Ψυχαγωγία

Μαρία Κορτζιά: Η έκπληξη από τις φίλες της για τα γενέθλια της στην Κοπεγχάγη!

Τα γενέθλια της είχε η Μαρία Κορτζιά και τα αγαπημένα της πρόσωπα φρόντισαν να κάνουν της κάνουν συγκεκριμένη μέρα ξεχωριστή και αξέχαστη!

Διαβάστε επίσης: Μαρία Κορτζιά: Η έκπληξη που της ετοίμασαν για τα γενέθλια της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μετά την έκπληξη που της ετοίμασαν η οικογένεια και οι φίλοι της στην Κύπρο, η Μαρία δέχτηκε ακόμα μια μεγάλη έκπληξη στην Κοπεγχάγη. Οι αγαπημένες της φίλες ταξίδεψαν στην Κοπεγχάγη για να της τραγουδήσουν από κοντά "Χρόνια Πολλά" και να γιορτάσουν όλες μαζί τα γενέθλια της. Τις δημόσιες ευχές του έστειλε και ο σύντροφος της, Πιέρος Σωτηρίου μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram με μια φωτογραφία της Μαρία γράφοντας:

"Χρόνια Πολλά στη μοναδική γυναίκα που κάνει την καρδιά και τη ψυχή μου να γεμίζει από ευτυχία"

Δείτε την φωτογραφία που ανάρτησε η Μαρία μετά την έκπληξη που δέχτηκε από τις φίλες της στην Κοπεγχάγη: 

Επόμενο άρθρο

Το παρατσούκλι που έδωσαν στην Μέγκαν και... εξόργισε τον πρίγκιπα Χάρι

Πως φωνάζουν την δούκισσα του Σάσεξ οι υπάλληλοι του παλατιού;
30/03/2019 - 11:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πίσω στην Κύπρο και στην Κορτζιά ο Σωτηρίου: "Επιτέλους στην αγκαλιά μου" (ΦΩΤΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο όπου το ζευγάρι ξανασυναντιέται μετά από δυο μήνες χώρια
30/05/2020 - 16:57

Οι ευχές της Ομόνοιας στον Σταύρο Παπασταύρου (ΦΩΤΟ)

Ο πρόεδρος των «πρασίνων» έχει τα γενέθλια του και η Ομόνοια στέλνει τις ευχές της
30/05/2020 - 10:51

Η ατάκα του Ζέκα για τον... αδερφό Πιέρο

Τι ανάφερε για την παρέα που έκαναν όταν ήταν και οι τρεις στην Κοπεγχάγη
25/05/2020 - 16:55

Σε στυλ καντάδας άκουσε το "Χρόνια Πολλά" η 17χρονη Άννα (ΦΩΤΟ)

Γιόρτασε τα γενέθλιά της υπό καθεστώς καραντίνας αλλά...δεν την άφησαν μόνη
23/05/2020 - 13:53

Α. Μπουρδούμης: Η υπέροχη έκπληξη που ετοίμασε στη γυναίκα της ζωής του (ΦΩΤΟ)

Λιώσαμε με τη τρυφερή κίνηση που έκανε στην Λένα Δροσάκη
21/05/2020 - 14:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Β' φάση ΓεΣΥ: Από τη θεωρία, στην πράξη (BINTEO)

Αναστασιάδης και Ιωάννου διαμηνύουν πως τα όποια προβλήματα προκύψουν θα ξεπεραστούν

Οδηγός β' φάσης ΓεΣΥ: Τι αλλάζει από σήμερα (BINTEO)

Οι επεμβάσεις χωρίς χρέωση και όσες υπηρεσίες μένουν εκτός σχεδίου

Φυλακτού: Πολιτική απόφαση το άνοιγμα των οδοφραγμάτων

Καθαρά ενημερωτικού χαρακτήρα, με ανταλλαγή απόψεων η τηλεδιάσκεψη
Ελλάδα

Ελληνικό ΥΠΕΞ προς Άγκυρα: Είμαστε έτοιμοι και για αυτή την πρόκληση

Η απάντηση στις νέες προθέσεις για έρευνες εντός της ελληνικής υφαλοκρηπίδας

Le Figaro: Η Ακρόπολη είναι οπλισμένη για έναν τουρισμό συμβατό με τον κορωνοϊό

"Η Ελλάδα κέρδισε το στοίχημα της για καλή διαχείριση της κρίσης του Covid-19"

Τραγωδία στην Ηγουμενίτσα: Δίχρονο κοριτσάκι πνίγηκε στα κάγκελα της κούνιας του

Το μικρό παιδί βρέθηκε το πρωί από τους γονείς του νεκρό

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 01/06/2020 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ