Ψυχαγωγία

Συνεργασία έκπληξη για την Ελένη Φουρέιρα με πασίγνωστο τραγουδιστή! (ΦΩΤΟ)

Η Ελένη Φουρέιρα σε μια συνεργασία έκπληξη με τον πασίγνωστο ράπερ  Snoop Dogg!

Την ανακοίνωση έκανε η τραγουδίστρια μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram αναρτώντας μια φωτογραφία και εκφράζοντας τον ενθουσιασμό και την χαρά της γι αυτή την συνεργασία. Για το συγκεκριμένο τραγούδι που θα έχει τίτλο "Sirens",η Ελένη και οι συνεργάτες της  δουλεύουν εδώ και πολύ καιρό και σύντομα όπως έγραψε θα μπορούμε να το ακούσουμε 

Το «Sirens» είναι επανεκτέλεση του θρυλικού «Sweet Dreams (Are Made of This)» των Eurythmics, που κυκλοφόρησε το 1983 και τους έκανε γνωστούς παγκοσμίως. Μάλιστα, αυτή είναι η πρώτη φορά που το βρετανικό ντουέτο έδωσε άδεια για επανεκτέλεση του τραγουδιού, το οποίο έχει μπει στη λίστα του «Rolling Stone» με τα 500 σημαντικότερα τραγούδια όλων των εποχών και, μέχρι σήμερα, έχει βγει μόνο σε διασκευές.

 

Επόμενο άρθρο

Μαρία Κορτζιά: Η έκπληξη που της ετοίμασαν για τα γενέθλια της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Λίγο πριν φύγει για Κοπεγχάγη τα αγαπημένα της άτομα της ετοίμασαν μια έκπληξη
27/03/2019 - 13:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είναι γεγονός! Ετοιμαστείτε να κατακλυστείτε με την... Ελένη Φουρέιρα

Η σταρ της ποπ έρχεται για μια μοναδική συναυλία στη χώρα μας
21/05/2019 - 17:33

Και όμως η Φουρέιρα υποβλήθηκε σε DNA τεστ για την... καταγωγή της!(ΒΙΝΤΕΟ)

"Θα βάλω τα κλάματα" - Δεν πίστευε στα αποτελέσματα που βγήκαν
21/05/2019 - 10:31

Απίστευτο!Δείτε ποια παγκοσμίου star της μουσικής ακολούθησε την...Φουρέιρα-ΦΩΤΟ

Η Λατίνα σταρ που "σημάδεψε" μια ολόκληρη εποχή με τα τραγούδια και της σειρές της
20/05/2019 - 19:26

Ο απόηχος της Eurovision - Ο νικητής η Φουρέιρα και τα...παρατράγουδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εμφάνιση της Madonna και η θέση που κατέκτησε η Κύπρος και η Ελλάδα
19/05/2019 - 21:12

Ο νικητής της Eurovision πανηγυρίζει ξέφρενα σε ρυθμούς... "Fuego"(BINTEO)

Υπό τους ήχουν Ελένης Φουρέιρα επέλεξε να σηκώσει το τρόπαιο στο πάρτυ νίκης
19/05/2019 - 20:11

H Eλένη Φουρέιρα στο...Netflix! Θα παίξει στο La Casa de Papel; Όλη η αλήθεια

Η κορυφαία συνεργασία στην Ισπανία και η εξαίρεση που έκαναν για χάρη της!
19/05/2019 - 16:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έτσι κόπηκε το νήμα της ζωής του 28χρονου Παναγιώτη (ΦΩΤΟ)

Η μοιραία στροφή που παρέσυρε στο θάνατο τον άτυχο νεαρό από τα Λιβάδια

Αυτό είναι το Κέντρο Επιχειρήσεων της Αστυνομίας για τις Ευρωεκλογές (ΒΙΝΤΕΟ)

Στεγάζεται στο Αρχηγείο και είναι ο πυρήνας για τα 2000 μέλη που βρίσκονται σε υπηρεσία

Να γιατί δεν ψήφισα στις Ευρωεκλογές και προτίμησα την παραλία... (ΒΙΝΤΕΟ)

Απογοητευμένη από την πολιτική κατάσταση και το κομματικό κατεστημένο δηλώνουν οι νέοι
Ελλάδα

Ελλάδα: Ηλικιωμένος άφησε τη τελευταία του πνοή πάνω από την κάλπη

Οι γιατροί του νοσοκομείου έκαναν προσπάθειες για να τον επαναφέρουν

"Ώρα και μέρα ευθύνης" δήλωσε ο Αλέξης Τσίπρας

Όλα είπε ο Έλληνας Πρωθυπουργός μετά την άσκηση του εκλογικού του δικαιώματος

Aνοίγουν οι κάλπες για τις τριπλές εκλογές στην Ελλάδα

Για πρώτη φορά δικαίωμα ψήφου έχουν όσοι συμπληρώνουν το 17ο έτος της ηλικίας τους
Διεθνή

Κρίσιμη εκλογική μάχη για τη γερμανική κυβέρνηση οι Ευρωεκλογές

Αναμένεται να έχει αντίκτυπο στις εσωτερικές πολιτικές διεργασίες της χώρας

Ισχυρή σεισμική δόνηση στο Περού

Σημειώθηκε σε απόσταση περίπου 180 χιλιομέτρων ανατολικά της πόλης Μογιομπάμπα

Ευρωκλογές: Στις κάλπες σήμερα 21 από τα 28 κράτη μέλη

Tο νέο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο θα συσταθεί σε σώμα στις 2 Ιουλίου

tv news

Παιδοκτονία και παραφροσύνη συγκλονίζουν το «ΚΑΡΜΑ»...

Το τελευταίο και πιο ανατριχιαστικό επεισόδιο του Α’ Κύκλου της σειράς αυτή την Κυριακή
Alpha TV Κύπρου

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/05/2019 - 17:00ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ 2019