Ψυχαγωγία

Συγκινεί ο πατέρας του Παντελίδη: "Πέρασαν τρία χρόνια με κλάματα…" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τελέστηκε το πρωί της Κυριακής το μνημόσυνο του Παντελή Παντελίδη που πριν από τρια χρόνια, στις 18 Φεβρουαρίου το 2016 άφησε την τελευταία του πνοή στην ασφάλτο. 

Τραγικές φιγούρες οι γονείς του τραγουδιστή με τον πατέρα του να συγκινεί και να ραγίζει καρδιές με τα λόγια του στους δημοσιογράφους που βρέθηκαν στον Ιερό Ναό του Αγίου Σπυρίδωνα στην Νέα Ιωνία. Ο κύριος Σπύρος Παντελίδης δήλωσε 

Ημέρα μνήμης… πέρασαν τρία χρόνια με πολλά κλάματα και πολλές μέρες! Μακάρι ο κόσμος να συνεχίσει να κρατάει στην μνήμη του τον Παντελή. Δεν ξεχνιέται και ελπίζω να μην ξεχαστεί ποτέ..
 

Επόμενο άρθρο

Ελένη Κοκκίδου: "Προσπάθησα να μείνω έγκυος αλλά δεν τα κατάφερα..."

Η εξομολόγηση της ηθοποιού για τον έρωτα της ζωής της και το θέμα υγείας...
17/02/2019 - 12:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τίμησαν τη μνήμη του πρώην Προέδρου της Δημοκρατίας Σπύρου Κυπριανού (BINTEO)

Επιμνημόσυνο λόγο εκφώνησε ο Υπουργός Εξωτερικών Νίκος Χριστοδουλίδης
09/03/2019 - 20:49

Έγινε η αποκάλυψη! Η κόντρα Ρέμου-Σφακιανάκη είναι για χάρη του...Παντελίδη!

Όσα δήλωσε ο Αντώνης Ρέμος σε συνέντευξη του για την σχέση τους
09/03/2019 - 12:15

Ραγίζει καρδιές ο αδερφός του Παντελίδη για τα τρία χρόνια από τον θάνατο του

Η φωτογραφία και τα συγκινητικά λόγια - "Σ´αγαπαω και μου λείπεις κάθε μέρα και πιο πολύ"
18/02/2019 - 16:46

Το μήνυμα της Μίνας Αρναούτη τρία χρόνια μετά τον θάνατο του Παντελίδη (ΦΩΤΟ)

"Σαν σημερα ξεκινησαμε να παμε μια βολτα που το ξημερωμα μας βρηκε..."
18/02/2019 - 08:58

Tρία χρόνια από τον τραγικό θάνατο του Παντελή Παντελίδη

Όσο ξαφνικά ήρθε και αγαπήθηκε, άλλο τόσο ξαφνικά και αιφνίδια "έφυγε" από την ζωή
18/02/2019 - 08:35

Παντελής Παντελίδης: Ακούστε τα νέο ανατριχιαστικά τραγούδια του...(ΒΙΝΤΕΟ)

"Αχ και να 'ξερα που είσαι" - Το προφητικό τραγούδι που κυκλοφόρησε η οικογένειά του
20/12/2018 - 17:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναστέλλουν την επ' αόριστον απεργία της Τρίτης οι εργαζόμενοι στην ΕΜΕΛ

Σε κατ’ αρχήν συμφωνία κατέληξαν οι συντεχνίες και οι επιτροπές

Ποια είναι τα νέα κριτήρια για τη φοιτητική χορηγία που ψήφισε η Βουλή

Το νομοσχέδιο τέθηκε ενώπιον της Ολομέλειας με τη διαδικασία του κατεπείγοντος

Μελέτη για ένταξη παιδιών με μεταναστευτική βιογραφία στο κυπριακό σύστημα

Εμπειρογνώμονες της Ευρωπαϊκής Επιτροπής θα πραγματοποιήσουν διήμερη επίσκεψη στην Κύπρο
Ελλάδα

Ολονύχτια «μάχη» με τις φλόγες δίνουν πυροσβέστες στη Μυτιλήνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέσπασε σε πευκόφυτο δάσος χωρίς ωστόσο να απειλούνται κατοικημένες περιοχές

Συναγερμός στη λεωφόρο Βουλιαγμένης μετά από πυροβολισμούς

70χρονος φέρεται να έστρεψε όπλο εναντίον της συντρόφου του
Διεθνή

Brexit: Ανοιχτό το ενδεχόμενο να μη ζητήσει νέα ψήφο η Μέι για τη συμφωνία

Τι αναφέρει σε επιστολή της προς τους Βρετανούς βουλευτές

Της έπεσε το τηλέφωνο στη μπανιέρα και βρήκε φρικτό θάνατο (ΦΩΤΟ)

Έχασε τις αισθήσεις της από την ηλεκτροπληξία και στη συνέχεια πνίγηκε

Κρούσματα χολέρας και ελονοσίας στην Μοζαμβίκη μετά το πέρασμα του κυκλώνα

Αγώνες δρόμους δίνουν οι ομάδες εθελοντών για να βοηθήσουν τους πληγέντες

tv news

Δύο νέες ιστορίες ζωής και η αναζήτηση μιας βιολογικής μάνας στο «Πάμε Πακέτο»

Ιστορίες ζωής, οι οποίες θα προκαλέσουν τα πιο δυνατά συναισθήματα το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» συναντούν συγγενείς των θυμάτων της ΗΛΙΟΣ και αποκαλύπτουν...

Ποια μηνύματα ζωής στέλνουν και από πού αντλούν πηγή ζωής; Aυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/03/2019 - 06:15DEAL