Ψυχαγωγία

Μέγκι Ντρίο: H ηχηρή απάντηση - διάψευση στη Ναταλία Γερμανού(ΒΙΝΤΕΟ)

H Mέγκι Ντρίο βρέθηκε καλεσμένη στο πιο επιτυχημένο show της κυπριακής τηλεόρασης που προβάλλεται από τον Alpha Κύπρου, το "Λούης Νight Show" και μίλησε για όλα.

Μεταξύ άλλων αποκαλύψεων, που θα παρακολουθήσουμε απόψε το βράδυ στις 21,15, το διάσημο μοντέλο και πρώην παίκτρια που αναστάτωσε το Greece's Next Top Model, διέψευσε κατηγορηματικά τους ισχυρισμούς της Ναταλίας Γερμανού ότι ζήτησε δική της εκπομπή για να πάει στο Survivor.

Η ίδια ανέφερε ότι "κλείνει" προς το όχι για την συμμετοχή της στο ριάλιτι, ότι είχε υψηλό οικονομικό αντίκρισμα αλλά ποτέ δεν ζήτησε κάτι τέτοιο, στέλνοντας το δικό της μήνυμα.

Δείτε το σχετικό αποκλειστικό απόσπασμα πριν το επεισόδιο

Απόψε στις 21.15, το πιο ξεκαρδιστικό επεισόδιο με την πιο ανατρεπτική συνέντευξη είναι γεγονός. Η Μέγκι Ντρίο στην πρώτη της συνέντευξη στην Κύπρο "σπάει" τη σιωπή της για όσα λέγονται για την ίδια, ενώ για ακόμη μια Παρασκευή η καλύτερη σάτιρα από τον Λούη Πατσαλίδη θα "σερβιριστεί" απλόχερα στους τηλεθεατές του Alpha Κύπρου

 

 

Επόμενο άρθρο

Η Khloe Kardashian έγινε ίδια η… Kylie Jenner! (ΦΩΤΟ)

Οι αισθητικές επεμβάσεις και η μεγάλη ομοιότητα μεταξύ τους
11/01/2019 - 16:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανάγκασαν τον Μουτσινά να μετρηθεί on air και να αποκαλύψει το...ύψος του-ΒΙΝΤΕΟ

Κανείς δεν ξεφεύγει από το... "Καλύτερα δε γίνεται"
23/06/2019 - 12:29

Ναταλία Γερμανού: Τα αρνητικά σχόλια από πρώην συνεργάτη της στην...εκπομπή της!

Η συνεργασία που έληξε άδοξα και η απάντηση της παρουσιάστριας on air
08/06/2019 - 17:34

Το απίστευτο σχόλιο που άκουσε η Γερμανού όταν πήγε για ψώνια χωρίς... μακιγιάζ

Μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους το σχόλιο που άκουσε
14/05/2019 - 14:49

Tο παρασκήνιο και οι νέες λεπτομέρειες του μυστικού γάμου της Βάσως Λασκαράκη!

Μάθετε πως ήταν το νυφικό της ηθοποιού και όσα αποκάλυψε η Ναταλία Γερμανού
06/05/2019 - 14:06

Συνάντηση Γερμανού-Μακρυπούλια στην Κύπρο:Όσα "ξεκαθάρισαν" για τον Χατζηγιάννη!

Ελέω φημών περί χωρισμού, η παρουσιάστρια τοποθετήθηκε...
22/04/2019 - 09:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς νερό θα μείνει η Πάφος την ερχόμενη Τετάρτη

Δείτε ποιες ώρες θα διακόπτεται η παροχή νερού

Υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου διερευνά το ΤΑΕ Πάφου

Βρισκόταν σταθμευμένο σε πάροδο της Λεωφόρου Τάφοι Βασιλέων

Διπλό φονικό: Συγκλονίζει η μαρτυρία του 15χρονου γιου του ζεύγους (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν παραδέχεται τους δύο φόνους ο Λοΐζος Τζιωνής
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Νεκρός ένας πιλότος μετά την σύγκρουση Eurofighters στην ανατολική Γερμανία 

Τα δύο μαχητικά συγκρούστηκαν στον αέρα εν ώρα πτήσης

Συνάντηση Τραμπ-Μακρόν στο περιθώριο των G20 στην Ιαπωνία

Αναμένεται να συζητήσουν του θέμα του Ιράν

Αναβλήθηκαν οι σχολικές εξετάσεις στη Γαλλία εξαιτίας του καύσωνα 

Την απόφαση έλαβε το Υπουργικό Συμβούλιο της χώρας

tv news

Η επιστροφή των νεονύμφων στο σπίτι τους προσγειώνει στην πραγματικότητα...

Η δολοφονική επίθεση του Σωκράτη λήγει με τη σύλληψή του «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ