Ψυχαγωγία

Μαρία Κορτζιά: Η επέτειος και τα τρυφερά λόγια για τον Πιέρο (ΦΩΤΟ)

Δύο χρόνια πριν, τέτοια μέρα, ο Πιέρος Σωτηρίου έκανε πρόταση γάμου στην Μαρία Κορτζιά και το μοντέλο μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους την πιο γλυκιά φωτογραφία από εκείνη την ημέρα. 

Η Μαρία Κορτζιά και ο Πιέρος Σωτηρίου θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας τον ερχόμενο Δεκέμβριο και βρίσκονται σε πυρετώδεις προετοιμασίες για την πιο ξεχωριστή ημέρα της ζωής τους. Η Μαρία με αφορμή την επέτειο δυο χρόνων από την ημέρα που της έκανε πρόταση γάμου ο αγαπημένος της δημοσίευσε μια φωτογραφία και έγραψε: 

14/6/2017  Τέτοια μέρα πριν απο δύο χρόνια ακριβώς...μου ζήτησες να γίνω γυναίκα σου!! Και απο τότε μετράω αντίστροφα!! Ήταν το σηματικότερο ΝΑΙ που είπα στη ζωή μου!! Να ζήσουμε να χαιρόμαστε αυτές τις στιγμές και αυτές που ακολουθούν!! 

Δείτε την φωτογραφία που ανάρτησε: 

Επόμενο άρθρο

Η Μέγκαν Μαρκλ επιτέλους επέλεξε... νταντά για τον μικρό Άρτσι!

Όλες οι πληροφορίες για το νέο μέλος που πρόκειται να καλωσορίσει το Frogmore Cottage
14/06/2019 - 13:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φιλολογικό το ενδιαφέρον (ακόμη) για Πιέρο

Οι εξαιρετικές εμφανίσεις του Κύπριου επιθετικού έχουν προσελκύσει τα βλέμματα
27/11/2019 - 16:57

Αγγλία «καλεί» Πιέρο...

Ομάδες από το νησί φαίνεται να θέλουν τον Κύπριο επιθετικός της Κοπεγχάγης
27/11/2019 - 12:51

Κύριος ο Πιέρος, χάρισε τη φανέλα του σε οπαδό της Κοπεγχάγης (BINTEO)

Κράτησε την υπόσχεση του ο Κύπριος διεθνής επιθετικός
25/11/2019 - 17:34

Το έφερε «τούμπα» μόνος του ο Πιέρος

Τρομερή εμφάνιση από τον άσο της Κοπεγχάγης
24/11/2019 - 19:12

Μαρία Κορτζιά: Πυρετώδεις προετοιμασίες για τον γάμο της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε από τον χώρο που θα πραγματοποιηθεί η δεξίωση
13/11/2019 - 13:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λευκωσία: Εξαφανίστηκε ξανά η 16χρονη Βιβιάνα

Απουσιάζει από την οικία της από χθες το απόγευμα

Λεμεσός: Αυτόν καταζητούν οι αρχές για υπόθεση βαριάς σωματικής βλάβης (ΦΩΤΟ)

Η αστυνομία καλεί οποιονδήποτε γνωρίζει κάτι να βοηθήσει στον εντοπισμό
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες
Διεθνή

Δέκα μέρες «στον πάγο» η Γαλλία (ΦΩΤΟ)

Φόβοι ότι οι απεργιακές κινητοποιήσεις θα επηρεάσουν τον τουρισμό της εορταστικής περιόδου

Δυνατός σεισμός 6,8 Ρίχτερ στις Φιλιππίνες

Τι αναφέρουν οι πρώτες πληροφορίες

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ