Ψυχαγωγία

Μαρία Κορτζιά: Η έκπληξη από τις φίλες της για τα γενέθλια της στην Κοπεγχάγη!

Τα γενέθλια της είχε η Μαρία Κορτζιά και τα αγαπημένα της πρόσωπα φρόντισαν να κάνουν της κάνουν συγκεκριμένη μέρα ξεχωριστή και αξέχαστη!

Διαβάστε επίσης: Μαρία Κορτζιά: Η έκπληξη που της ετοίμασαν για τα γενέθλια της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μετά την έκπληξη που της ετοίμασαν η οικογένεια και οι φίλοι της στην Κύπρο, η Μαρία δέχτηκε ακόμα μια μεγάλη έκπληξη στην Κοπεγχάγη. Οι αγαπημένες της φίλες ταξίδεψαν στην Κοπεγχάγη για να της τραγουδήσουν από κοντά "Χρόνια Πολλά" και να γιορτάσουν όλες μαζί τα γενέθλια της. Τις δημόσιες ευχές του έστειλε και ο σύντροφος της, Πιέρος Σωτηρίου μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram με μια φωτογραφία της Μαρία γράφοντας:

"Χρόνια Πολλά στη μοναδική γυναίκα που κάνει την καρδιά και τη ψυχή μου να γεμίζει από ευτυχία"

Δείτε την φωτογραφία που ανάρτησε η Μαρία μετά την έκπληξη που δέχτηκε από τις φίλες της στην Κοπεγχάγη: 

Επόμενο άρθρο

Το παρατσούκλι που έδωσαν στην Μέγκαν και... εξόργισε τον πρίγκιπα Χάρι

Πως φωνάζουν την δούκισσα του Σάσεξ οι υπάλληλοι του παλατιού;
30/03/2019 - 11:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δέσποινα Βανδή: Η έκπληξη των παιδιών της για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Η τραγουδίστρια μας δείχνει για πρώτη φορά τον γιο της, Γιώργο
22/07/2019 - 09:06

ΑΕΚ ετών... 25

Γενέθλια μέρα η σημερινή (18/07) για την ομάδα της Λάρνακας
18/07/2019 - 10:00

Η Ινώ Αναστασιάδη απαντά στα επικριτικά σχόλια που δέχτηκε (ΦΩΤΟ)

Το πάρτι γενεθλίων, τα αρνητικά σχόλια και όσα έγραψε η κόρη του Προέδρου της Δημοκρατίας
13/07/2019 - 09:54

Το εντυπωσιακό πάρτι γενεθλιών για την Ινώ Αναστασιάδη και οι...κιθαρίστες(ΦΩΤΟ)

Πόσα κεράκια έσβησε η κόρη του Προέδρου της Δημοκρατίας;
09/07/2019 - 11:22

Κουφαλίδου:Η συγκινητική έκπληξη του άντρα και του γιου της στα γενέθλια της

Η τούρτα, οι ευχές και τα χαμόγελα μετά την περιπέτεια υγείας της
06/07/2019 - 15:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της

Με δύο πυροσβεστικά ελικόπτερα στο πρόγραμμα rescEU η ΚΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΕΕ χρηματοδοτεί την αγορά μέσων όπως αεροπλάνων και ελικοπτέρων

Ικανοποιημένοι οι Φαρμακοποιοί με την αλλαγή στο σύστημα πληροφορικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Διοχέτευση φαρμάκων που είναι σε έλλειψη στο δημόσιο τομέα στον ιδιωτικό
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ