Ψυχαγωγία

Οι αναρτήσεις διασήμων για την γιορτή της Μητέρας! (ΦΩΤΟ)

12 Μαϊου σήμερα και γιορτάζουν όλες οι μανούλες! 

Η σημερινή ημέρα είναι σημαντική για όλες τις μανούλες και γι' αυτό τον λόγο πολλοί διάσημοι θέλησαν να ευχηθούν στη μητέρα τους μέσα από τον προσωπικό τους λογαριασμό στο Instagram. Ανάμεσα τους και διάσημες κυρίες που είναι και οι ίδιες μανούλες οι οποίες ανάρτησαν τις πιο γλυκιές φωτογραφίες με τα παιδάκια τους. 

Δείτε τις αναρτήσεις τους:

Αθηνά Οικονομάκου

 

 

Σίσσυ Χρηστίδου

 

Άντρη Καραντώνη

 

Μαρίνος Κόνσολος

 

Τάσος Τρύφωνος

 

Επόμενο άρθρο

Γιώτα Κουφαλίδου: Η ατάκα του γιου της που την έκανε να λυγίσει

Περιγράφει την συμπεριφορά του γιου της καθ΄όλη τη διάρκεια της περιπέτειας της υγείας της
12/05/2019 - 13:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Σίσσυ Χρηστίδου ανέβασε (ίσως) την πιο αρετουσάριστη φωτογραφία με μαγιό(ΦΩΤΟ)

Αυτό είναι το κορμί της παρουσιάστριας και δεν έχει σε τίποτα να ζηλέψει
19/07/2019 - 18:08

Σίσσυ Χρηστίδου: Μιλά για τη φονική καταιγίδα στη Χαλκιδική (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια βρισκόταν με τους γιους της στην περιοχή και περιγράφει όσα βίωσε
13/07/2019 - 14:06

Οι διάσημοι επιλέγουν και στηρίζουν δημόσια...Μητροπολίτη Λάρνακας(ΒΙΝΤΕΟ)

Tί επιλέγει η παρουσιάστρια Άντρη Καραντώνη και ο ποδοσφαιριστής Ανδρέας Αβραάμ;
11/07/2019 - 18:13

Σίσσυ Χρηστίδου: Τα συγκλονιστικά βίντεο από την κακοκαιρία που βίωσε(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι φωνές της μητέρας της και το τηλεφώνημα του γιου της στον Θοδωρή Μαραντίνη
11/07/2019 - 10:20

Σίσσυ Χρηστίδου-Θοδωρής Μαρνατίνης: Ξανά μαζί... - Όλες οι λεπτομέρειες

Οι κοινές διακοπές στη Μεσσηνία, η αποκάλυψη και η σχέση τους
06/07/2019 - 14:18

Αθηνά Οικονομάκου: Η αδυναμία του γιου της και η... "ζήλια" της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός για τον μικρό Μάξιμο
04/07/2019 - 10:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τροχαίο ατύχημα με μοτοσικλετιστή στην Αγία Νάπα

Μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο νοσοκομείο

Κυκλοφοριακό κομφούζιο στον Πρωταρά λόγω... κατσικιών (ΦΩΤΟ)

Κατσίκες μπήκαν σε κυκλικό κόμβο και σταμάτησαν την τροχαίο κυκλοφορία

Από βραχυκύκλωμα καλωδίων η πυρκαγιά που ξέσπασε στην Κρήτου Μαρρότου

Η φωτιά τέθηκε υπό πλήρη έλεγχο, σύμφωνα με το Τμήμα Δασών
Ελλάδα

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα

Εκκενώνεται παραλία στο Πόρτο Ράφτη λόγω επικίνδυνου βράχου

Σοβαρός κίνδυνος να αποκολληθεί και να πέσει πάνω στους λουόμενους

Μαίνονται οι πυρκαγιές στα Μέγαρα και Μαρκόπουλο

Μάχη με τις φλόγες δίνουν πυροσβέστες
Διεθνή

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

Ο Βρετανός ΥΠΟΙΚ λέει ότι θα παραιτηθεί πριν τον διώξει ο Μπόρις Τζόνσον 

"Είμαι σίγουρος ότι θα με διώξει. Θα παραιτηθώ πριν φτάσουμε σε αυτό το σημείο"

Μία εντυπωσιακή έκλειψη ηλίου ετών... 119 (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα μοναδικό και σπάνιο βίντεο δημοσιοποίησε το Βρετανικό Ινστιτούτο Κινηματογράφου

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 17:50ALPHA NEWS