Ψυχαγωγία

Ο σύντροφος της Έβελυν Καζαντζόγλου μίλησε πρώτη φορά για τη σχέση τους!

Η Έβελυν Καζαντζόγλου και ο Τζώρτς Παπακώστας σύμφωνα με πληροφορίες είναι μαζί τους τελευταίους δυο μήνες και γι'αυτό τον λόγο θέλουν να κρατήσουν τη σχέση τους μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας. Ο γνωστός σεφ που έγινε γνωστός από τη συμμετοχή του στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη μίλησε στο "Πρωινό" και αναφέρθηκε στην Έβελυν επιβεβαιώνοντας έτσι τη σχέση τους. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

Η Έβελυν είναι γυναικάρα, δύο μέτρα πόδια και μαλλί κόκκινο σαν την φωτιά. Δεν έρχομαι σε δύσκολη θέση όταν πρέπει να μιλήσω για την Έβελυν απλά μου αρέσει την προσωπική μου ζωή πλέον να την αφήνω για εμένα.

Με ενοχλεί που βλέπω συνέχεια να κουβεντιάζονται ζευγάρια, επειδή είναι ζευγάρια, τα προσωπικά του καθενός νομίζω είναι ωραίο να μένουν προσωπικά. Θεωρώ υπερβολικά άσχημο, ειδικά τώρα με κάποιες βλακείες εκπομπές που βγαίνουν, να γίνεται ένα ζευγάρι διάσημο επειδή είναι ζευγάρι

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έβελυν Καζαντζόγλου: Αποκαλύπτει τι την γοήτευσε στον σύντροφο της!

Τα ζόρικα προγράμματα, τα ταξίδια και πως το διαχειρίζονται
19/06/2019 - 09:16

Κωνσταντίνος Αργυρός: Το άδοξο τέλος σε σχέση του λόγω δουλειάς

Όσα αποκάλυψε ο δημοφιλής καλλιτέχνης για την προσωπική του ζωή
07/06/2019 - 13:23

Έβελυν Καζαντζόγλου:"Με έχουν βγάλει έξω από μέρη που φωτογραφιζόμουν.."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τον σύντροφο της, Τζωρτζ Παπακώστα
04/06/2019 - 17:06

Η Έβελυν Καζαντζόγλου μιλά για τη σχέση με τον Τζωρτζ Παπακώστα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για τον τρόπο που γνωρίστηκαν και πόσο καιρό είναι μαζί
02/05/2019 - 14:04

Xάρης Παπαθεοχάρους: Έτοιμος να μπει σε... σχέση - Όλες οι λεπτομέρειες!(ΒΙΝΤΕΟ)

Tα ραντεβού, το φλερτ, η "πολιορκία" και το επόμενο βήμα στην προσωπική του ζωή
23/04/2019 - 11:55

Νέος έρωτας στην showbiz- Η Εβελίνα Σκίτσκο μαζί με...γνωστό ποδοσφαιριστή(ΦΩΤΟ)

Η ρομαντική φωτογραφία στην Ακρόπολη και ο άνθρωπος που την κάνει να χαμογελά
11/04/2019 - 17:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Αίσιος τέλος στην επιχείρηση διάσωσης άνδρα που έπεσε σε χαράδρα

Ανασύρθηκε τραυματισμένος από γκρεμό στην περιοχή λουτρών της Αφροδίτης

Επιχείρηση διάσωσης άνδρα που έπεσε σε γκρεμό στα λουτρά της Αφροδίτης

Σε συναγερμό Πυροσβεστική Υπηρεσία και Αστυνομία

Το μέλλον και η λειτουργία του ΑΞΙΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Και πτυχίο Πανεπιστημιακού επιπέδου θα προφέρει από το 2021
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση στη Δυτική Παπούα

Oι ινδονησιακές αρχές δήλωσαν ότι δεν υπάρχει κίνδυνος για τσουνάμι.

Ο ανατριχιαστικός διάλογος λίγα λεπτά πριν τη δολοφονία του Κασόγκι

Στο "φως" αποσπάσματα ηχογραφήσεων από την ημέρα του φόνου

Εκτός του αγώνα διαδοχής της Μέι ο Ρόρι Στιούαρτ

Συγκέντρωσε 27 ψήφους στην 3η ψηφοφορία μεταξύ των βουλευτών του Συντηρητικού Κόμματος

tv news

Ο Ορφέας παραφυλάει μέσα στο ιατρείο της Μίνας με σκοπό να της επιτεθεί...

Ο κλοιός γύρω από τη Μαργκώ στενεύει... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ