Ψυχαγωγία

Οι βόλτες της Αριστοτέλους με τη κόρη της και η...σύγκριση ένα χρόνο μετά(ΦΩΤΟ)

H Xριστιάνα Αριστοτέλους διανύει μια από τις πιο όμορφες περιόδους της ζωής της, αφού περνάει ποιοτικό και ποσοτικό χρόνο με την οικογένειά της, αφού βρίσκεται σε άδεια μητρότητας.

Η ίδια έχει ιδιαίτερη αδυναμία στη κορούλα της, τη μικρή Μελίνα, με την οποία δεν είναι λίγες οι φορές που ανεβάζουν φωτογραφίες μαζί στα social media. Όπου η μαμά (σχεδόν) και η μικρή μαζί. Από τις βόλτες στη παραλία, τον επαγγελματικό χώρο μέχρι και το κομμωτήριο, οι δυο τους έχουν γίνει αχώριστες.

Δείτε όλες τις φωτογραφίες που έχουν ανεβάσει μαζί στο Instagram 

Πάντως μέσα από την τελευταία ανάρτησή της, η οποία έκανε βόλτα με τη μικρή Μελίνα, μπορέσαμε και καταλάβαμε πόσο μεγάλωσε η κορούλα της. Ίδια φωτογραφία, ίδιο "αμαξούα", ίδιο concept με τη Μελίνα δέκα μήνες μετά να έχει μεγαλώσει αρκετά 

Επόμενο άρθρο

Ελένη Μενεγάκη: Στη παραλία με μαγιό και χωρίς ίχνος...μακιγιάζ (ΦΩΤΟ)

Έτσι είναι η λαμπερή παρουσιάστρια χωρίς περαιτέρω καλλωπισμούς
23/06/2019 - 11:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους-Εφραίμ: Αυτό είναι το Face App του ζευγαριού που αξίζει να δεις...

Πώς θα είναι σε είκοσι χρόνια το αγαπημένο ζευγάρι της showbiz;
20/07/2019 - 12:04

H Αριστοτέλους στην τελευταία εκπομπή της σεζόν για το Με αγάπη Χριστιάνα-ΒΙΝΤΕΟ

Oι ευχές των υπαλλήλων του καναλιού για "Καλό Καλοκαίρι" και το συγκινητικό τηλεφώνημα
12/07/2019 - 19:45

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

Η πολυαναμενόμενη τηλεοπτική επιστροφή της Χριστιάνας...είναι γεγονός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε πότε γυρίζει στην εκπομπή της - Και είναι πιο σύντομα από ότι φαντάζεσαι...
10/07/2019 - 21:00

Στο γάμο της αδερφής του Γιώργου Εφραίμ-Η απουσία και πλούσιο φωτογραφικό υλικό

Δείτε τον ρομαντικό γάμο της αδερφής του ποδοσφαιριστή - Δίπλα της η Αριστοτέλους
10/07/2019 - 10:06

Ραγίζει καρδιές ο Φουρλάς για τη κόρη του: "Σε ψάχνω πίσω από κάθε συννεφάκι..."

"Mας λείπεις πολύ..." - Δείτε την συγκινητική ανάρτηση του Ευρωβουλευτή
09/07/2019 - 11:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 64χρονο για υπόθεση παιδικής πορνογραφίας

Μιλούσε σε δωμάτια επικοινωνίας με σκοπό τη σεξουαλική κακοποίηση παιδιών
Ελλάδα

Νεκρός ο γιος γνωστού επιχειρηματία μετά από τροχαίο ατύχημα

Ο 23χρονος ξέφυγε από την πορεία του και «καρφώθηκε» σε στύλο της ΔΕΗ

Οδοιπορικό στο Μάτι: 365 μέρες από την μεγάλη τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φονική πυρκαγιά άφησε πίσω της 102 θύματα και 58 εγκαυματίες

Υπό έλεγχο η φωτιά που ξέσπασε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάχη με τις φλόγες έδωσαν επίγεια και εναέρια μέσα
Διεθνή

Ισχυρή απάντηση και κυρώσεις για τους S-400 στην Τουρκία ζητεί ο Μενέντεζ

Απογοήτευση εκφράζουν οι Δημοκρατικοί για τη στάση που τηρεί ο Τραμπ

"Οι ΗΠΑ υπονομεύουν την παγκόσμια στρατηγική σταθερότητα" λέει το ΥΠΑΜ της Κίνας

Το Στέιτ Ντιπάρτμεντ ενέκρινε πρόσφατα την πιθανή πώληση όπλων αξίας 2,2 δις δολαρίων

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» μεταβαίνουν στο Μάτι Αττικής, ένα χρόνο μετά την πύρινη τραγωδία

Μαρτυρίες, εικόνες και αποκαλύψεις που θα συγκλονίσουν, εκτάκτως το Σάββατο 27 Ιουλίου
Alpha TV Κύπρου

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/07/2019 - 09:30ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ