Ψυχαγωγία

Σκάνδαλο στο παλάτι: Ο Ουίλιαμ απάτησε την Κέιτ!

Σαν βόμβα "έσκασε" η είδηση που θέλει τον πρίγκιπα Ουίλιαμ να απάτησε την Κέιτ Μίντλετον κατά την διάρκεια της τρίτης της εγκυμοσύνης. 

Δημοσίευμα του σκανδαλοθηρικού περιοδικού, In Touch, έφερε τα άνω - κάτω στο Μπάκιγχαμ καθώς παρουσιάζει τον Ουίλιαμ, τον λιγότερο άτακτο πρίγκιπα, ως άπιστο. Η εφημερίδα «Daily Beast» αναφέρει ότι η συγκεκριμένη φήμη έχει διαρρεύσει στην βρετανική υψηλή κοινωνία για σχεδόν ένα χρόνο. 

Όπως αναφέρουν τα δημοσιεύματα η γυναίκα που τον οδήγησε στην απιστία είναι καλή φίλη της Κέιτ και πρόκειται για την Ρόουζ Χολμοντελέι, πρώην μοντέλο, η οποία είναι και αυτή παντρεμένη. Η συγκεκριμένη γυναίκα μένει στην ίδια περιοχή με τον Ουίλιαμ και την Κέιτ και σύμφωνα με την εφημερίδα «Sun» οι δυο τους είχαν αρχίσει να περνούν περισσότερο χρόνο στο κτήμα τους στο Νόρφολκ. 

Η είδηση προκάλεσε πονοκέφαλο στο παλάτι και ιδιαίτερα στην βασίλισσα Ελισάβετ η οποία αμέσως ενημέρωσε τους δικηγόρους του Παλατιού, οι οποίοι θα κινηθούν νομικά σε βάρος του παλατιού με τα βρετανικά μέσα να γράφουν: 

 Δεν είναι απολύτως περίεργο το γεγονός ότι το Παλάτι θα πρέπει να ανησυχεί για μια ιστορία που ξυπνά μνήμες από την εξωσυζυγική σχέση του Πρίγκιπα Καρόλου με την Καμίλα Πάρκερ Μπόουλς ενώ ήταν παντρεμένος με την Νταιάνα....
 

Επόμενο άρθρο

Οι πρώτες δηλώσεις του Βασίλη Κικίλια για τον γάμο του με την Τζένη Μπαλατσίνου!

Όσα δήλωσε για το ευχάριστο γεγονός και η αποκάλυψη για το πότε θα γίνει ο γάμος τους
10/04/2019 - 13:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η κοινή εμφάνιση Μέγκαν και Κέιτ που έβαλε τέλος στις φήμες περί τσακωμού!(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεσαν οι δυο δούκισσες και ποια κατάφερε να κλέψει τις εντυπώσεις
14/07/2019 - 09:01

Κόντρα στο Παλάτι! Ο "χωρισμός" και οι τυπικές ευχές στα γενέθλια του Ουίλιαμ

Μέγκαν-Χάρι, Ουίλιαμ-Κέιτ αποφάσισαν την ....οριστική ρήξη
22/06/2019 - 12:31

Συναγερμός στο παλάτι! Το τροχαίο που βάζει σε μπελάδες τον Ουίλιαμ και την Κέιτ

Ο σοβαρός τραυματισμός μιας γυναίκας και όλο το παρασκήνιο του τροχαίου
19/06/2019 - 14:54

Ο πρίγκιπας Λούις έκλεψε την παράσταση στο μπαλκόνι του Μπάκιγχαμ! (ΦΩΤΟ)

Ούτε Μέγκαν, ούτε Κέιτ... Πρωταγωνιστής της ημέρας ήταν ο μικρός πρίγκιπας
09/06/2019 - 12:33

Ο Ουίλιαμ και η Κέιτ επιτέλους... γνώρισαν τον γιο του Χάρι και της Μέγκαν!

Επισκέφθηκαν το ζευγάρι και το νεογέννητο γιο τους στο Φρόγκμορ
16/05/2019 - 09:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

H NASA επιστρέφει στο φεγγάρι με γυναίκα αστροναύτη (BINTEO)

Απόψε, η σελήνη θα προσφέρει το θέαμα μιας μερικής έκλειψης ορατής από την Κύπρο

Στα χέρια της Ζέτας ο κώδικας της σεξουαλικής παρενόχλησης στην εργασία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενσωματώνεται στις συλλογικές συμβάσεις μεταξύ εργοδοτών - εργαζομένων στον ιδιωτικό τομέα

ΠΑΣΙΝ: Δεν μπορούμε να πάμε στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κούφιες υποσχέσεις" χαρακτηρίζουν τα δεδομένα για ενδεχόμενο ένταξής τους στο ΓεΣΥ
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Τι συμβαίνει τελικά με την υγεία της Άγκελα Μέρκελ;

Ξανά καθιστή σε επίσημη τελετή, η Γερμανίδα Καγκελάριος

Ρωσία - Ουκρανία έδωσαν τα χέρια για ανταλλαγή αιχμαλώτων

Δεν έχει προσδιοριστεί ακόμη ο αριθμός

Tραμπ: «Δεν πρόκειται να πουλήσουμε τα F-35 στην Τουρκία»

Το ηχηρό μήνυμα του Αμερικανού Προέδρου στον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 23:30ΚΑΡΜΑ