Ψυχαγωγία

Όταν η Μιμή Ντενίση έγινε...καθαρίστρια για χάρη του Τάσου Τρύφωνος(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης Πατσαλίδης για μια ακόμη Παρασκευή μας υποδέχθηκε στο σπίτι του Alpha Κύπρου και της εκπομπής "Λούης Night Show".

Ο γνωστός stand up comedian μας χάρισε στιγμές γέλιου και σάτιρας και δεν μπόρεσε να μην σχολιάσει τις δηλώσεις της Μιμής Ντενίση περί Τάσου Τρύφωνος και...παραδουλεύτρας.

Η γνωστή ηθοποιός έμενε για λίγο στην Κύπρο και συγκεκριμένα στο σπίτι του παρουσιαστή, με αποτέλεσμα να αναγκαστεί να το συμμαζέψει το σπίτι του. Δείτε το σχετικό απόσπασμα, το τρολ του Λούη Πατσαλίδη και γιατί τον λέει "ψωνάρα"

Επόμενο άρθρο

Aυτά είναι τα πιο...παράλογα ρουσφέτια που ζήτησαν στους Κύπριους πολιτικούς

Το τρολ του Λούη, οι προξενήτρες, τα 10.000 ευρώ και η διαδήλωση για τα μάγια
05/10/2019 - 12:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το τελευταίο "διάγγελμα" του Λούη Πατσαλίδη για την...4η σεζόν (ΦΩΤΟ)

"Έκαμνε λάθη η Αστέρω, τρεις εκπομπές "home edition" τις γυρίσαμε δεύτερη φορά..."
10/07/2020 - 11:43

Ο Τάσος Τρύφωνος "εισβάλλει" στο TikTok παρέα με την...Χριστιάνα Αρτεμίου (VID)

Μας έδειξαν πόσο ωραία περνάνε τα πρωινά στο ραδιοφωνικό στούντιο
08/07/2020 - 15:32

Ο Λούης Πατσαλίδης τραγουδά μέχρι και...Μίλτο Πασχαλίδη στο season-finale (VID)

Τι εκπλήξεις μας επιφυλάσσει για το φινάλε ο αγαπημένος stand up – comedian;
08/07/2020 - 13:12

Αποκλειστικό! Ο Τρύφωνος άρχισε τα "γυρίσματα" για το νέο του τηλεπαιχνίδι(ΦΩΤΟ)

Είναι γεγονός! Το νέο τηλεπαιχνίδι που θα γίνει “εμμονή” αρχίζει το τηλεοπτικό του ταξίδι
06/07/2020 - 13:46

Oι καλοκαιρινές διακοπές του Tάσου Τρύφωνος με τον Χάρη Βαρθακούρη στην... Πάφο

Η κοινή εξόρμηση των παρουσιαστών και η φωτογραφία στην πισίνα
05/07/2020 - 09:50

Ο Τάσος Τρύφωνος στο δυναμικό του ALPHA Κύπρου!

Σε τι project πρόκειται να δούμε τον γνωστό παρουσιαστή;
02/07/2020 - 16:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κανένα νέο κρούσμα κορωνοϊού στα κατεχόμενα

1.103 διαγνωστικές εξετάσεις το τελευταίο 24ωρο

Διακοπή ρεύματος στον Στρόβολο

Βλάβη στο δίκτυο της Αρχής Ηλεκτρισμού

Υπόθεση λογίστριας: Σε δίκη με άλλα 4 συγγενικά της πρόσωπα για την κομπίνα εκ.

Ποιες κατηγορίες αντιμετωπίζουν - Ανάμεσα στα πρόσωπα ο γιος και η μητέρα της 49χρονης
Ελλάδα

Στη δημοσιότητα οι χειρόγραφες συνταγές του ψευδογιατρού (ΦΩΤΟ)

Ο τιμοκατάλογος του 47χρονου, τα περίεργα βότανα στους ασθενείς και η δράση του

Εξήντα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Τα σαράντα είναι εισαγόμενα - Ο συνολικός αριθμός των είναι 3732

Η πρώτη αντίδραση της Ελλάδας για την μετατροπή της Αγιάς Σοφιάς σε τζαμί

Ο Νίκος Δένδιας κάνει λόγο για πρόκληση της παγκόσμιας πολιτιστικής κληρονομιάς
Διεθνή

Προκαλούν οι Τούρκοι: Αφίσα με την Αγία Σοφία ως τζαμί (ΦΩΤΟ)

Δείτε την ανάρτηση του Υπουργείο Τουρισμού της Τουρκίας

Πανηγυρίζουν οι Τούρκοι έξω από την Αγία Σοφία μετά την απόφαση (ΒΙΝΤΕΟ & ΦΩΤΟ)

Κρατώντας τουρκικές σημαίες χαιρετίζουν την προκλητική απόφαση που έλαβε η χώρα τους

Ρωσική Ορθόδοξη Εκκλησία: Λυπηρή η απόφαση της Τουρκίας για την Αγία Σοφία

Η απόφαση για μετατροπή της σε τζαμί μπορεί να οδηγήσει σε ακόμη μεγαλύτερες διαιρέσεις

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Ο ιερέας με τα 10 παιδιά...η βιοπάλη, οι δυσκολίες και η πίστη

Μην χάσετε την τελευταία εκπομπή της σεζόν αυτό το Σάββατο με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 10/07/2020 - 20:20ALPHA NEWS