Ψυχαγωγία

Οι καλοντυμένες και κακοντυμένες των βραβείων Όσκαρ! (ΦΩΤΟ)

Έντονα χρώματα, λάμψη και... τούλι στα φετινά βραβεία Όσκαρ!

Διαβάστε επίσης: Η Ολίβια Κόλμαν χάρισε στην ταινία του Λάνθιμου το πολυπόθητο ...Όσκαρ! (ΦΩΤΟ)

Ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία η 91η τελετή απονομής των βραβείων Όσκαρ της Αμερικανικής Ακαδημίας Κινηματογράφου και όπως ήταν αναμενόμενο τα φλας των φωτογράφων πήραν φωτιά στο κόκκινο χαλί του Dolby Theater στο Λος Άντζελες με τις εμφανίσεις των διάσημων κυριών και όχι μόνο, του Χόλιγουντ. 

Διαβάστε επίσης: Συγκίνηση! Δείτε την στιγμή που η Ολίβια Κόλμαν κερδίζει το Όσκαρ(ΒΙΝΤΕΟ)

Τις εντυπώσεις έκλεψε η Σαρλίζ Θερόν με το νέο της κούρεμα, αφού αποχωρήστηκε το ξανθό χρώμα που την είχαμε συνηθίσει, ο Billy Porter που εμφανίστηκε με φούστα και 

Δείτε αναλυτικά τις εμφανίσεις που σχολιάστηκαν περισσότερο: 

Σαρλίζ Θερόν με δημιουργία Dior 

;

 

Lady Gaga με strapless φόρεμα και δερμάτινα γάντια Alexander McQueen

κ

 

Τζένιφερ Λόπεζ με skinny δημιουργία Tom Ford με mirror glass σε όλη την επιφάνεια.

m

 

Billy Porter tuxedo/φόρεμα του Christian Siriano

a

 

Kacey Musgraves

5

 

 

Gemma Chan επέλεξε δημιουργία από τον οίκο Valentino.

m

 

 

Maria Menounos,με δημιουργία από την Ελληνίδα, Celia Kritharioti

ξ

Sarah Paulson με φόρεμα Brandon Maxwell

μ

 

Γκλεν Κλόουζ με φόρεμα Carolina Herrera 

η

Τζούλια Ρόμπερτς με Elie Saab

μ

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποκαλύφθηκαν οι νέες εμφανίσεις του Απόλλωνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αυτές θα είναι οι εμφανίσεις των Λεμεσιανών για τη νέα αγωνιστική περίοδο
10/07/2019 - 11:24

Ο πρώτος Κύπριος που βραβεύθηκε με όσκαρ στον Alpha (BINTEO)

Πως είναι να δουλεύεις στο Hollywood, η τέχνη των κινουμένων σχεδίων και η "χρυσή" ταινία
09/07/2019 - 21:25

Οι εμφανίσεις των ομάδων τη νέα αγωνιστική περίοδο (ΦΩΤΟ)

Aυτές είναι οι νέες φανέλες των κορυφαίων ομάδων ενόψει της νέας σεζόν
30/05/2019 - 16:30

"Εμφύλιος πόλεμος" στο Φεστιβάλ Καννών για την βράβευση του Αλέν Ντελόν

Δείτε τις λαμπερές εμφανίσεις στην έναρξη του Φεστιβάλ Καννών
15/05/2019 - 11:12

Αντίστροφη μέτρηση για τον μεγάλο Τελικό Κυπέλλου (ΦΩΤΟ)

Η προπώληση των εισιτηρίων, οι κερκίδες των δύο ομάδων αλλά και οι εμφανίσεις των παικτών
15/05/2019 - 08:01

Οι αριθμοί του Βάλε... τρομάζουν (ΦΩΤΟ)

Ο Πορτογάλος τερματοφύλακας, πήγε το 2012 στον Απόλλωνα και συνέδεσε το όνομα με επιτυχίες
14/05/2019 - 10:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διασωληνωμένη σε κρίσιμη κατάσταση νοσηλεύεται η 17χρονη μετά από τροχαίο (ΦΩΤΟ)

Η ανήλικη δεν φορούσε ζώνη ασφαλείας και δεν είχε άδεια οδηγού

ΠτΔ: Να μην επιτρέψουμε ποτέ ξανά σε αυτό τον τόπο να βιώσει τον πόλεμο

Το μήνυμα του Προέδρου Αναστασιάδη για την επέτειο της τουρκικής εισβολής

Πανηγύρια στα κατεχόμενα για την επέτειο της τουρκικής εισβολής (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Αεροπορικές επιδείξεις από F16 - Ακιντζί και Οκτάι στη στρατιωτική παρέλαση
Ελλάδα

Ρήγμα της Πάρνηθας που δεν ενεργοποιήθηκε το 1999 προκάλεσε το σεισμό στην Αθήνα

"Έχουμε μάθει να ζούμε με σεισμούς" δήλωσε ο Έλληνας Πρωθυπουργός

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες
Διεθνή

Oι ΗΠΑ στέλνουν στρατιώτες στη Σαουδική Αραβία

Κλιμακώνεται η ένταση με το Ιράν

Αυστηρή προειδοποίηση Λονδίνου προς Τεχεράνη για το δεξαμενόπλοιο

Το πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία κατασχέθηκε στο Στενό του Χορμούζ

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 14:00ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW