Ψυχαγωγία

Mεγάλωσε η κόρη της Ήβης Αδάμου! Φόρεσαν τα μαγιό και πήγαν...παραλία (ΦΩΤΟ)

Η Ήβη Αδάμου είναι μία από τις πιο ταλαντούχες τραγουδίστριες της γενιάς της και επιδιώκει να απασχολεί μέσα από τη δουλειά της, καθώς με το σύντροφό της, Μιχάλη Κουϊνέλη επιδιώκουν να διατηρούν χαμηλούς τόνους στην προσωπική τους ζωή.

Η ποπ τραγουδίστρια μας εξέπληξε ευχάριστα όταν δημοσίευσε στο Instagram υπέροχα στιγμιότυπα από εξόρμησή της στη θάλασσα, με την μονάκριβη κορούλα τους, Ανατολή – Νεφέλη.

Όπως θα δείτε, μαμά και κόρη ήταν ντυμένες ασορτί καθώς φορούσαν πορτοκαλί μαγιό. «Γεμάτες χρώμα οικογενειακές στιγμές!», έγραψε η Ήβη Αδάμου αναρτώντας το στιγμιότυπο.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε τις φωτογραφίες στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Χριστίνα Ψάλτη: Η τελευταία σύζυγος του...Στάθη έγινε μητέρα για πρώτη φορά!

To φύλο του μωρού, ο τωρινός σύντροφος και οι πρώτες πληροφορίες
07/08/2020 - 10:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Χτενίζουν" τη θάλασσα από Κίτι μέχρι Λιοπέτρι για να εντοπίσουν την 70χρονη

Γιγαντιαία επιχείρηση για τη γυναίκα που αγνοείται για τέταρτη ημέρα αφού πήγε για κολύμπι
20/01/2021 - 08:29

Ψάχνουν απ' άκρη σ' άκρη χειμερινή κολυμβήτρια που αγνοείται εδώ και 18 ώρες

Πήγε για μπάνιο στη θάλασσα στη περιοχή των Φοινικούδων στη Λάρνακα, και έκτοτε αγνοείται
18/01/2021 - 06:51

Έβαλαν φόρμες, πήραν "άδεια" μέσω sms και πήγαν για τρέξιμο στη θάλασσα (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλοι για τρέξιμο, άλλοι για περπάτημα και άλλοι για ποδηλασία
15/01/2021 - 22:44

Διέξοδος από το lockdown μια βόλτα στην παραλία (ΒΙΝΤΕΟ)

Αισιόδοξα μηνύματα από πολίτες στην κάμερα του Alpha
15/01/2021 - 13:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σοβαρό τροχαίο με μοτοσικλετιστή στη Λευκωσία

Κλειστός για την τροχαία κίνηση ο δρόμος Δευτεράς - Τσερίου

ΠΟΕΔ: Το ενδεχόμενο επανανοίγματος Δημοτικών να γίνει με οργανωμένο τρόπο

Ζητούν ξεκάθαρες οδηγίες που θα βοηθήσουν τις σχολικές μονάδες να λειτουργήσουν

Τα λεπτά όρια μεταξύ φλερτ, αστείου και σεξουαλικής παρενόχλησης

Πως θα καταλάβεις αν παρενοχλείσαι και πως ο νόμος διαχωρίζει τη φύση του αδικήματος
Ελλάδα

Τρία διαδοχικά κύματα κακοκαιρίας θα επηρεάσουν την Ελλάδα έως την Τετάρτη

Σημαντική πτώση της θερμοκρασίας και πιθανότατα χιονοπτώσεις

ΦΩΤΟ: Αδιανόητες εικόνες στην Ερμού, "πλημμύρισε" από κόσμο

Άνοιξαν τα καταστήματα λιανικού εμποριού υπό προϋποθέσεις αλλά...
Διεθνή

Ισραήλ: Έξι έγκυες έχουν προσβληθεί από το μεταλλαγμένο στέλεχος του ιού

Το υπουργείο Υγείας της χώρας αποφάσισε τον άμεσο εμβολιασμό τους

Ο Μαδούρο καλεί τον Τζο Μπάιντεν να «γυρίσουν τη σελίδα»

Δηλώνει έτοιμος να ακολουθήσει «νέο δρόμο» στις διμερείς διπλωματικές σχέσεις

14 μέρες μετά την έκρηξη διασώθηκε ένας από τους 22 μεταλλωρύχους

Συνεχίζονται οι προσπάθειες των σωστικών συνεργείων για απεγκλωβισμό τους

tv news

O Οδυσσέας αντιμετωπίζει ένα ακόμα επεισόδιο με την όραση του...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Ο Παύλος ενημερώνει τον Δημήτρη πως η Ελένη γνωρίζει τα σκοτεινά μυστικά τους...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/01/2021 - 13:45ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW