισε!

Το περιστατικό που εκνεύρισε την τραγουδίστρια και η απάντηση της
11/06/2019 - 09:02

Όσκαρ Μόδας: Το στριπτίζ της Lady Gaga και ο πολυέλαιος-Katy Perry(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Όλα όσα έγιναν στο Met Gala και οι ...εκκεντρικές εμφανίσεις
07/05/2019 - 11:50

Αντίο...Cooper! Αυτός είναι ο νέος έρωτας για την Lady Gaga! (ΦΩΤΟ)

Διάσημος, γοητευτικός και ακαταμάχητος ο άνδρας που φέρεται να την κέρδισε
22/03/2019 - 13:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διαστάσεις επιδημίας προσλαμβάνει ο ιός του Δυτικού Νείλου (BINTEO)

Ηλικιωμένος που είχε προβληθεί "έσβησε" πριν λίγα 24ωρα

"O Αντώνης συμβολίζει την αγάπη και την ελπίδα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι γονείς του μικρού αγοριού μίλησαν στην κάμερα του Alpha για τη θεραπεία ζωής
Ελλάδα

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής

Τραγωδία στον Πόρο: Ανθρώπινο λάθος ή μηχανική βλάβη;

Εν αναμονή του πορίσματος της Επιτροπής Διερεύνησης Αεροπορικών Ατυχημάτων

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο
Διεθνή

Εμπόριο, οικονομία και επενδύσεις στη συνάντηση Πούτιν - Νιινίστο

Επίσκεψη εργασίας στο Ελσίνκι πραγματοποιεί ο Ρώσος Πρόεδρος

Ρομπότ ταξιδεύει στη θέση του κυβερνήτη σε διαστημικό σκάφος

Ονομάζεται Skybot F-850 και αποτελεί την πλέον μοντέρνα έκδοση ρωσικών ρομπότ

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/08/2019 - 22:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ