Ψυχαγωγία

Ο Ανδρέας Γεωργίου έφτασε στο...Hollywood και ξεκινά την διεθνή καριέρα (ΦΩΤΟ)

Στην "Τόλμη και Γοητεία" θα δούμε σύντομα τον Ανδρέα Γεωργίου!

Μετά την είσοδο της θρυλική "Μπρουκ" ή αλλιώς Κάθριν Κέλι Λανγκ, στην σειρά "8 Λέξεις" η οποία προβάλλεται από τον Alpha Κύπρου, ο ταλαντούχος ηθοποιός, σκηνοθέτης και παραγωγός φαίνεται εντυπωσίασε τους παραγωγούς της "Τόλμης και Γοητείας" και τον προσέγγισαν για να παίξει στην σειρά που προβάλλεται από το 1987! 

Τα επεισόδια με τον ηθοποιό θα προβληθούν στις αρχές του 2020, ενώ ο ίδιος δεν αποκαλύπτει λόγω συμβολαίου λεπτομέρειες για τον ρόλο του.

Ο Ανδρέας κατέφθασε στο Los Angeles και στο...Hollywood και ξεκίνησε και επισήμως ένα ακόμα μαγικό ταξίδι στην υποκριτική και στον χώρο του θεάματος. 

Δείτε την πρώτη φωτογραφία που έκανε ανάρτηση

Επόμενο άρθρο

Άναψαν τα φώτα στην Πλατεία Ελευθερίας και "μύρισε"...Χριστούγεννα(ΒΙΝΤΕΟ)

"Φόρεσε" τα...Χριστουγεννιάτικά της η πρωτεύουσα
07/12/2019 - 21:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σοκάρει ο Μπραντ Πιτ: "Έχω παίξει σκηνή υπό την επήρεια…ναρκωτικών"

Η εξάρτηση του ηθοποιού, η απομόνωση και η διαχείριση της δημοσιότητας
13/12/2019 - 13:52

Miley Cyrus: Επιβεβαίωσε τη σχέση της δίνοντας..."πικάντικες" λεπτομέρειες

Το πρώτο τους φιλί και η κοινή ανακοίνωση μέσα από τα social media
11/12/2019 - 13:01

"Τηλεοπτική βόμβα" από Γεωργίου: Στα σκαριά η επιστροφή...τηλεοπτικής σειράς

Λίγη ώρα πριν πετάξει για Los Angeles ο ηθοποιός προέβη σε αποκαλύψεις
05/12/2019 - 20:05

Ο Αντρέας Γεωργίου θα παίξει στην "Τόλμη και Γοητεία": Όλες οι πληροφορίες!

Ο γνωστός και ταλαντούχος ηθοποιός, σκηνοθέτης και παραγωγός θα ταξιδέψει στο Λος Άντζελες
14/11/2019 - 13:15

Ο Ανδρέας Γεωργίου εντυπωσιάζει σε ρόλο...τραγουδιστή! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τον σε ντουέτο με τον Ερμογένη Σκιτίνη να εντυπωσιάζει το κοινό
06/10/2019 - 11:48

Πρωταγωνίστρια του "Τόλμη και Γοητεία" έρχεται στις "8 Λέξεις" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ανακοίνωση του Ανδρέα Γεωργίου για τη μεγάλη συνεργασία με την πασίγνωστη ηθοποιό
23/09/2019 - 13:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έντονη λάμψη φώτισε τον ουρανό της Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει ο Κυπριακός Οργανισμός Αστρονομίας

Βουνό ανακριτικού έργου περιμένει τους εξεταστές των κόκκινων φακέλων της ΟΥΕΦΑ

Οι εξετάσεις θα επεκταθούν και στο εξωτερικό σε στοιχηματικούς οίκους

Ζήτησαν άρση τηλεπικοινωνιακών δεδομένων του ύποπτου συζυγοκτόνου οι Αρχές (VID)

Υπό αστυνομική φρούρηση τα πέντε παιδιά της άτυχης 31χρονης και του φερόμενου δράστη
Ελλάδα

ΥΠΕΞ Ελλάδας: «Έλαβα διαβεβαίωση ότι η Ε.Ε. θεωρεί παράνομα τα Μνημόνια»

Ο Ν. Δένδιας εξέφρασε την ενόχληση της ελληνικής πλευράς για μη συμμετοχή στο Βερολίνο

Το "ευχαριστώ" Χαφτάρ σε Μητσοτάκη και Δένδια μετά τη Διάσκεψη του Βερολίνου

"Η διπλωματική παρουσία τους ήταν συντριπτικά ευεργετική για τον λαό της Λιβύης"

Θετικές οι πρώτες αντιδράσεις από την Αθήνα για το αποτέλεσμα της Διάσκεψης

«Είναι επίσης θετική η δέσμευση όλων των συμμετεχόντων για τήρηση του εμπάργκο όπλων»
Διεθνή

Κρούσμα του νέου κοροναίου εντοπίστηκε στο Σιάτλ

Η επιδημία ξεκίνησε από την Ουχάν της κεντρικής Κίνας

Βελτ ο Σαλαμέ: Η κρίση στη Λιβύη έχει επεκταθεί μέχρι το Αιγαίο

Στόχος δεν ήταν Σάρατζ και Χαφτάρ να κάνουν χειραψία αλλά οι συνομιλίες

Ιταλικό ΥΠΕΞ: Φήμες η συνεργασία με Τουρκία για εξορύξεις στη Λιβύη

"Η οριοθέτηση των θαλάσσιων περιοχών θα πραγματοποιηθεί μέσω διαπραγμάτευσης"

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 22/01/2020 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ