Ψυχαγωγία

Μέγκαν και Κέιτ μαζί στην εκκλησία για τη Χριστουγεννιάτικη λειτουργία! (ΦΩΤΟ)

Μήπως με αυτή την εμφάνιση θέλουν να βάλουν τέλος στις φήμες που κυκλοφορούν για την σχέση τους;

Το πρωί των Χριστουγέννων Χάρι, Μέγκαν, Ουίλιαμ και Κέιτ έφτασαν όλοι μαζί στην εκκλησία στο βασιλικό κτήμα του Σάντριγχαμ για τη χριστουγεννιάτικη λειτουργία με τα βλέμματα να είναι στραμμένα πάνω στις δυο γυναίκες μετά τις έντονες φήμες που υπάρχουν για τις «κακές» σχέσεις τους.

Και οι τέσσερις έδειχναν ιδιαίτερα ευδιάθετοι και ιδιαίτερα η εγκυμονούσα Μέγκαν και η Κέιτ όπου δεν έδωσαν καμιά αφορμή για σχόλια σχετικά με την μεταξύ τους σχέση περπατώντας πλάι- πλάι, βάζοντας έτσι ένα «τέλος» στις φήμες.

Φωτογραφία από την κοινή έξοδο των δυο ζευγαριών δημοσιεύθηκε  στον επίσημο λογαριασμό του παλατιού στο Instagram όπου ευχήθηκαν σε όλους «Καλά Χριστούγεννα».

 

Επόμενο άρθρο

Οι ευχές του Γιάννη Τσιμιτσέλη αγκαλιά με την Γερονικολού (ΦΩΤΟ)

Η κοινή φωτογραφία του ζευγαριού που έκανε τα "likes" να πέσουν σαν βορχή...
25/12/2018 - 14:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο πρίγκιπας Χάρι έγινε... νονός! (ΦΩΤΟ)

Η απουσία Γουίλιαμ και Κέιτ από την τελετή και η εντυπωσιακή Μέγκαν Μαρκλ
19/03/2019 - 11:30

Η Μέγκαν Μαρκλ απαντά... στα αρνητικά σχόλια και την κριτική που δέχεται!

Η αποστωμοτική απάντηση της δούκισσας του Σάσεξ
19/03/2019 - 09:12

"Βέτο" της βασίλισσας Ελισάβετ σε Μέγκαν Μαρκλ και πρίγκιπα Χάρι-Μάθετε τον λόγο

Τα σχέδια του πριγκιπικού ζευγαριού και οι απαγορεύσεις της βασίλισσας
18/03/2019 - 08:44

Αυτός είναι ο λόγος που η Μέγκαν Μαρκλ σταματάει τις... δημόσιες εμφανίσεις!

Οι επαγγελματικές υποχρεώσεις της δούκισσας του Σάσεξ "παγώνουν" για λίγο
17/03/2019 - 09:39

Ο Κλούνεϊ μιλά για την Μέγκαν Μαρκλ και εξηγεί γιατί την υπερασπίστηκε δημόσια

"Είναι πραγματικά μια πολύ ευγενική και έξυπνη γυναίκα..."
16/03/2019 - 15:36

Ο πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν Μαρκλ... εκτός Παλατιού - Όλες οι λεπτομέρειες

Η επίσημη ανακοίνωση από Μπάκιγχαμ για το αγαπημένο ζευγάρι
15/03/2019 - 10:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τροχαίο Λάρνακας: Η στιγμή που η μοτοσικλέτα τυλίγεται στις φλόγες (ΦΩΤΟ)

Διασωληνωμένος στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας νοσηλεύεται ο 39χρονος

Στην αναμονή οι πρώτοι επτά έφηβοι για το Κλειστό Κέντρο Απεξάρτησης (ΦΩΤΟ)

Ανοίγει εντός των επόμενων ημερών τις πύλες του στους χώρους της "Αγίας Σκέπης"

Διαμαρτύρονται για το Συνεργατισμό έξω από το Προεδρικό την ερχόμενη Τετάρτη

Ποιες οργανώσεις θα συμμετέχουν στην εκδήλωση διαμαρτυρίας
Ελλάδα

Τραμπ: Οι ΗΠΑ διαμορφώθηκαν από τον ελληνικό πολιτισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος έπλεξε το εγκώμιο των ΗΠΑ

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο
Διεθνή

Αναβολή μέχρι τις 30 Ιουνίου για το Brexit ζήτησε η Μέι από την ΕΕ

Απέστειλε επιστολή προς τον Πρόεδρο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Βαριά καμπάνα 1,4 δισεκατομμυρίων ευρώ στην Google από την Κομισιόν

Καταγγελία της ΕΕ για τη διαφημιστική της πολιτική

Στο Μιλάνο το μεγαλύτερο τιραμισού στον κόσμο (ΦΩΤΟ)

Κατέκτησε μία θέση στο ρεκόρ Γκίνες

tv news

Ο Ορφέας λέει στη Χριστίνα πως έχει παιδί αλλά αρνείται να πει λεπτομέρειες...

Η Τατιάνα θα δεχτεί μια απροσδόκητη επίσκεψη... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα βάζει σε εφαρμογή το σχέδιο της και πλησιάζει ερωτικά τον Γιάννη...

Ο Αντρέας αρχίζει να παρακολουθεί την Μαρίνα.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/03/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ