Ψυχαγωγία

Οι καλοντυμένες και κακοντυμένες των βραβείων Όσκαρ! (ΦΩΤΟ)

Έντονα χρώματα, λάμψη και... τούλι στα φετινά βραβεία Όσκαρ!

Διαβάστε επίσης: Η Ολίβια Κόλμαν χάρισε στην ταινία του Λάνθιμου το πολυπόθητο ...Όσκαρ! (ΦΩΤΟ)

Ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία η 91η τελετή απονομής των βραβείων Όσκαρ της Αμερικανικής Ακαδημίας Κινηματογράφου και όπως ήταν αναμενόμενο τα φλας των φωτογράφων πήραν φωτιά στο κόκκινο χαλί του Dolby Theater στο Λος Άντζελες με τις εμφανίσεις των διάσημων κυριών και όχι μόνο, του Χόλιγουντ. 

Διαβάστε επίσης: Συγκίνηση! Δείτε την στιγμή που η Ολίβια Κόλμαν κερδίζει το Όσκαρ(ΒΙΝΤΕΟ)

Τις εντυπώσεις έκλεψε η Σαρλίζ Θερόν με το νέο της κούρεμα, αφού αποχωρήστηκε το ξανθό χρώμα που την είχαμε συνηθίσει, ο Billy Porter που εμφανίστηκε με φούστα και 

Δείτε αναλυτικά τις εμφανίσεις που σχολιάστηκαν περισσότερο: 

Σαρλίζ Θερόν με δημιουργία Dior 

;

 

Lady Gaga με strapless φόρεμα και δερμάτινα γάντια Alexander McQueen

κ

 

Τζένιφερ Λόπεζ με skinny δημιουργία Tom Ford με mirror glass σε όλη την επιφάνεια.

m

 

Billy Porter tuxedo/φόρεμα του Christian Siriano

a

 

Kacey Musgraves

5

 

 

Gemma Chan επέλεξε δημιουργία από τον οίκο Valentino.

m

 

 

Maria Menounos,με δημιουργία από την Ελληνίδα, Celia Kritharioti

ξ

Sarah Paulson με φόρεμα Brandon Maxwell

μ

 

Γκλεν Κλόουζ με φόρεμα Carolina Herrera 

η

Τζούλια Ρόμπερτς με Elie Saab

μ

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

«Βαθύ» ρόστερ, όμως μόνο τρεις με 20+ στον ΑΠΟΕΛ

Μπέλετς, Τάμαρι και Πάβλοβιτς μετρούν τις πιο πολλές συμμετοχές στο πρωτάθλημ
28/03/2020 - 10:59

Ο Νίκος Βέρτης ακυρώνει όλες τις εμφανίσεις του λόγω...κορωνοϊού (ΦΩΤΟ)

H επίσημη ανακοίνωση και όλα όσα γνωστοποίησε ο δημοφιλής τραγουδιστής
14/03/2020 - 11:37

Ο Λούης ακυρώνει τις παραστάσεις του στην Αγγλία λόγω...κορωναϊού

Όσα δήλωσε ο γνωστός stand up comedian και η αναβολή για τους fans του στην Αγγλία
27/02/2020 - 15:21

Με "σφραγίδα"...Oscar το νέο video clip του Κύπριου Νέαρχου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η διευθύντρια φωτογραφίας του βραβεύτηκε φέτος με....Oscar
11/02/2020 - 13:35

Νatalie Portman: Το φόρεμα - διαμαρτυρία για τον σνομπισμό των Όσκαρ (ΦΩΤΟ)

"Κέντησε" το ηχηρό κοινωνικό μήνυμα που ήθελε να στείλει και...τίμησε τις γυναίκες
10/02/2020 - 12:18

Ο Μπραντ Πιτ (επιτέλους) πήρε το Όσκαρ: Τα συγκινητικά λόγια για τα παιδιά του

Το "καρφί" στον Ντόναλντ Τραμπ και ο θαυμασμός του στον Λεονάνρτο Ντι Κάπριο
10/02/2020 - 08:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Έσβησε" 68χρονος με βεβαρημένο ιατρικό ιστορικό, λόγω κορωνοϊού

Κανένα νέο κρούσμα για τέταρτη φορά λίγο πριν το μεγάλο "άνοιγμα" της 9ης Ιουνίου

Με ραντεβού, προσωπικό mat και ένα άτομο ανά 10 τ.μ η επιστροφή στα γυμναστήρια

Με αυτά τα μέτρα ανοίγουν τα γυμναστήρια τις πόρτες τους την 13η Ιουνίου

ΠΣΕΜ: Να καταργηθεί ο θεσμός των εξετάσεων ανά τετράμηνο

"Έχασαν κάτι ουσιαστικό οι μαθητές που δεν θα αξιολογηθούν με εξετάσεις;"
Ελλάδα

Προκαλεί Κύπρο & Ελλάδα ο Ακάρ: "Οι ένοπλες δυνάμεις της Τουρκίας είναι έτοιμες"

Κάλεσε στην Άγκυρα για συνομιλίες τον Έλληνα Υπουργό Εξωτερικών Νίκο Παναγιωτόπουλο

Πυρά εναντίον τουρκικής αστυνομίας στον Έβρο 'βλέπει' η νομαρχία Αδριανούπολης

Ισχυρίζεται ότι τα πυρά σταμάτησαν όταν η τουρκική αστυνομία πυροβόλησε στον αέρα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»
Διεθνή

Νέα έκρηξη κρουσμάτων στο Ιράν μετά από...ένα γαμήλιο πάρτι

Η χώρα δεν είχε άλλη επιλογή από το να κρατήσει την οικονομία της ανοιχτή, λέει ο Ροχανί

Το κερί στη μνήμη του Φλόιντ που έβαλε φωτιά στην αμερικανική σημαία (ΦΩΤΟ)

Το συγκλονιστικό έργο του Bansky και το σημείωμα του για το "πρόβλημα των λευκών"

H Ιταλία ελπίζει ότι η Ευρώπη θα ανοίξει τα σύνορά της για Ιταλούς τουρίστες

"Η 15η Ιουνίου είναι μια σημαντική ημερομηνία για πολλούς από τους πολίτες μας"

tv news

O Μητροπολίτης Μόρφου Νεόφυτος σε μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη...

Σχολιάζει τις κατηγορίες για ρητορική μίσους, αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 06/06/2020 - 18:00ALPHA NEWS