Ψυχαγωγία

Τα "διαλύει" όλα ο Ρόμπερτ Ντε Νίρο - Το διαζύγιο μετά από 20 χρόνια...

Ο βραβευμένος με όσκαρ ηθοποιός Ρόμπερτ Ντε Νίρο έχει χωρίσει από την σύζυγό του , μεταδίδουν αμερικανικά ΜΜΕ.

Σύμφωνα με το δίκτυο "The Hollywood Reporter", την ιστοσελίδα TMZ και το περιοδικό People, που επικαλούνται ανώνυμες πηγές, ο 72χρονος ηθοποιός και η σύζυγός του επί 20 έτη Grace Hightower, 63 ετών, ζουν χωριστά εδώ και λίγο καιρό.

Δεν είναι πάντως ο πρώτος χωρισμός για το ζευγάρι που παντρεύτηκε το 1997. Δύο χρόνια μετά τον γάμο τους, ο Ντε Νίρο είχε καταθέσει αίτηση διαζυγίου, αλλά τελικά δεν προχώρησε η διαδικασία.

Ο διάσημος ηθοποιός είχε παντρευτεί ξανά με την ηθοποιό Νταϊάν Άμποτ, από το 1976 έως το 1988. Είχε αποκτήσει έναν γιο, τον Ραφαήλ το 1976 και ο Ντε Νίρο είχε υιοθετήσει την κόρη της Άμποτ Ντρένα, από την προηγούμενη σχέση της.

Αλλά ο Ντε Νίρο έχει άλλα δύο παιδιά με την πρώην του Τούκι Σμιθ: τα δίδυμα Ααρόν και Τζούλιαν.Ο ίδιος είχε δηλώσει στο παρελθόν 

 «Το μόνο που θα ήθελα να πω είναι πως όταν είσαι παντρεμένος, είναι πιο εύκολο να μην έχεις παιδιά αν πρόκειται να χωρίσεις – κάνει πιο εύκολη τη ζωή».



 

Επόμενο άρθρο

Ανανεώνει το Πρόγραμμα του με αλλαγές ο ALPHA Κύπρου! Μάθετε λεπτομέρειες...

ΜΠΛΕ, Μουρμούρα και ΦΑΜΙΛΙΑ αλλάζουν ώρα και μέρες μετάδοσης
21/11/2018 - 10:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Επιβεβαιώθηκαν οι φήμες! Η Lady Gaga χώρισε με τον αρραβωνιαστικό της

Λίγο πριν τον γάμο αποφάσισαν να "τραβήξουν" χωριστούς δρόμους...
21/02/2019 - 08:56

Η Λασκαράκη "σπάει" τη σιωπή της για το χωρισμό και το νέο έρωτά της(ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν σκέφτηκα να μη χωρίσω για το καλό του παιδιού μου - Δεν ήθελα να ξαναερωτευτώ..."
20/02/2019 - 08:47

Ο λόγος που ενώνουν δυνάμεις Τζορτζ Κλούνεϊ, Μπραντ Πιτ και Ρόμπερτ Ντε Νιρο

Οι "περικοπές" στα φετινά Όσκαρ και η αντίδραση των ηθοποιών...
17/02/2019 - 17:32

Lady Gaga: Χώρισε με τον σύντροφο της λίγο πριν τον γάμο;

Οι φήμες χωρισμού και οι επαγγελματικές υποχρεώσεις του ζευγαριού...
16/02/2019 - 09:55

Απόφαση - έκπληξη:O Aντζούν παίρνει την κηδεμονία της κόρης του από τη μάνα της!

Ο Τούρκος παραγωγός το είχε δηλώσει εξ αρχής ότι θα... πείσει το δικαστήριο
09/02/2019 - 17:14

Χώρισε ο Σταν μετά από πέντε χρόνια σχέσης

Τα γκρίζα σύννεφα, η κρίση και το οριστικό τέλος...
06/02/2019 - 14:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μέλος της Αστυνομίας έσωσε ποδηλάτη που υπέστη υποθερμία

Βρισκόταν σε κατάσταση σοκ και του παρασχέθηκαν οι πρώτες βοήθειες

Οι επαφές του Κώστα Χαμπιαούρη στην Τεχεράνη

Θα συναντήσει τον Υπουργό Επιστημών και θα συνυπογράψουν Μνημόνιο Συναντίληψης

"Μίλησε" η νεκροτομή του άτυχου 85χρονου που έπεσε από σκάλα

Τον ηλικιωμένο εντόπισε ο γιος του ο οποίος ενημέρωσε τις αρχές
Ελλάδα

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew
Διεθνή

Bενεζουέλα: Σχεδόν 3 εκατομμύρια πολίτες εγκατέλειψαν τη χώρα από το 2015

Έχουν βρει καταφύγιο στις γειτονικές χώρες όπως η Κολομβία και το Περού

Ισχυρή σεισμική δόνηση στα σύνορα Ισημερινού-Περού

Δεν υπήρχε κίνδυνος να προκληθεί τσουνάμι, σύμφωνα με το Κέντρο Προειδοποίησης

Μια νεκρή και δεκάδες τραυματίες από στρατιωτικά πυρά στη Βενεζουέλα (ΦΩΤΟ)

Η ανθρωπιστική βοήθεια που εξελίχθηκε σε αιματηρά επεισόδια

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 19:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ