Ψυχαγωγία

Παντρεύονται η Βάσω Λασκαράκη και ο Λευτέρης Σουλτάτος! (ΦΩΤΟ)

Με τα ιερά δεσμά του γάμου θα ενωθούν η Βάσω Λασκαράκη και ο Λευτέρης Σουλτάτος!

Το ζευγάρι που διανύει μια από τις πιο όμορφες περιόδους της ζωής τους αποφάσισε να κάνει το μεγάλο βήμα και να επισημοποίηση τη σχέση του. Όπως αποκάλυψε με την αναγγελία του γάμου η εφημερίδα Espresso, o γάμος της Βάσως Λασκαράκη και του Λευτέρη Σουλτάτου θα γίνει στην Κρήτη. 

Δείτε την αναγγελία του γάμου τους: 

λασκαρακη

 

Επόμενο άρθρο

Ξεσπά η Kατερίνα Καινούργιου:"Μου έλεγαν να πεθάνεις... να με θάψεις"

Όλα όσα ανέφερε για τα ρατσιστικά σχόλια που της χρεώνουν
04/04/2019 - 10:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φουλ ερωτευμένοι η Βάσω Λασκαράκη και ο Λευτέρης Σουλτάτος στην Ίο(ΦΩΤΟ)

Οι καλοκαιρινές φωτογραφίες τους και η εξόρμηση του ζεύγους
22/08/2019 - 17:18

Λασκαράκη-Σουλτάτος: Πιο ερωτευμένοι από ποτέ στις καλοκαιρινές διακοπές τους!

Η γνωστή ηθοποιός φωτογραφίζεται χωρίς ίχνος μακιγιάζ και εντυπωσιάζει
14/08/2019 - 09:56

Βάσω Λασκαράκη: Το απρόοπτο κατά τη διάρκεια των καλοκαιρινών διακοπών της

Η... χαμένη βαλίτσα και το αυτοτρολάρισμα στο Instagram
10/08/2019 - 17:02

Απίστευτη η Βάσω Λασκαράκη: Φωτογραφίζεται με τη...στολή σεφ του Σουλτάτου(ΦΩΤΟ)

Δείτε το γλυκό στιγμιότυπο και η χαρά της γνωστής ηθοποιού
04/08/2019 - 10:47

Λακσαράκη-Σουλτάτος: Έκαναν το πιο ανατρεπτικό ταξίδι του μέλιτος...(ΦΩΤΟ)

Ταξίδεψαν στην Γαλλία...με την πιο όμορφη παρέα
10/07/2019 - 11:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Γεωργιανοί υποδύονταν... τους Λιθουανούς και τους Ελλαδίτες

Χειροπέδες σε τρία πρόσωπα για κατοχή πλαστών εγγράφων και πλαστογραφίας

Καταγγελία πατέρα ότι η σύζυγος του άρπαξε το 10μηνο παιδί τους και εξαφανίστηκε

Ακαταστασία και ότι έλειπαν βαλίτσες από το σπίτι του ζεύγους διαπίστωσε η Αστυνομία

Έβαλε στο σώμα του κινητά τηλέφωνα και ναρκωτικά προτού μπει στις φυλακές (VID)

Ο ανιχνευτής μετάλλων "κάρφωσε" 28χρονο κατάδικο των Κεντρικών Φυλακών
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Ιρανικά ΜΜΕ: Οι ΗΠΑ δεν έβγαλαν βίζα στον Πρόεδρο μας

Ενδέχεται να ακυρωθεί η συμμετοχή Ρουχανί στη Γενική Συνέλευση των Ηνωμένων Εθνών

Φόρεσαν χειροπέδες στον ένοπλο που απειλούσε να ανατινάξει γέφυρα στο Κίεβο

Η αστυνομία είχε χαρακτηρίσει "προετοιμασία τρομοκρατικής επίθεσης" την ενέργειά του

Δήμαρχος στη Γαλλία υποχρεώνει τους κατοίκους της πόλης να είναι χαρούμενοι

Τους απαγορεύει να ακούν λυπητερή μουσική ή να διαβάζουν βιβλία με κακό τέλος

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ