Ψυχαγωγία

Ο Ανδρέας Γεωργίου έφτασε στο...Hollywood και ξεκινά την διεθνή καριέρα (ΦΩΤΟ)

Στην "Τόλμη και Γοητεία" θα δούμε σύντομα τον Ανδρέα Γεωργίου!

Μετά την είσοδο της θρυλική "Μπρουκ" ή αλλιώς Κάθριν Κέλι Λανγκ, στην σειρά "8 Λέξεις" η οποία προβάλλεται από τον Alpha Κύπρου, ο ταλαντούχος ηθοποιός, σκηνοθέτης και παραγωγός φαίνεται εντυπωσίασε τους παραγωγούς της "Τόλμης και Γοητείας" και τον προσέγγισαν για να παίξει στην σειρά που προβάλλεται από το 1987! 

Τα επεισόδια με τον ηθοποιό θα προβληθούν στις αρχές του 2020, ενώ ο ίδιος δεν αποκαλύπτει λόγω συμβολαίου λεπτομέρειες για τον ρόλο του.

Ο Ανδρέας κατέφθασε στο Los Angeles και στο...Hollywood και ξεκίνησε και επισήμως ένα ακόμα μαγικό ταξίδι στην υποκριτική και στον χώρο του θεάματος. 

Δείτε την πρώτη φωτογραφία που έκανε ανάρτηση

Επόμενο άρθρο

Άναψαν τα φώτα στην Πλατεία Ελευθερίας και "μύρισε"...Χριστούγεννα(ΒΙΝΤΕΟ)

"Φόρεσε" τα...Χριστουγεννιάτικά της η πρωτεύουσα
07/12/2019 - 21:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Τριανταφυλλίδου σε...αμερικανική τηλεοπτική υπερπαραγωγή του Χόλιγουντ (ΦΩΤΟ)

H Ελληνίδα ηθοποιός που κατάφερε να "κατακτήσει" το Αμερικανικό όνειρο
28/04/2020 - 07:21

Aνδρέας Γεωργίου: Αποκάλυψε πως βιώνει την καραντίνα με τη...σύντροφό του-ΒΙΝΤΕΟ

Ζωντανά από το σπίτι του μας έδειξε τον βαφτιστικό του
26/03/2020 - 18:53

Γεωργίου: "Mπήκαμε" στα γυρίσματα του "Τόλμη και Γοητεία" στο Λος Άντζελες(ΦΩΤΟ)

Το φωτογραφικό υλικό - behind the scenes - και ο...ρόλος που ενσαρκώνει στη δημοφιλή σειρά
23/01/2020 - 10:22

Σοκάρει ο Μπραντ Πιτ: "Έχω παίξει σκηνή υπό την επήρεια…ναρκωτικών"

Η εξάρτηση του ηθοποιού, η απομόνωση και η διαχείριση της δημοσιότητας
13/12/2019 - 13:52

Miley Cyrus: Επιβεβαίωσε τη σχέση της δίνοντας..."πικάντικες" λεπτομέρειες

Το πρώτο τους φιλί και η κοινή ανακοίνωση μέσα από τα social media
11/12/2019 - 13:01

"Τηλεοπτική βόμβα" από Γεωργίου: Στα σκαριά η επιστροφή...τηλεοπτικής σειράς

Λίγη ώρα πριν πετάξει για Los Angeles ο ηθοποιός προέβη σε αποκαλύψεις
05/12/2019 - 20:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο κελί για δέκα χρόνια ο 57χρονος για την επίθεση με acid

Είχε ρίξει καυστικό υγρό στην εν διαστάσει σύζυγό του στη Λεμεσό

Στο κελί για έξι ημέρες ο ύποπτος για απαγωγή και παρενόχληση 31χρονης

Τον κατήγγειλε στις Αρχές ότι την έβαλε με το ζόρι στο αυτοκίνητο του και της επιτέθηκε

Mea culpa από Καρούσο για το συνωστισμό στα αεροδρόμια (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν θα ρίξουμε το φταίξιμο στους επιβάτες" λέει ο Υπουργός Μεταφορών
Ελλάδα

Σε επιφυλακή το Μαξίμου λόγω της ραγδαίας αύξησης κρουσμάτων

Ανοιχτό το ενδεχόμενο για νέα μέτρα - Νέα τηλεδιάσκεψη υπό τον Έλληνα Πρωθυπουργό
Διεθνή

Με έκπτωση 50% απολαμβάνουν τα γεύματά τους σε χώρους εστίασης οι Βρετανοί

«Φάτε έξω για να βοηθήσετε», λέει η Βρετανική Κυβέρνηση στους πολίτες

Ένα σχολείο για τα παιδιά που δεν είχαν κανένα!

Ο κόσμος μας αλλάζει μέσα από τη γνώση και την εκπαίδευση.

Στις 3 Νοεμβρίου οι εκλογές, λέει ο προσωπάρχης του Λευκού Οίκου

Επικριτές αλλά και σύμμαχοι του Τραμπ απέρριψαν την ιδέα

tv news

Η Άννα καταλαβαίνει πως θα χρειαστεί χρόνος να επιστρέψει σε μια κανονικότητα...

Δείτε το τελευταίο συγκλονιστικό επεισόδιο της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 03/08/2020 - 15:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ