Ψυχαγωγία

Τα δάκρυα του Λούη και η συγκίνηση για τη μητέρα του που έχει "φύγει" από τη ζωή

O Λούης Πατσαλίδης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Βασιλικής Χατζηαδάμου "Παράδοση Κατ’οίκον" σε μια άκρως συγκινητική και ... ξεκαρδιστική εκπομπή που θα απολαύσουμε την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου στις 21.15

Μια εκπομπή που θα τα έχει και όλα... με τον αγαπημένο stand up comedian όπως δεν τον έχουμε ξαναδεί να τραγουδάει μέχρι και ραπ...παραδοσιακό τραγούδι σε ντουέτο με την Βασιλική Χατζηαδάμου. Η μητέρα τους έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 44 ετών από τον καρκίνο. Η εκπομπή μέσα από ένα αρχειακό υλικό θα επανεμφανίσει στους καλεσμένους,  την μητέρα του Λούη Πατσαλίδη να μιλάει για τον ίδιο και πως αντιμετώπισαν την ασθένεια της, φέρνοντας την συγκίνηση στον ίδιο αλλά και τον αδερφό του.

Στην εκπομπή όπως παρακολουθούμε και στο τρέιλερ και ο πατέρας του Λούη που αναφέρει χαρακτηριστικά

"Δεν έζησε να δει τα εγγονάκια της. Αυτό με στεναχωρεί και με πληγώνει πάρα πολύ..."

Δείτε το τρέιλερ της εκπομπής 

Επόμενο άρθρο

Αποκάλυψη Ουγγαρέζου: Παρουσιάστρια έδωσε τους... κωδικούς της στον σύντροφο της

Τώρα ο σύντροφος της μπορεί να "ελέγχει" τους λογαριασμούς της στα social media!
12/02/2019 - 13:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης Πατσαλίδης μας συστήνει τον... παππού του (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε ο γνωστός stand up comedian
15/08/2019 - 12:52

Αγνώριστος ο Λούης:13 χρόνια πριν στα πρώτα του... stand up comedy(ΒΙΝΤΕΟ)

Από τα καφέ των λίγων ατόμων στα στάδια των χιλιάδων φανατικών ακόλουθών του
03/08/2019 - 16:07

Ο Λούης Πατσαλίδης ανακοίνωσε την αποχώρηση του από τον "Klik fm"(ΦΩΤΟ)

Τα άνω κάτω φέρνει η απόφαση του γνωστού stand up comedian
02/08/2019 - 09:33

Ο Λούης Πατσαλίδης όπως δεν τον έχετε ξαναδεί:Η αλλαγή στην εμφάνιση του! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε και η... διχασμένη προσωπικότητα
31/07/2019 - 16:00

Λούης Πατσαλίδης: Το στιγμιότυπο από τις καλοκαιρινές διακοπές με την Αστέρω!

Ξέγνοιαστές οικογενειακές στιγμές για τον γνωστό stand up comedian
27/07/2019 - 10:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λεμεσός: Υπό κράτηση 20χρονος για εμπρησμό εστιατορίου

Η πυρκαγιά στο εστιατόριο εξερράγη χθες γύρω στις 4.00 τα ξημερώματα

Υφυπουργός Άμυνας Ιράν: "Η Τεχεράνη διαθέτει πυραύλους ακριβείας"

Προειδοποιεί τις ΗΠΑ: "Δεν χρειάζεται να πάμε στη Νέα Υόρκη για να τους αντιμετωπίσουμε"

Γερμανικό Πρακτορείο Ειδήσεων: Ανθρωπιστική κρίση στην Κύπρο λόγω προσφύγων;

Συνολικά   κατατέθηκαν   περίπου   7610   πρώτες αιτήσεις  ασύλου
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Στο «κόκκινο» η Wall Street λόγω δασμών από την Κίνα

Το Εμπορικό Επιμελητήριο απορρίπτει την 'εντολή' του Τραμπ

Ιάβα: Τέσσερις νεκροί και 30 αγνοούμενοι μετά την πυρκαγιά σε φεριμπότ

Τα αίτια της πυρκαγιάς παραμένουν αδιευκρίνιστα

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 23:30ΠΑΡΑΜΥΘΙ... ΑΛΛΙΩΣ