Ψυχαγωγία

Μ.Συνατσάκη: Αποκάλυψε την πάθηση που αντιμετωπίζει και τα σχόλια ήταν αρνητικά

Η Μαίρη Συνατσάκη χωρίς κανένα κόμπλεξ αποκάλυψε πριν από λίγες μέρες μέσα από τον λογαριασμό της  στο Instagram μια πάθηση που αντιμετωπίζει. 

Συγκεκριμένα η παρουσιάστρια μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους ότι αντιμετωπίζει ροδόχρους ακμή, με αποτέλεσμα να έχει εμφανίσει ερυθρότητα στο μέτωπο, τις παρειές και το πιγούνι.  Συγκεκριμένα ανέφερε: 

Δεν είχα ιδέα ότι είμαι τόσοι πολλοί με ροδόχρους ακμή. Νιώθω καλύτερα… Μόλις έκανε την πρώτη θεραπεία

Μετά από αυτή την ανάρτηση της, η Μαίρη δέχτηκε πολλά αρνητικά και επικριτικά σχόλια αφού την μέρα που το αποκάλυψε εμφανίστηκε σε βραδινή εκπομπή όπου η ακμή στο πρόσωπο της ήταν εμφανής. Η παρουσιάστρια με μια φωτογραφία χωρίς ίχνος μακιγιάζ και ένα μακροσκελές κείμενο απάντησε σε όσους την έκριναν!

Δείτε την δημοσίευση τη

Επόμενο άρθρο

Μέγκαν Μαρκλ: Η νέα δήλωση για το φύλο του μωρού που περιμένει!

Τι απάντησε η δούκισσα του Σάσσεξ σε ερώτηση που δέχτηκε για το μωρό της...
10/02/2019 - 09:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οικονομάκου-Συνατσάκη: Η συνεργασία τους και η εμφάνιση με το ίδιο φόρεμα!(ΦΩΤΟ)

Ενώνουν τις δυνάμεις τους σε μια ξεχωριστή συνεργασία
28/06/2019 - 12:22

Μουτσινάς-Συνατσάκη: Όσα δήλωσαν για τον άγνωστο τσακωμό τους

Η ένταση που δημιουργήθηκε και ο τρόπος που έλυσαν την παρεξήγηση
19/06/2019 - 12:13

Μαίρη Συνατσάκη: Η πρώτη ανάρτηση με τον σύντροφο της και τα γλυκά λόγια(ΦΩΤΟ)

Η πρώτη φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της σύντροφο
29/03/2019 - 09:14

Μαίρη Συνατσάκη: Η αλήθεια για τον... γάμο της!

Ισχύει ή όχι ότι θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας με τον σύντροφο της;
04/03/2019 - 09:31

Μαίρη Συνατσάκη: Μιλά για την αντικατάσταση της από την Ηλιάνα Παπαγεωργίου

Όσα δήλωσε για τον ντόρο που έχει δημιουργηθεί τις τελευταίες μέρες...