Ψυχαγωγία

Το συγκινητικό "αντίο" της Δούκισσας Νομικού στον Θέμο Αναστασιάδη (ΦΩΤΟ)

Θλίψη σκόρπισε ο θάνατος του Θέμου Αναστασιάδη με φίλους και συνεργάτες να τον  αποχαιρετούν μέσα από τα κοινωνικά δίκτυα. Ανάμεσα τους και η Δούκισσα Νομικού, μια από τις στενές συνεργάτιδες του όπου ήταν και η τελευταία συμπαρουσιάστρια του στις μεταμεσονύχτιες εκπομπές του.

Η ίδια πριν από λίγο μέσα από τον λογαριασμό της στο Instagram αποχαιρέτησε με τον δικό της τρόπο γράφοντας τα πιο κάτω συγκινητικά λόγια για τον «Θεμούκο» της, όπως τον αποκαλούσε:

Έχω στο μυαλό μου συνέχεια το χαμόγελο σου, πάντα μεγάλο και πάντα αληθινό. Θυμάμαι το πρώτο μας γύρισμα όταν ξεκίνησα να δουλεύω στο ΟΛΑ, θυμάμαι το καμαρίνι μου που το είχες γεμίσει με λουλούδια και γλυκά. Θυμάμαι και την κάρτα που μου είχες αφήσει, με λόγια υπέροχα. Ακόμη την έχω φυλαγμένη στο συρτάρι μου. Όπως και κάτι χαρτάκια που μου έστελνες την ώρα του γυρίσματος στις πρώτες εκπομπές λέγοντας μου "Προχώρα, ρώτησε ό, τι θες, κάνε πλάκα, ήρθε η δική σου σειρά τώρα." Από εκείνη την ημέρα πέρασαν πολλά χρόνια και εσύ ήσουν πάντα δίπλα μου. Με πίστευες και μου το έδειχνες έμπρακτα. Με υποστήριζες και με προστάτευες. Με καθοδηγούσες. Εσύ με έμαθες πολλά. Ήσουν πάντα εκεί, πάντα με τις πλάκες σου, με το χιούμορ σου, το χαμόγελο σου. Με συμβούλευες για τη δουλειά και όχι μόνο. Ήσουν κάτι παραπάνω από μέντορας για εμένα, ήσουν ο τηλεοπτικός μου πατέρας. Με αγαπούσες. Και σε αγαπούσα Θεμούκο μου. Και θα σε αγαπώ για πάντα. Τα θερμά μου συλλυπητήρια σε όλη την οικογένεια.

Δείτε τη φωτογραφία που ανάρτησε:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δούκισσα Νομικού: Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για την δεύτερη εγκυμοσύνη!

Πόσο μηνών είναι η παρουσίαστρια και η αναφορά στο φύλο του μωρού
13/04/2019 - 14:12

Δούκισσα Νομικού:Η φωτογραφία με τον μικρό Σάββα και το δημόσιο ευχαριστώ!(ΦΩΤΟ)

Η πρώτη ανάρτηση της παρουσιάστριας μετά την είδηση της δεύτερης εγκυμοσύνης της
29/03/2019 - 12:27

Η Δούκισσα Νομικού είναι... έγκυος στο δεύτερο παιδί της (ΦΩΤΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες και η ανακοίνωση της παρουσιάστριας
26/03/2019 - 21:41

Ακρίτα για Θέμο:Δεν ξεχνάμε αν ο νεκρός αδίκησε, αλλά δεν φτύνουμε και στον τάφο

Το μήνυμα της μετά την θλιβερή είδηση θανάτου του γνωστού δημοσιογράφου....
23/01/2019 - 16:15

Θέμος Αναστασιάδης: Έτσι τον αποχαιρέτησαν φίλοι και συνεργάτες (ΦΩΤΟ)

Τα συγκινητικά λόγια και οι φωτογραφίες που δημοσίευσαν στο άκουσμα μετά τον θάνατο του
23/01/2019 - 09:15

Bαγγέλης Περρής:Η πρώτη αντίδραση για το θάνατο του Θέμου Αναστασιάδη(ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση στα social media λίγη ώρα μετά την θλιβερή είδηση
22/01/2019 - 22:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Γενί Σαφάκ: Πιο λογική βρίσκει η Άγκυρα την νέα πρόταση των ΗΠΑ για Patriot

"Χρειάζεται να γίνει παζάρι για να ικανοποιηθούν οι τουρκικές απαιτήσεις"

Δεν θα διακοπούν οι παροχές ρεύματος λόγω οφειλής τις μέρες του Πάσχα

Οι πελάτες στους οποίους έχει διακοπεί η παροχή ρεύματος μπορούν να αποταθούν στην Αρχή

Ακρωτηριάστηκε 22χρονος εργάτης στο λιμάνι Λάρνακας

Εργατικό ατύχημα σε εμπορικό πλοίο με σημαία Σιέρα Λεόνε
Ελλάδα

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά

Νεκρό σε κάδο σκουπιδιών εντοπίστηκε νεογέννητο βρέφος

30χρονη φέρεται να γέννησε και να πέταξε το μωρό της
Διεθνή

Ο Τραμπ, το "Game of Thrones" και το πόρισμα της έκθεσης Μιούλερ (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος "ξαναχτυπά" μέσω του "αγαπημένου" του twitter

Γαλλία: Απαγορεύτηκαν οι διαδηλώσεις των Κίτρινων Γιλέκων κοντά στη Νοτρ Νταμ

Τι αναφέρει ανακοίνωση των Αστυνομικών Αρχών της χώρας

Αγοράκι στην Ιταλία γεννήθηκε δύο μήνες μετά τον δίδυμο αδελφό του

"Είναι η πρώτη φορά που αντιμετωπίζουμε ένα περιστατικό αυτού του είδους"

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια προχωράει το σχέδιο της δολοφονίας της Μαρίνας...

Η Σοφία ζητάει από τη Ρία να κρατήσει τον Δημήτρη μακριά τους... Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/04/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ