Ψυχαγωγία

Τα δάκρυα του Λούη και η συγκίνηση για τη μητέρα του που έχει "φύγει" από τη ζωή

O Λούης Πατσαλίδης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Βασιλικής Χατζηαδάμου "Παράδοση Κατ’οίκον" σε μια άκρως συγκινητική και ... ξεκαρδιστική εκπομπή που θα απολαύσουμε την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου στις 21.15

Μια εκπομπή που θα τα έχει και όλα... με τον αγαπημένο stand up comedian όπως δεν τον έχουμε ξαναδεί να τραγουδάει μέχρι και ραπ...παραδοσιακό τραγούδι σε ντουέτο με την Βασιλική Χατζηαδάμου. Η μητέρα τους έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 44 ετών από τον καρκίνο. Η εκπομπή μέσα από ένα αρχειακό υλικό θα επανεμφανίσει στους καλεσμένους,  την μητέρα του Λούη Πατσαλίδη να μιλάει για τον ίδιο και πως αντιμετώπισαν την ασθένεια της, φέρνοντας την συγκίνηση στον ίδιο αλλά και τον αδερφό του.

Στην εκπομπή όπως παρακολουθούμε και στο τρέιλερ και ο πατέρας του Λούη που αναφέρει χαρακτηριστικά

"Δεν έζησε να δει τα εγγονάκια της. Αυτό με στεναχωρεί και με πληγώνει πάρα πολύ..."

Δείτε το τρέιλερ της εκπομπής 

Επόμενο άρθρο

Αποκάλυψη Ουγγαρέζου: Παρουσιάστρια έδωσε τους... κωδικούς της στον σύντροφο της

Τώρα ο σύντροφος της μπορεί να "ελέγχει" τους λογαριασμούς της στα social media!
12/02/2019 - 13:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το comeback του... Mr. "Πόσιπολ"!-ΒΙΝΤΕΟ

Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα από το "Λούης Night Show"
21/04/2019 - 17:26

Β.Χατζηαδάμου: "Η επιτυχία της εκπομπής επιβεβαίωσε τις αρχικές μας σκέψεις"

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την "Παράδοση κατ'οίκον" και τον ανταγωνισμό
21/04/2019 - 15:36

Η Ναταλία Γέρμανου έδωσε στον Λούη... παντόφλες με την Αστέρω! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα πρωτότυπα δώρα που αντάλλαξαν στο "Λούης Night Show"
20/04/2019 - 14:07

Η rap εκδοχή της "Τηλλυρκώτισσας" από τον... Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαζί με τον αδερφό του δίνουν μια... ραπ εκδοχή στο τραγούδι
20/04/2019 - 11:56

Η Ναταλία Γερμανού στο.... "Λούης Night Show"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι πρώην, το καζαντί και η επιστροφή του "πόσιπολ"
18/04/2019 - 09:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μαρτυρίες: Ο 35χρονος προσπάθησε να "ψαρέψει" γυναίκες από την πλατεία Σολωμού

Προφασιζόταν ότι αναζητούσε οικιακή βοηθό για τη γιαγιά του που αντιμετώπιζε προβλήματα

17 νέες συλλήψεις νεαρών για άναμμα φωτιάς έξω από εκκλησία

Συνελήφθησαν ως "αλήτες και περιπλανώμενοι"

Εντοπίστηκε και είναι καλά η 79χρονη που έλειπε από το σπίτι της

Εντοπίστηκε και νεαρός που έλειπε από τον Φεβρουάριο
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Βολιβία: Τουλάχιστον 25 νεκροί από λεωφορείο που έπεσε σε χαράδρα

Το δυστύχημα συνέβη σε απόσταση 90 χλμ βόρεια της Λα Πας

Τρόπους να φύγουν από τη Σρι Λάνκα ψάχνουν οι τουρίστες

Τα μέτρα ασφαλείας ενισχύθηκαν και ένοπλοι φρουροί έχουν πάρει θέση σε εισόδους

Σκληρή απάντηση Τσαβούσογλου στις ΗΠΑ για πετρέλαιο Ιράν

Στην απόφαση των ΗΠΑ να τερματίσουν τις εξαιρέσεις οκτώ χωρών στις εισαγωγές πετρελαίου

tv news

Η εξαφάνιση της Ελένης ανησυχεί τους πάντες και κυρίως τον Αλέξανδρο...

Η είδηση της δολοφονίας του Μάνου τους σοκάρει όλους... «To Τατουάζ» Τρίτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/04/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ