Ψυχαγωγία

Ο Μπραντ Πιτ στο πάρτι για τα γενέθλια της Τζένιφερ Άνιστον!

Η γνωστή ηθοποιός γίνεται 50 ετών και ετοίμασε ένα ξεχωριστό πάρτι!

Η Τζένιφερ Άνιστον έχει τα γενέθλια της αύριο, 11 Φεβρουαρίου και διοργάνωσε πάρτι στο Λος Άντζελες με πολλούς λαμπερούς καλεσμένους με τα βλέμματα να μαγνητίζει ο πρώην άντρας της Άνιστον, Μπραντ Πιτ. Ο ηθοποιός αν και φορούσε ένα καπέλο για να μην ξεχωρίζει δεν κατάφερε να μην γίνει αντιληπτός από τους παπαράτσι που ήταν εκεί, με τα διεθνή μέσα να επιβεβαιώνουν ότι ο συγκεκριμένος άντρας ήταν ο Πιτ. 

Ανάμεσα στους καλεσμένους ήταν η Αμάλ Κλούνει, η Κέιτι Πέρι με τον Ορλάντο Μπλουμ, η Κέιτ Χάντσον και πολλοί άλλου σταρ του Χόλιγουντ. 

 

Επόμενο άρθρο

Η κόρη της Ελένης Μενεγάκη έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκε! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια και τα τρυφερά λόγια στη Λάουρα
10/02/2019 - 10:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αθηνά Οικονομάκου: Μας δείχνει τα δώρα που έλαβε ο γιος της για τα γενέθλια του!

Τα δώρα ήταν πολλά αλλά ο μικρός Μάξιμος ξεχώρισε ένα...
18/03/2019 - 11:17

Μήνυμα Ντουντού: «Για πάντα... γαύρος» (ΦΩΤΟ)

Έστειλε τις δικές του ευχές για τα 94 χρόνια του συλλόγου
12/03/2019 - 15:05

Αθηνά Οικονομάκου: Πάρτι υπερπαραγωγή για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πόσο χρονών έγινε η ηθοποιός, την τριώροφη τούρτα και τους καλεσμένους της
10/03/2019 - 09:53

Να συνδυάσει τα 94α γενέθλια του με νίκη θέλει ο Ολυμπιακός

Πάρτι γενεθλίων θέλει να κάνει η ομάδα του Πέδρο Μάρτινς μπροστά στον κόσμο της
10/03/2019 - 09:45

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Οι ευχές στη μητέρα της και η οικογενειακή φωτογραφία

Τα συγκινητικά λόγια της αγαπημένης παρουσιάστριας...
06/03/2019 - 10:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στην αναμονή οι πρώτοι επτά έφηβοι για το Κλειστό Κέντρο Απεξάρτησης (ΦΩΤΟ)

Ανοίγει εντός των επόμενων ημερών τις πύλες του στους χώρους της "Αγίας Σκέπης"

Διαμαρτύρονται για το Συνεργατισμό έξω από το Προεδρικό την ερχόμενη Τετάρτη

Ποιες οργανώσεις θα συμμετέχουν στην εκδήλωση διαμαρτυρίας

«Υπάρχει βοήθεια – Υπάρχει φωνή» (ΦΩΤΟ)

Εκδήλωση του Ομίλου Γυναικών Ύψωνα για την Παγκόσμια Ημέρας της Γυναίκας
Ελλάδα

Τραμπ: Οι ΗΠΑ διαμορφώθηκαν από τον ελληνικό πολιτισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος έπλεξε το εγκώμιο των ΗΠΑ

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο
Διεθνή

Αναβολή μέχρι τις 30 Ιουνίου για το Brexit ζήτησε η Μέι από την ΕΕ

Απέστειλε επιστολή προς τον Πρόεδρο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Βαριά καμπάνα 1,4 δισεκατομμυρίων ευρώ στην Google από την Κομισιόν

Καταγγελία της ΕΕ για τη διαφημιστική της πολιτική

Στο Μιλάνο το μεγαλύτερο τιραμισού στον κόσμο (ΦΩΤΟ)

Κατέκτησε μία θέση στο ρεκόρ Γκίνες

tv news

Ο Ορφέας λέει στη Χριστίνα πως έχει παιδί αλλά αρνείται να πει λεπτομέρειες...

Η Τατιάνα θα δεχτεί μια απροσδόκητη επίσκεψη... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα βάζει σε εφαρμογή το σχέδιο της και πλησιάζει ερωτικά τον Γιάννη...

Ο Αντρέας αρχίζει να παρακολουθεί την Μαρίνα.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/03/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ