Ψυχαγωγία

Οι ευχές του Άγγελου Λάτσιου για τα γενέθλια του Ματέο Παντζόπουλου! (ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλια του έχει σήμερα ο Ματέο Παντζόπουλος και η Ελένη Μενεγάκη πρωί πρωί δημοσίευσε μια φωτογραφία της με τον σύντροφο της με τις πιο τρυφερές ευχές.

Διαβάστε επίσης: Ο Ματέο έχει γενέθλια και η Ελένη του ευχήθηκε με τον πιο γλυκό τρόπο!

Τα σχόλια, οι ευχές και τα likes "έπεσαν" βροχή" για τον Ματέο ενώ ανάμεσα τους είδαμε και την ευχή του γιου της Έλενης, του Άγγελου Λίάτσιου όπου έγραψε κάτω από τη φωτογραφία που ανάρτησε η μητέρα του: 

Χρόνια πολλά Μάκη!

αγγελος

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όταν ο Λούης τρόλαρε Μενεγάκη-Κόνσολο για τις... πούλλες στη κουζίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο...πούλλος, οι...τούλες και η ζιβανία που δεν άντεξε η παρουσιάστρια μέσα από τη σάτιρα
21/07/2019 - 11:56

Ελένη Μενεγάκη:Η φωτογραφία με την μικρή Μαρίνα και οι ευχές για την γιορτή της!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια αγκαλιά με την μικρότερη κόρη της
17/07/2019 - 12:21

Ελένη Μενεγάκη: 'Εβαλε...φωτιά σε παραλία της Άνδρου (ΦΩΤΟ)

Δείτε η ρομαντική φωτογραφία και όσα μοιράστηκε στα social media
10/07/2019 - 12:30

Η Ελένη Μενεγάκη χωρίς ίχνος μακιγιάζ! Δείτε πως είναι στην πραγματικότητα(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει πιο θελκτική από ποτέ, χωρίς φίλτρα και ενθουσιάζει το κοινό της
07/07/2019 - 12:09

Ελένη Μενεγάκη: Η κριτική και η αποστομωτική απάντηση σε follower της...(ΦΩΤΟ)

"Οποίος θέλει να ξεσπάσει τα νεύρα του κάπου , καλό είναι να..."
05/07/2019 - 10:51

Ελένη Μενεγάκη: Καλοκαιρινές διακοπές με τον Μάκη στην αγκαλιά της (ΦΩΤΟ)

Ποζάρουν με τα παιδιά στην... καρότσα ενός αγροτικού αυτοκινήτου
03/07/2019 - 08:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λεωφορεία "Ηop on - Hop-off" άρχισαν περιοδεία στην Πάφο

Τη νέα υπηρεσία περιηγήσεων καλωσορίζει η Εταιρεία Τουριστικής Ανάπτυξης

"Να αποδοθούν ευθύνες, οι οικογένειες ζητούν δικαίωση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόνος, θλίψη και οργή έναν χρόνο μετά τη τραγωδία στο Μάτι Αττικής

Χιλιάδες Κύπριοι "ταξιδεύουν" στον Άρη (ΒΙΝΤΕΟ)

Μπορείτε ακόμα και τώρα, μέχρι τον Σεπτέμβριο να υποβάλετε το όνομά σας
Ελλάδα

Οδοιπορικό στο Μάτι: 365 μέρες από την μεγάλη τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φονική πυρκαγιά άφησε πίσω της 102 θύματα και 58 εγκαυματίες

Υπό έλεγχο η φωτιά που ξέσπασε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάχη με τις φλόγες έδωσαν επίγεια και εναέρια μέσα

O πύρινος "εφιάλτης" ξύπνησε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκλειστικές εικόνες - Διακοπή κυκλοφορίας στη Λεωφόρο Μαραθώνος
Διεθνή

Αυτός είναι ο νέος υπουργός Άμυνας των ΗΠΑ (ΦΩΤΟ)

Τον διορισμό του ενέκρινε η Γερουσία με 90 ψήφους υπέρ

Σε επαφές με την αντιπολίτευση της Βενεζουέλας η Μόσχα

"Δεν σταματήσαμε ποτέ τον διάλογο" δηλώνει ο Σεργκέι Λαβρόφ

Θερμοκρασίες ρεκόρ σε Γερμανία και Βρετανία

"Κοκτέιλ» ζέστης και υγρασίας πλήττει την Ευρώπη

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» μεταβαίνουν στο Μάτι Αττικής, ένα χρόνο μετά την πύρινη τραγωδία

Μαρτυρίες, εικόνες και αποκαλύψεις που θα συγκλονίσουν, εκτάκτως το Σάββατο 27 Ιουλίου
Alpha TV Κύπρου

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ