Ψυχαγωγία

Το συγκινητικό "αντίο" της Δούκισσας Νομικού στον Θέμο Αναστασιάδη (ΦΩΤΟ)

Θλίψη σκόρπισε ο θάνατος του Θέμου Αναστασιάδη με φίλους και συνεργάτες να τον  αποχαιρετούν μέσα από τα κοινωνικά δίκτυα. Ανάμεσα τους και η Δούκισσα Νομικού, μια από τις στενές συνεργάτιδες του όπου ήταν και η τελευταία συμπαρουσιάστρια του στις μεταμεσονύχτιες εκπομπές του.

Η ίδια πριν από λίγο μέσα από τον λογαριασμό της στο Instagram αποχαιρέτησε με τον δικό της τρόπο γράφοντας τα πιο κάτω συγκινητικά λόγια για τον «Θεμούκο» της, όπως τον αποκαλούσε:

Έχω στο μυαλό μου συνέχεια το χαμόγελο σου, πάντα μεγάλο και πάντα αληθινό. Θυμάμαι το πρώτο μας γύρισμα όταν ξεκίνησα να δουλεύω στο ΟΛΑ, θυμάμαι το καμαρίνι μου που το είχες γεμίσει με λουλούδια και γλυκά. Θυμάμαι και την κάρτα που μου είχες αφήσει, με λόγια υπέροχα. Ακόμη την έχω φυλαγμένη στο συρτάρι μου. Όπως και κάτι χαρτάκια που μου έστελνες την ώρα του γυρίσματος στις πρώτες εκπομπές λέγοντας μου "Προχώρα, ρώτησε ό, τι θες, κάνε πλάκα, ήρθε η δική σου σειρά τώρα." Από εκείνη την ημέρα πέρασαν πολλά χρόνια και εσύ ήσουν πάντα δίπλα μου. Με πίστευες και μου το έδειχνες έμπρακτα. Με υποστήριζες και με προστάτευες. Με καθοδηγούσες. Εσύ με έμαθες πολλά. Ήσουν πάντα εκεί, πάντα με τις πλάκες σου, με το χιούμορ σου, το χαμόγελο σου. Με συμβούλευες για τη δουλειά και όχι μόνο. Ήσουν κάτι παραπάνω από μέντορας για εμένα, ήσουν ο τηλεοπτικός μου πατέρας. Με αγαπούσες. Και σε αγαπούσα Θεμούκο μου. Και θα σε αγαπώ για πάντα. Τα θερμά μου συλλυπητήρια σε όλη την οικογένεια.

Δείτε τη φωτογραφία που ανάρτησε:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ακρίτα για Θέμο:Δεν ξεχνάμε αν ο νεκρός αδίκησε, αλλά δεν φτύνουμε και στον τάφο

Το μήνυμα της μετά την θλιβερή είδηση θανάτου του γνωστού δημοσιογράφου....
23/01/2019 - 16:15

Θέμος Αναστασιάδης: Έτσι τον αποχαιρέτησαν φίλοι και συνεργάτες (ΦΩΤΟ)

Τα συγκινητικά λόγια και οι φωτογραφίες που δημοσίευσαν στο άκουσμα μετά τον θάνατο του
23/01/2019 - 09:15

Bαγγέλης Περρής:Η πρώτη αντίδραση για το θάνατο του Θέμου Αναστασιάδη(ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση στα social media λίγη ώρα μετά την θλιβερή είδηση
22/01/2019 - 22:10

Δούκισσα Νομικού: Ο μεγαλύτερος της στόχος για τη νέα χρονιά! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία με τον γιο της και τα τρυφερά λόγια...
06/01/2019 - 15:42

Δούκισσα Νομικού: Μας δείχνει το... χριστουγεννιάτικο της δέντρο! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία κάτω από το τεράστιο χριστουγεννιάτικο δέντρο και ο ενθουσιασμός του γιου της
17/11/2018 - 14:30

Δούκισσα Νομικού: Η φωτογραφία με τον γιο της στο Λονδίνο και η συμβουλή (ΦΩΤΟ)

Το μοντέλο πραγματοποίησε το πρώτο ταξίδι με τον μικρό Σάββα
21/10/2018 - 17:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο ψυχιατρείο ο σχιζοφρενής πατροκτόνος της Ορόκλινης

Το χρονικό της τραγωδίας που είχε αποτέλεσμα τον θάνατο του πατέρα

Τα επόμενα βήματα των ανακριτών μετά τις καταγγελίες για την υπόθεση Ουζόχο

Η Αστυνομία δίνει διευκρινίσεις για την μετάβαση ανακριτών στα γραφεία του ΚΟΑ

Έξι στους δέκα Κύπριους οδηγούς παραβιάζουν το όριο ταχύτητας

Τι καταγράφει έκθεση του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου Ασφάλειας Μεταφορών
Ελλάδα

Τραγωδία με δύο νεκρά αγγελούδια που έπεσαν σε βόθρο

Διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες κάτω από τις οποίες έκαναν τη βουτιά θανάτου

Κρήτη: Δύτες ανέσυραν τα άψυχα σώματα τετραμελούς οικογένειας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραγικός επίλογος για τους αγνοούμενους που είχαν παρασυρθεί από ποτάμι
Διεθνή

Παραιτήθηκαν επτά βουλευτές του Εργατικού Κόμματος

Εξέφρασαν τη δυσαρέσκειά τους με τη στάση του Τζέρεμι Κόρμπιν ως προς το Brexit

Ζάεφ: Μεγάλη τιμή η ένταξη στο ΝΑΤΟ

Τι είπε σε συνέντευξή του ο πρωθυπουργός της Δημοκρατίας της Βόρειας Μακεδονίας

Μακραίνει η λίστα των νεκρών από τη γρίπη Α στη Ρουμανία

Ένα από τα τρία τελευταία θύματα του φονικού ιού είναι μία γυναίκα ηλικίας 27 ετών

tv news

Η απώλεια της Νάντιας καταρρακώνει τη Μάρθα και έτσι βρίσκει στήριξη στον Φώτη..

Η Κάτια αντιμέτωπη και με την αίτηση διαζυγίου «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 17:40DEAL