Ψυχαγωγία

Μαγική στιγμή των... Όσκαρ! Lady Gaga και Μπράντλεϊ Κούπερ τραγουδούν το Shallow

Το τραγούδι «Shallow» κέρδισε το Όσκαρ Καλύτερου Τραγουδιού για την ταινία «Ένα Αστέρι Γεννιέται» (A stari is born).   Αυτό είναι το πρώτο βραβείο Όσκαρ για τη Lady Gaga, η οποία συγκινημένη παρέλαβε το χρυσό αγαλματίδιο και άρχιζε να κλαίει. Η ίδια έστειλε το δικό της μήνυμα:

«Έχω δουλέψει πολύ σκληρά σε όλη μου τη ζωή. Δεν είναι μόνο η νίκη, αλλά το όνειρο, το να μην τα παρατάς, το να σηκώνεσαι όρθιος, όσες φορές κι αν σε απορρίψουν. Μην το βάζετε κάτω αν έχετε ένα όνειρο, αν έχετε πάθος δουλέψτε σκληρά»

Μαγική στιγμή της βραδιάς όταν η Lady Gaga μαζί με τον Bradley Cooper ερμήνευσαν μαζί το «Shallow» στην σκηνή με τη συνοδεία πιάνου και αποθεώθηκαν από το κοινό.

Δείτε την ξεχωριστή στιγμή της βραδιάς 

Επόμενο άρθρο

Συγκίνηση! Δείτε την στιγμή που η Ολίβια Κόλμαν κερδίζει το Όσκαρ(ΒΙΝΤΕΟ)

Δάκρυα, άγχος, συγνώμη και το μεγάλο ευχαριστώ στον Γιώργο Λάνθιμο
25/02/2019 - 07:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντίο...Cooper! Αυτός είναι ο νέος έρωτας για την Lady Gaga! (ΦΩΤΟ)

Διάσημος, γοητευτικός και ακαταμάχητος ο άνδρας που φέρεται να την κέρδισε
22/03/2019 - 13:01

Η Lady Gaga απαντά στις φήμες: ''Ναι είμαι έγκυος'' (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση της τραγουδίστριας και η ειρωνική απάντηση στα δημοσιεύματα
14/03/2019 - 11:37

"Ξέπσασε" στα social media - Η Irina Shayk διέγραψε τη Lady Gaga στο Instagram

Τελικά όπου υπάρχει καπνός... υπάρχει και φωτια!
28/02/2019 - 11:33

Lady Gaga: Έτσι διαψεύδει τις φήμες για τη σχέση της με τον Μπράντλεϊ Κούπερ;

Μπορεί ο ηθοποιός να εμφανίστηκε με τη σύντροφο του αλλά οι φήμες έγιναν ακόμα πιο έντονες
26/02/2019 - 08:57

Η ώρα των Όσκαρ:Η Μενούνος "άνοιξε το χορό" των Ελλήνων στο κόκκινο χαλί(ΒΙΝΤΕΟ)

Ντυμένη με φόρεμα από την Ελληνίδα σχεδιάστρια μόδας Celia Kritharioti
25/02/2019 - 00:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάγωσαν όλοι στη δικαστική αίθουσα με την ομολογία του "Ορέστη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποια αδικήματα έρχεται αντιμέτωπος και ποια τα επόμενα βήματα των αρχών

Η φρικιαστική περιγραφή για το πως εξαφάνισε τη σορό της 6χρονης Σιέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο τόπο του εγκλήματος οδηγήθηκε για δεύτερη φορά ο 35χρονος ύποπτος

Το σκοτεινό προφίλ του 35χρονου "Oρέστη" που πάγωσε το παγκύπριο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως περιγράφουν τον ύποπτο για τους φόνους στο φρεάτιο της φρίκης στο Μιτσερό
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Κιλιτσντάρογλου: "Δεν θα υποχωρήσω ούτε ένα χιλιοστό"

Τι δηλώνει για την επίθεση που δέχτηκε στην κηδεία Τούρκου στρατιώτη στην Άγκυρα

Ουκρανία: Ο κωμικός Βολόντιμιρ Ζελένσκι είναι ο νικητής των προεδρικών εκλογών

Ο απερχόμενος πρόεδρος Πέτρο Ποροσένκο παραδέχτηκε τη μεγάλη ήττα του

Βόρεια Μακεδονία: Έκλεισαν οι κάλπες για τις προεδρικές εκλογές

Σε ήρεμη ατμόσφαιρα και χωρίς παρατυπίες κύλησε η εκλογική διαδικασία

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 ΓΡΑΜΜΑΤΑ» Πρεμιέρα για τη νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων του Alpha Κύπρου

Τη Μεγάλη Δευτέρα ξεκινά ένας παράφορος έρωτας... Σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 02:45ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ