Ψυχαγωγία

Σελίν Ντιόν: Η ζωή της γίνεται ταινία!

Η γαλλική κινηματογραφική εταιρεία Gaumont Film Company ετοιμάζει βιογραφική ταινία για την Σελίν Ντιόν με τίτλο "The Power of Love"! 

Την σκηνοθεσία της ταινίας θα αναλάβει η Βαλερί Λεμερσί, η οποία επίσης θα υποδυθεί την Σελίν Ντιόν και θα δούμε τη ζωή της από τη γέννησή της μέχρι την εντυπωσιακή κατάκτηση της φήμης την εποχή που ήταν έφηβη. Η δισκογραφική εταιρεία της τραγουδίστριας έχει εγκρίνει το πρότζεκτ προϋπολογισμού 23 εκατ. δολαρίων και έχει δώσει την άδεια για να ακουστούν κάποιες από τις μεγαλύτερες επιτυχίες της, όπως "All by myself", "My Heart Will Go On" και "I'm Alive" 

Μάλιστα όσον αφορά την Σελίν Ντιόν, η τελευταία της εμφάνιση πορκάλεσε πολλά αρνητικά και ανησυχητικά σχόλια. Η Καναδή τραγουδίστρια παρευρέθηκε στην Εβδομάδα Μόδας του Παρισιού και ορισμένες εμφανίσεις της αναδείκνυαν το αδυνατισμένο σώμα της με πολλούς μάλιστα να την αποκαλούν «κοκκαλιάρα». Η Σελίν Ντιόν μίλησε στη Sun για τα σχόλια που ακούστηκαν και ανέφερε: 

Μην μπαίνετε στον κόπο. Μη τραβάτε φωτογραφίες. Αν σας αρέσει, είμαι εδώ. Αν δεν σας αρέσει, αφήστε με στην ησυχία μου.

σελιν

 

dion

Η τραγουδίστρια απάντησε και για τις φήμες που υπάρχουν το τελευταίο διάστημα και τη θέλουν τρία χρόνια μετά τον θάνατο του συζυγού της να έχει σχέση με τον 34χρονο χορευτή Πέπε Μουνιόθ, 
 

Είμαστε πολύ καλοί φίλοι. Φυσικά και θα αγκαλιαστούμε και θα κρατιόμαστε από το χέρι. Είναι ένας κύριος.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Σελίν Ντιόν έβγαλε «νοκ άουτ» και τα εισιτήρια του... Ανόρθωση - Ομόνοια

Η μαζική ζήτηση φαίνεται ότι επηρέασε ακόμη και το παιχνίδι της έκτης αγωνιστικής
18/10/2019 - 14:42

Αρχίζει αύριο η προπώληση των εισιτηρίων για τη μεγάλη συναυλία της Σελίν Ντιόν

Μάθετε όλες τις λεπτομέρειες και πως θα εξασφαλίσετε το πολυπόθητο εισιτήριο
17/10/2019 - 12:51

Μάθετε το κόστος των εισιτηρίων για τη συναυλία της Σελίν Ντιόν στη Λευκωσία!

Η προπώληση των εισιτηρίων ξεκινά στις 18 Οκτωβρίου
12/10/2019 - 10:18

Μάθετε πότε και που θα γίνει η μεγάλη συναυλία της Σελίν Ντιόν στην Κύπρο!

Όλες οι λεπτομέρειες για το μεγάλο μουσικό γεγονός
26/09/2019 - 11:31

Σελίν Ντιόν: Δεν φαντάζεστε πόσα... ζευγάρια παπούτσια διαθέτει!

Αγόρασε αποθήκη στο Λος Άντζελες για τα παπούτσια της
13/08/2019 - 17:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φόνος Καλλιτσιώνη: Ποιος ήθελε νεκρό τον «Βαλεντίνο»; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα ερωτήματα που παραμένουν αναπάντητα για τον φόνο στην Ορμήδεια

Αρχίζουν οι εργασίες και η ριζική αναβάθμιση της λεωφόρου Μακαρίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατανόηση και υπομονή για την ταλαιπωρία ζητά ο Δήμαρχος Λευκωσίας
Ελλάδα

Στα 31 τα νέα κρούσματα το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Τα 4 εντοπίστηκαν από ελέγχους στις πύλες εισόδου της χώρας

Ο Ερντογάν υπερβαίνει τα εσκαμμένα, λέει ο Νίκος Δένδιας

"Δεν είναι ελληνοτουρκικό αλλά παγκόσμιο ζήτημα" η απόφαση μετατροπής της Αγίας Σοφίας

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση
Διεθνή

Έκρηξη και τραυματίες σε πλοίο στη ναυτική βάση στο Σαν Ντιέγκο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μάχη με το χρόνο και τις φλόγες δίνουν ομάδες πυρόσβεσης

Μπαίνουν ξανά σε «καραντίνα» στα σπίτια τους κάτοικοι περιοχής της Καταλονίας

Θα μπορούν να βγουν για εργασία, γιατρό ή ψώνια, όπως την περίοδο του «lockdown»

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 13/07/2020 - 06:10ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ