Ψυχαγωγία

Μαίρη Συνατσάκη: Η αλήθεια για τον... γάμο της!

Δεν ισχύουν οι φήμες ότι η Μαίρη Συνατσάκη παντρεύεται με τον σύντροφο της Αιμιλιανό Σταματάκη...

Τις τελευταίες μέρες, δημοσιεύματα ήθελαν τη γνωστή παρουσιάστρια να ανεβαίνει τα σκαλιά της εκκλησίας με τον σύντροφο της. Αυτό φαίνεται ότι δεν ισχύει καθώς όπως αναφέρει δημοσίευμα της εφημερίδας "Real Life" και ρεπορτάζ της Νίκης Κώτσου, η Μαίρη και ο σύντροφος της είναι πολύ ερωτευμένοι αλλά ακόμα δεν κάνουν σχέδια γάμου. Άτομο από το στενό περιβάλλον του ζευγαριού αναφέρει στην εφημερίδα: 

Δεν ισχύει ότι παντρεύονται. Πέρα από το γεγονός ότι τόσο η Μαίρη, όσο και ο Αιμιλιανός, δεν είναι παραδοσιακοί άνθρωποι, θεωρούν πως είναι νωρίς για ένα τέτοιο βήμα. Έχουν και οι δύο τελείως διαφορετικές προτεραιότητες στη ζωή τους..

συνατσακη

 

Επόμενο άρθρο

Οι σύμβουλοι του παλατιού πιστεύουν ότι η Μέγκαν... "απειλεί" το παλάτι!

Η Κέιτ, ο θρόνος και η "πτώση" της δούκισσας του Σάσσεξ
04/03/2019 - 09:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ινδονησία ποινικοποιεί όλες τις εξώγαμες σεξουαλικές επαφές

Οι ποινές που θα αντιμετωπίζουν οι παρανομούντες και οι νέοι νόμοι για εκτρώσεις
19/09/2019 - 22:21

Drive thru... η χαιρέτιση νεονύμφων σε γάμο στην Πάχνα (BINTEO)

H ξεκαρδιστική έκπληξη που επιφύλαξε ο κουμπάρος του ζευγαριού και έγινε viral
18/09/2019 - 18:06

Ανδριάνα Μπάμπαλη: Ανέβαλε το γάμο της λόγω...προβλημάτων υγείας(ΦΩΤΟ)

Η αιφνίδια αλλαγή στα σχέδια της και όλες οι λεπτομέρειες
18/09/2019 - 12:14

Ο Τσιμιτσέλης απαντά αν θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας με την Γερονικολού!

Επιβεβαιώνει ή διαψεύδει τις φήμες ο γνωστός ηθοποιός;
17/09/2019 - 12:45

Ο Βασίλης Καρράς πάντρεψε την κόρη του! (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από τον παραμυθένιο γάμο του ζευγαριού στη Θεσσαλονίκη
14/09/2019 - 12:45

Ο μυστικός γάμος του Λώρη Λοϊζίδη και το γλέντι στο ύπαιθρο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Διέρρευσαν φωτογραφίες από το μυστήριο και την δεξίωση
12/09/2019 - 09:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εμπρησμό βλέπουν οι αρχές πίσω από τη φωτιά σε όχημα στα Πολεμίδια

Διαπιστώθηκε ότι τέθηκε κακόβουλα με τη χρήση εύφλεκτης ύλης

Αίσιος τέλος στην εξαφάνιση 39χρονης από το Ακάκι

Εντοπίστηκε και είναι καλά στην υγεία της, σύμφωνα με ανακοίνωση της Αστυνομίας

Σε αναβρασμό ο εκπαιδευτικός κόσμος (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν κάνουν πίσω και προχωρούν με μέτρα - Μαίνεται η κόντρα Κυριάκου Νικηφόρου - ΟΕΛΜΕΚ
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Το τετ - α- τετ Τραμπ με Ζούκερμπεργκ στο Λευκό Οίκο

Στο επίκεντρο της συνάντησης οι μελλοντικοί ρυθμιστικοί κανόνες του διαδικτύου

Την πολιτική της για το κλίμα παρουσιάζει η γερμανική Κυβέρνηση

Εκτιμάται ότι θα επενδυθούν περί τα 40 δισεκατομμύρια ευρώ τα επόμενα τέσσερα χρόνια

ΗΠΑ: 530 ασθενείς και 7 νεκροί στις ΗΠΑ από το άτμισμα

Πάνω από το 50% των ασθενών είναι ηλικίας μικρότερης των 25 ετών

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/09/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ