Ψυχαγωγία

Παντρεύονται η Βάσω Λασκαράκη και ο Λευτέρης Σουλτάτος! (ΦΩΤΟ)

Με τα ιερά δεσμά του γάμου θα ενωθούν η Βάσω Λασκαράκη και ο Λευτέρης Σουλτάτος!

Το ζευγάρι που διανύει μια από τις πιο όμορφες περιόδους της ζωής τους αποφάσισε να κάνει το μεγάλο βήμα και να επισημοποίηση τη σχέση του. Όπως αποκάλυψε με την αναγγελία του γάμου η εφημερίδα Espresso, o γάμος της Βάσως Λασκαράκη και του Λευτέρη Σουλτάτου θα γίνει στην Κρήτη. 

Δείτε την αναγγελία του γάμου τους: 

λασκαρακη

 

Επόμενο άρθρο

Ξεσπά η Kατερίνα Καινούργιου:"Μου έλεγαν να πεθάνεις... να με θάψεις"

Όλα όσα ανέφερε για τα ρατσιστικά σχόλια που της χρεώνουν
04/04/2019 - 10:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λακσαράκη-Σουλτάτος: Έκαναν το πιο ανατρεπτικό ταξίδι του μέλιτος...(ΦΩΤΟ)

Ταξίδεψαν στην Γαλλία...με την πιο όμορφη παρέα
10/07/2019 - 11:45

Το πρώτο μήνυμα της Βάσως Λασκαράκη μετά το γαμήλιο πάρτι στη Νάξο (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία με τις φίλες της και η μαντινάδα που τους αφιέρωσε
03/07/2019 - 08:31

Λασκαράκη-Σουλτάτος: Τι συνέβη κατά την επιστροφή τους από τη Νάξο; (ΒΙΝΤΕΟ)

Το... απρόοπτο στο καράβι και το βίντεο που ανάρτησε η ηθοποιός
01/07/2019 - 11:07

Λασκαράκη-Σουλτάτος: Το λαμπερό πάρτι για τον γάμο τους (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το νησί που επέλεξε το ζευγάρι, λεπτομέρειες διακόσμησης και οι πρώτες φωτογραφίες
30/06/2019 - 16:39

Η Βάσω Λασκαράκη μιλά πρώτη φορά για τον γάμο της: "Σε 7 ημέρες στήθηκε ο γάμος"

Η συγκίνηση της όταν αναφέρθηκε στον σύζυγο της και ο λόγος που παντρεύτηκαν νωρίτερα
12/06/2019 - 15:20

Ελένη Χατζίδου - Ετεοκλής Παύλου: Αυτή είναι η αναγγελία του γάμου τους! (ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι ετοιμάζεται να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας
17/05/2019 - 10:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τροχαίο ατύχημα με μοτοσικλετιστή στην Αγία Νάπα

Μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο νοσοκομείο

Κυκλοφοριακό κομφούζιο στον Πρωταρά λόγω... κατσικιών (ΦΩΤΟ)

Κατσίκες μπήκαν σε κυκλικό κόμβο και σταμάτησαν την τροχαίο κυκλοφορία

Από βραχυκύκλωμα καλωδίων η πυρκαγιά που ξέσπασε στην Κρήτου Μαρρότου

Η φωτιά τέθηκε υπό πλήρη έλεγχο, σύμφωνα με το Τμήμα Δασών
Ελλάδα

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα

Εκκενώνεται παραλία στο Πόρτο Ράφτη λόγω επικίνδυνου βράχου

Σοβαρός κίνδυνος να αποκολληθεί και να πέσει πάνω στους λουόμενους

Μαίνονται οι πυρκαγιές στα Μέγαρα και Μαρκόπουλο

Μάχη με τις φλόγες δίνουν πυροσβέστες
Διεθνή

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

Ο Βρετανός ΥΠΟΙΚ λέει ότι θα παραιτηθεί πριν τον διώξει ο Μπόρις Τζόνσον 

"Είμαι σίγουρος ότι θα με διώξει. Θα παραιτηθώ πριν φτάσουμε σε αυτό το σημείο"

Μία εντυπωσιακή έκλειψη ηλίου ετών... 119 (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα μοναδικό και σπάνιο βίντεο δημοσιοποίησε το Βρετανικό Ινστιτούτο Κινηματογράφου

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 17:50ALPHA NEWS