Ψυχαγωγία

Μαγική στιγμή των... Όσκαρ! Lady Gaga και Μπράντλεϊ Κούπερ τραγουδούν το Shallow

Το τραγούδι «Shallow» κέρδισε το Όσκαρ Καλύτερου Τραγουδιού για την ταινία «Ένα Αστέρι Γεννιέται» (A stari is born).   Αυτό είναι το πρώτο βραβείο Όσκαρ για τη Lady Gaga, η οποία συγκινημένη παρέλαβε το χρυσό αγαλματίδιο και άρχιζε να κλαίει. Η ίδια έστειλε το δικό της μήνυμα:

«Έχω δουλέψει πολύ σκληρά σε όλη μου τη ζωή. Δεν είναι μόνο η νίκη, αλλά το όνειρο, το να μην τα παρατάς, το να σηκώνεσαι όρθιος, όσες φορές κι αν σε απορρίψουν. Μην το βάζετε κάτω αν έχετε ένα όνειρο, αν έχετε πάθος δουλέψτε σκληρά»

Μαγική στιγμή της βραδιάς όταν η Lady Gaga μαζί με τον Bradley Cooper ερμήνευσαν μαζί το «Shallow» στην σκηνή με τη συνοδεία πιάνου και αποθεώθηκαν από το κοινό.

Δείτε την ξεχωριστή στιγμή της βραδιάς 

Επόμενο άρθρο

Συγκίνηση! Δείτε την στιγμή που η Ολίβια Κόλμαν κερδίζει το Όσκαρ(ΒΙΝΤΕΟ)

Δάκρυα, άγχος, συγνώμη και το μεγάλο ευχαριστώ στον Γιώργο Λάνθιμο
25/02/2019 - 07:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ατύχημα on stage για την Lady Gaga - Έπεσε από τη σκηνή μαζί με θαυμαστή της

Το βίντεο από την πτώση τους κάνει τον γύρο του διαδικτύου
18/10/2019 - 14:58

Σε περιπέτειες η Lady Gaga: Κλεμμένο το τραγούδι "Shallow";

Οι κατηγορίες, οι απειλές και τα πολλά εκατομμύρια που ζητά ο Ρόνσεν
10/08/2019 - 08:59

Η Lady Gaga βάζει τέλος στις φήμες: Τα δημόσια φιλιά με συνεργάτη της! (ΦΩΤΟ)

Έτσι έβαλε τέλος στη φημολογούμενη σχέση της με τον Μπράντλεϊ Κούπερ
31/07/2019 - 11:39

Bradley Cooper και Lady Gaga... ξανά μαζί!

Ο λόγος που θα τους δούμε ξανά μαζί μετά τις φήμες ότι είναι ζευγάρι
03/07/2019 - 09:21

Lady Gaga: Την ρώτησαν που είναι ο Bradley Cooper και αυτή τους... έβρισε!

Το περιστατικό που εκνεύρισε την τραγουδίστρια και η απάντηση της
11/06/2019 - 09:02

Όσκαρ Μόδας: Το στριπτίζ της Lady Gaga και ο πολυέλαιος-Katy Perry(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Όλα όσα έγιναν στο Met Gala και οι ...εκκεντρικές εμφανίσεις
07/05/2019 - 11:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καρέ καρέ η επιχείρηση διάσωσης της 40χρονης στον Ακάμα

Μετά απο περίπου 2 ώρες η μεταφορά της στο Γενικό Νοσοκομείο Πάφου

Ώρες αγωνίας για 17χρονη από τη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Ελλείπει από την οικία της τις τελευταίες δύο ημέρες

Επτά τραυματίες από σφοδρή σύγκρουση λεωφορείου με αυτοκίνητο

Διακομίσθηκαν με ασθενοφόρα στο Νοσοκομείο Πάφου για περαιτέρω εξετάσεις
Ελλάδα

Απορρίπτει το γερμανικό ΥΠΕΞ τις ελληνικές αξιώσεις της ναζιστικής κατοχής

Ούτε μια σελίδα η γερμανική απάντηση για τις αποζημιώσεις

Ελλάδα: Πατριός βίαζε ανήλικη επί τέσσερα χρόνια

Κάθειρξη 19 ετών από τον Άρειο Πάγο

Tα άκουσε... οn board ο τέως Έλληνας Πρωθυπουργός για το Μακεδονικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιά είναι η Γεωργία Μπιτάκου που τα "έψαλε" στον Αλέξη Τσίπρα λέγοντας ότι είναι προδότης
Διεθνή

Ανακοινώθηκε ο επίσημος αριθμών των συλλήψεων στη Βαρκελώνη

Στους 182 οι τραυματίες, νέο δημοψήφισμα ζητάει ο Τόρα

"Αυτοί που μας δίνουν μαθήματα έχουν κηλίδα σφαγών, κατοχής και αποικιοκρατίας"

“Μια σταγόνα πετρέλαιο είναι πιο σημαντική από μια σταγόνα αίμα”

Ακυρώθηκε η συνεδρίαση του Υπουργικού στο Λίβανο λόγω διαδηλώσεων

Η κυβέρνηση Χαρίρι είναι αντιμέτωπη σήμερα με μια δεύτερη ημέρα κινητοποιήσεων

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Νε τον Μιχάλη...Το μπούλινγκ, οι φοβίες,η παραμόρφωση και ο ξυλοδαρμός

Ο νεαρός με το σύνδρομο Tourette μαγεύει με τις μελωδίες τους, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Στιγμές από το ορφανοτροφείο, βέλη του έρωτα και μέρες κακοποίησης...

«Soundtrack Of Love» την Κυριακή 20 Οκτωβρίου στον Alpha, με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/10/2019 - 17:00ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ