Ψυχαγωγία

Μαγική στιγμή των... Όσκαρ! Lady Gaga και Μπράντλεϊ Κούπερ τραγουδούν το Shallow

Το τραγούδι «Shallow» κέρδισε το Όσκαρ Καλύτερου Τραγουδιού για την ταινία «Ένα Αστέρι Γεννιέται» (A stari is born).   Αυτό είναι το πρώτο βραβείο Όσκαρ για τη Lady Gaga, η οποία συγκινημένη παρέλαβε το χρυσό αγαλματίδιο και άρχιζε να κλαίει. Η ίδια έστειλε το δικό της μήνυμα:

«Έχω δουλέψει πολύ σκληρά σε όλη μου τη ζωή. Δεν είναι μόνο η νίκη, αλλά το όνειρο, το να μην τα παρατάς, το να σηκώνεσαι όρθιος, όσες φορές κι αν σε απορρίψουν. Μην το βάζετε κάτω αν έχετε ένα όνειρο, αν έχετε πάθος δουλέψτε σκληρά»

Μαγική στιγμή της βραδιάς όταν η Lady Gaga μαζί με τον Bradley Cooper ερμήνευσαν μαζί το «Shallow» στην σκηνή με τη συνοδεία πιάνου και αποθεώθηκαν από το κοινό.

Δείτε την ξεχωριστή στιγμή της βραδιάς 

Επόμενο άρθρο

Συγκίνηση! Δείτε την στιγμή που η Ολίβια Κόλμαν κερδίζει το Όσκαρ(ΒΙΝΤΕΟ)

Δάκρυα, άγχος, συγνώμη και το μεγάλο ευχαριστώ στον Γιώργο Λάνθιμο
25/02/2019 - 07:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σε καραντίνα η Lady Gaga με τον σύντροφό της λόγω...κορωνοϊού (ΦΩΤΟ)

Η κοινή φωτογραφία από την απομόνωση και το ενθαρρυντικό μήνυμα που μοιράστηκε
19/03/2020 - 12:55

Ερωτευμένη η Lady Gaga: H πρώτη φωτογραφία με τον...πάμπλουτο σύντροφό της(ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι επιβεβαιώσε τη σχέση τους - Ο έρωτας και η...τρυφερή στιγμή σε πολυτελές τζετ
04/02/2020 - 10:49

Irina Shayk: Mιλάει πρώτη φορά για τον...χωρισμό από τον Bradley Cooper

Όλα όσα δήλωσε για τον πρώην σύντροφο και τη...ζωή ως νέα μητέρα και εργαζόμενη
29/01/2020 - 09:30

Lady Gaga:"Με...βίασε-Έχω προβλήματα ψυχικής υγείας και παίρνω φάρμακα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η γνωστή τραγουδίστρια στην Όπρα
07/01/2020 - 17:19

Lady Gaga-Bradely Cooper:Koρόιδεψαν media και fans και αποκάλυψαν το λόγο!

"Επινοήσαμε μια ερωτική ιστορία - Καταστρώσαμε τα πάντα"
07/11/2019 - 22:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νέο μέτωπο ανοίγουν οι νοσηλευτές λίγο πριν δώσουν τα χέρια γιατροί-ΟΚΥπΥ (VID)

"Είναι θέμα καλύτερης οργάνωσης", απαντά ο Υπουργός Υγείας στις φωνές για υποστελέχωση

Όλα του γάμου ... δύσκολα "φωνάζουν" οι επαγγελματίες του κλάδου (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι αντιδράσεις για τις νέες αποφάσεις και οι διευκρινίσεις του Υπουργού Υγείας

Για τρίτη φορά ανακοινώνονται μηδενικά κρούσματα στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αλαλούμ για το τι είχε προτείνει τελικά η επιδημιολογική ομάδα για μαζικές συναθροίσεις
Ελλάδα

Επιστολή Μητσοτάκη σε Μισέλ και Φον ντερ Λάιεν για τουρκική προκλητικότητα

Ο ΚΕ τόνισε ότι ενδεχόμενη κλιμάκωση θα αφορά την Ε.Ε. εν γένει και όχι μόνο την Ελλάδα

Τουρκικά ΜΜΕ: Ξανάρχισαν οι ροές μεταναστών προς τον Έβρο

Πληροφορίες κάνουν λόγο για συγκέντρωση χιλιάδων ατόμων - Σε συναγερμό ξανά η περιοχή

Μολότωφ και χημικά έξω απο την αμερικανική πρεσβεία στην Αθήνα (ΦΩΤΟ)

Πορεία και εκδήλωση διαμαρτυρίας για τον θάνατο του Τζορτζ Φλόιντ στις ΗΠΑ
Διεθνή

Αρνητικός στον κορωνοϊό τελικά ο Βρετανός Υπουργός Επιχειρήσεων

Η διάγνωση αποτρέπει την πιθανότητα για υποχρεωτική καραντίνα του Μπόρις Τζόνσον

13 χρόνια μετά εξακολουθούν να αναζητούν την αλήθεια (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι εξελίξεις στην πολύκροτη υπόθεση εξαφάνισης της Μαντλίν και το προφίλ του υπόπτου

"Πράσινο" στη χρήση της υδροξυχλωροκίνης άναψε ο Π.Ο.Υ (ΒΙΝΤΕΟ)

Σάλο προκαλεί η παραδοχή επιδημιολόγου ότι το μοντέλο για ανοσία της αγέλης, απέτυχε

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 04/06/2020 - 22:00ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤΑ