Ψυχαγωγία

Ο Άκης Πετρετζίκης είναι και πάλι... single!

Χωριστούς δρόμους αποφάσισαν να τραβήξουν ο Άκης Πετρετζίκης και η Μιρένια Παπαδιονυσίου. 

Αν και ο Άκης Πετρετζίκης δεν θέλει να απασχολεί με την προσωπική του ζωή και σπάνια κάνει αναφορές, πριν από λίγο καιρό είχε γίνει γνωστή η σχέση του με την Μιρένια. 

Ο γοητευτικός σεφ βρισκόταν σε σχέση με την εντυπωσιακή cheerleader του Προμηθέα Πατρών και φοιτήτρια στο τμήμα Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής στο Πολυτεχνείο Πατρών, Μιρένια Παπαδιονυσία ωστόσο όπως ανέφερε η Νάνσυ Παραδεισανού στην εκπομπή "Πρωινό" η σχέση τους δεν υφίσταται πλέον. 

ζ

 

Επόμενο άρθρο

Ακρίτα για Σεφερλή: "Λυπάμαι, δεν άλλαξα γνώμη επειδή μου ζητάει 100.000 ευρώ"

Η γνωστή δημοσιογράφος μιλά για την δικαστική της διαμάχη με τον ηθοποιό
16/10/2019 - 12:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάν’ το όπως ο Άκης! Μας δείχνει πώς να...γυμναστούμε στο σπίτι (BINTEO)

Ο Άκης Πετρετζίκης γυμνάζεται στο σπίτι του ιδού το βίντεο!
24/03/2020 - 19:23

Ο Γιώργος Λιάγκας αποκαλύπτεται για τα προσωπικά του και το "βέτο" με την Σκορδά

Η σχέση μετά το χωρισμό με την παρουσιάστρια και αν είναι σε σχέση
30/01/2020 - 09:38

Άγγελος Μπράτης: "Είμαι gay! Ο καθένας κάνει ό,τι θέλει στην προσωπική του ζωή"

Η αποκάλυψη για τις σεξουαλικές του προτιμήσεις και όσα ανέφερε για το bullying που βίωσε
25/01/2020 - 14:19

Δημήτρης Γκουτζαμάνης:Η δουλειά που έμεινε απλήρωτος και ο ιδανικός έρωτας(ΦΩΤΟ)

Οι οικονομικές δυσκολίες και απαντά αν έχει υπάρξει το..τρίτο πρόσωπο
16/12/2019 - 19:38

Έλλη Κοκκίνου: Η νέα σχέση, το ενδεχόμενο δεύτερου γάμου και τα...λάθη

Η τραγουδίστρια μίλησε για την προσωπική της ζωή
14/11/2019 - 13:54

Ναταλία Γερμανού: Έχω φερθεί πολύ άσχημα σε ανθρώπους.Με αχαριστία..."

Όσα αποκάλυψε για την προσωπική της ζωή η γνωστή παρουσιάστρια
09/11/2019 - 10:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

«Αποφεύγονται 60 χιλιάδες θάνατοι λόγω των περιοριστικών μέτρων» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Δρ. Χριστοφίδης για την "καμπύλη" στην Κύπρο, τη χλωροκίνη και το εμβόλιο για τον ιό

"Δεν αντιλαμβάνονται την κρισιμότητα των στιγμών και ανακαλύπτουν διάφορα τρικ"

Αυστηρότερους ελέγχους στα εργοτάξια ζήτησε ο Καρούσος μετά από αριθμό καταγγελιών

Περίπου δεκαπλάσια των επιβεβαιωμένων κρουσμάτων, τα αταυτοποίητα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Δρ. Σουρβίνος εξηγεί γιατί τα "ορφανά" κρούσματα εντείνουν την ανησυχία για την εξάπλωση
Ελλάδα

Το τελευταίο αντίο στον Μανώλη Γλέζο (ΦΩΤΟ)

Το όνομα του γράφτηκε στα βιβλία της σύγχρονης ελληνικής ιστορίας

Μετέτρεψαν την ταράτσα σε ... γήπεδο ποδοσφαίρου (ΦΩΤΟ)

Η καραντίνα δεν σταμάτησε κάποιους από το να ασχοληθούν με το αγαπημένο τους άθλημα

Στους 49 οι θάνατοι στην Ελλάδα από τον κορωνοϊό

Ανακοινώθηκαν 82 νέα επιβεβαιωμένα κρούσματα στη χώρα
Διεθνή

«Πριν να μας σκοτώσει ο κορωνοϊός, θα μας σκοτώσει η πείνα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Τις δραματικές συνθήκες στην Αφρική περιγράφει μιλώντας στον Alpha δημοσιογράφος

Αρνητικό ρεκόρ στο Ηνωμένο Βασίλειο με 563 θανάτους σε ένα 24ωρο

Ο μεγαλύτερος αριθμός θανάτων που έχει καταγραφεί στη χώρα λόγω κορωνοϊού σε μια μέρα

Παρατείνει τα μέτρα προστασίας μέχρι τις 13 Απριλίου η ιταλική κυβέρνηση

«Βρισκόμαστε σε καλό δρόμο, αλλά προσοχή να μην κάνουμε λάθη»

tv news

«Έρωτας μετά» Ένα δυνατό ερωτικό θρίλερ καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Ένα παρελθόν γεμάτο μυστικά και πάθη και ένα παρόν που ψάχνει απαντήσεις...
Alpha TV Κύπρου

«8 Λέξεις» Η Τζουλιάνα κερδίζει όλο και περισσότερο την εμπιστοσύνη του Σωτήρη..

Δείτε στα νέα διπλά συγκλονιστικά επεισόδια της δραματικής σειράς, αυτό το Σαββατοκύριακο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 02/04/2020 - 04:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ