Ψυχαγωγία

Οι ευχές του Άγγελου Λάτσιου για τα γενέθλια του Ματέο Παντζόπουλου! (ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλια του έχει σήμερα ο Ματέο Παντζόπουλος και η Ελένη Μενεγάκη πρωί πρωί δημοσίευσε μια φωτογραφία της με τον σύντροφο της με τις πιο τρυφερές ευχές.

Διαβάστε επίσης: Ο Ματέο έχει γενέθλια και η Ελένη του ευχήθηκε με τον πιο γλυκό τρόπο!

Τα σχόλια, οι ευχές και τα likes "έπεσαν" βροχή" για τον Ματέο ενώ ανάμεσα τους είδαμε και την ευχή του γιου της Έλενης, του Άγγελου Λίάτσιου όπου έγραψε κάτω από τη φωτογραφία που ανάρτησε η μητέρα του: 

Χρόνια πολλά Μάκη!

αγγελος

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το γλυκό "παράπονο" της Μενεγάκη για το... γιο της (ΦΩΤΟ)

Όλα όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της και η ...παρηγοριά στις κόρες
18/02/2019 - 18:48

Ελένη Μενεγάκη: Τα συγκινητικά λόγια για τα παιδιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε on air για τα παιδιά της η αγαπημένη παρουσιάστρια
11/02/2019 - 14:55

Η κόρη της Ελένης Μενεγάκη έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκε! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια και τα τρυφερά λόγια στη Λάουρα
10/02/2019 - 10:47

Η Μενεγάκη αποκάλυψε την έκπληξη που θα κάνει στον Ματέο για τον..Άγιο Βαλεντίνο

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια και η ... γλυκιά κίνηση
09/02/2019 - 08:59

Το σχόλιο της Ελένης Μενεγάκη σε φωτογραφία του Άγγελου Λάτσιου! (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του γιου της στα κοινωνικά δίκτυα...
08/02/2019 - 11:45

Ο Κόνσολος έβαλε τη Μενεγάκη να πιεί ζιβανία...και να μαγειρέψει πούλλες(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κύπριος ηθοποιός μπήκε στην κουζίνα και της έμαθε τις κυπριακές νοστιμιές
04/02/2019 - 20:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καλεί τον Παπαδούρη να λογοδοτήσει για την επιστολή του ο ΠΙΣ

Τι αποφάσισαν κατά τη βραδινή τους σύσκεψη στον απόηχο της παραίτησης του παιδιάτρου

Έφραξαν τον αυτοκινητόδρομο Πάφου – Λεμεσού οι κατολισθήσεις

Δείτε ποιοι δρόμοι επηρεάζονται λόγω έργων στο οδικό δίκτο

20 Φεβρουαρίου: Παγκόσμια Ημέρα Κοινωνικής Δικαιοσύνης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι είναι με απλά λόγια η κοινωνική δικαιοσύνη και που αποσκοπεί
Ελλάδα

Τραγικό θάνατο βρήκε 27χρονος στη Σαντορίνη

O άτυχος άνδρας βρέθηκε νεκρός σε δύσβατο σημείο στο Ημεροβίγλι

Φάρσα το τηλεφώνημα για βόμβα στο γραφείο του Μητσοτάκη

Στο σημείο έσπευσαν κλιμάκια του  ΤΕΕΜ για έρευνες

Έφυγε από τη ζωή ο "φούρναρης των προσφύγων" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έδινε καθημερινά ψωμί στους πρόσφυγες που έφθαναν στο νησί και έγινε σύμβολο της Ευρώπης
Διεθνή

Παγώνει δια νόμου η μεταφορά των F35 στην Τουρκία

Πληρώνει τη βίαιη συμπεριφορά σωματοφυλάκων του ο Ερντογάν σε βάρος Αμερικανών διαδηλωτών

Ανακαλείται η βρετανική υπηκοότητα της «νύφης του ISIS»

Η 19χρονη που ζήτησε να επιστρέψει στη Συρία έχει διχάσει τη βρετανική κοινωνία

"Έσβησε" το πιο διάσημο φιλί του κόσμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Τζορτζ Μεντόσα άφησε την τελευταία του πνοή, σε ηλικία 95 χρονών

tv news

Μια πυρκαγιά ταράζει τις ζωές τριών ηρώων μας.Ποιος ευθύνεται για το λάθος αυτό;

H Αμαλία κάνει κάτι ακόμα που δείχνει πως δεν είναι καλά«To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/02/2019 - 08:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ