Ψυχαγωγία

Συγκινεί η Γιώτα Κουφαλίδου:Mε ξυρισμένο κεφάλι στο κρεβάτι του νοσοκομείου-ΦΩΤΟ

Η Γιώτα Κουφαλίδου συγκίνησε τους ακόλουθούς της , με την φωτογραφία που ανέβασε και το μήνυμα για την Παγκόσμια Ημέρα κατά του Καρκίνου. Η ίδια από το κρεβάτι του νοσοκομείου αντιμετωπίζοντας σοβαρό πρόβλημα υγείας, πόζαρε με ξυρισμένο κεφάλι και με ένα πλατύ χαμόγελο έγραψε:

 «Όταν χαμογελάς όλα είναι θετικά» 

Εμείς να της ευχηθούμε περαστικά και να είναι πάντα χαμογελαστή ακόμα και στις πιο δύσκολες στιγμές.


gi

Επόμενο άρθρο

Ο Κόνσολος έβαλε τη Μενεγάκη να πιεί ζιβανία...και να μαγειρέψει πούλλες(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κύπριος ηθοποιός μπήκε στην κουζίνα και της έμαθε τις κυπριακές νοστιμιές
04/02/2019 - 20:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανάκληση φαρμάκων από την κυπριακή αγορά μετά το διεθνή σάλο

Πρόκειται για προϊόντα που περιέχουν τη δραστική ουσία ρανιτιδίνη
20/09/2019 - 14:24

Η εξομολόγηση του Δάκη για τον καρκίνο: "Μου είχαν πει ότι έχω 6 μήνες ζωής..."

Όσα δήλωσε ο τραγουδιστής για την περιπέτεια με την υγεία του
19/09/2019 - 13:42

Αντίνοος Αλμπάνης: Μιλά πρώτη φορά για την μάχη του με τον καρκίνο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Τίποτα δεν είναι δεδομένο. Είμαι καλά, είμαι εδώ μαζί σας, είμαι ζωντανός και δυνατός..."
19/09/2019 - 10:13

Αψήφησαν τις βροχές και έστειλαν μήνυμα ελπίδας για τα παιδιά με καρκίνο (ΦΩΤΟ)

"Είναι τα ψυχικά αποθέματα που αποδεικνύουν το πόση δύναμη έχουμε μέσα μας"
15/09/2019 - 16:28

"Έφυγε" από τη ζωή ο ηθοποιός Τάκης Σπυριδάκης

Σε ηλικία 61 ετών άφησε την τελευταία του πνοή μετά από πολύχρονη μάχη με τον καρκίνο
14/09/2019 - 14:52

Αυτές είναι οι κύριες αιτίες θανάτου των Κυπρίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιο το προσδόκιμο ζωής για τους άντρες και ποιο για τις γυναίκες
13/09/2019 - 20:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέσσερις συλλήψεις σε σπίτι με το "καλημέρα" για ποσότητες ναρκωτικών

Είχαν εγκαταστήσει κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης που κατέγραφε δημόσιο δρόμο

Σοβαροί κίνδυνοι ελλοχεύουν από τα πυροτεχνήματα από τα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιχειρούν νομοθετικά να πατάξουν την ανεξέλεγκτη χρήση τους οι αρμόδιοι φορείς

56 ανήλικοι τα έπιναν σε club στη Λευκωσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκκληση Αστυνομίας προς γονείς να αναλάβουν τις ευθύνες τους
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αλβανία ταρακούνησε ελληνικές περιοχές

Δύο σεισμικές δονήσεις μέσα σε 11 λεπτά αναστάτωσε Αλβανία και Ελλάδα

Συνελήφθη στη Μύκονο μετά από 34 χρόνια αεροπειρατής της TWA (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της αεροπειρατείας της πτήσης 847 της TWA, στην οποία επέβαιναν 15 Έλληνες

Ραγίζει καρδιές η επανένωση ηλικιωμένου με το κατοικίδιο σκυλάκι του (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον έχασε για είκοσι ημέρες και τον υποδέχτηκε με δάκρυα και επιφωνήματα χαράς
Διεθνή

"Έσβησε" ο διάσημος ξενοδόχος και φιλάνθρωπος Barron Hilton (ΦΩΤΟ)

Τα τελευταία λόγια που είπε στον παππού και μέντορα της η Paris Hilton, πριν το θάνατο του

Πρωτοφανείς διαδηλώσεις εναντίον της κυβέρνησης Σίσι στην Αίγυπτο (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατηγορίες διαφθοράς εναντίον της κυβέρνησης ώθησαν χιλιάδες στους δρόμους

Νεκροί και τραυματίες μετά από πυροβολισμούς σε μπαρ στη Νότια Καρολίνα

Ψάχνει πληροφορίες η Αστυνομία για να βρει τον υπαίτιο για το αιματηρό επεισόδιο

tv news

«Λούης Night Show» Βασιλικό Come Back με XXL- τρολαρίσματα, την Παρασκευή 27/09

Το μεγαλύτερο κωμικό σόου της κυπριακής τηλεόρασης, με τον Λούη Πατσαλίδη επιστρέφει...
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/09/2019 - 08:10ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ