Ψυχαγωγία

Τα πρώτα πλάνα από το τρέιλερ του "Με αγάπη Χριστιάνα" και όσα έγιναν backstage!

Ανανεωμένη και έτοιμη να επιστρέψει στους τηλεοπτικούς μας δέκτες μέσα από τη συχνότητα του Alpha Κύπρου είναι η Χριστιάνα Αριστοτέλους!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια βρέθηκε στο ΙΚΕΑ το βράδυ της Παρασκευής για το γύρισμα του τρέιλερ της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα",σε σκηνοθεσία του Κλείτου Κλείτου και σκηνογραφική επιμέλεια της Έλενας Τερέπεη. Μέσα από ένα παιδικό κοριτσίστικο δωμάτιο και με έντονο το στοιχείο του παραμυθιού και με αρκετή δόση χιούμορ η Χριστιάνα ανανεώνει το ραντεβού της, για τη Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου στις 15:30 από την συχνότητα του Alpha Κύπρου. 

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ενθουσιασμένη για την επιστροφή της, μετά και τον ερχομό του δεύτερου παιδιού της δήλωσε: 

Είμαι πολύ χαρούμενη...έκανα μια μικρή απουσία ήρθε η ώρα όμως να επανέλθουμε δριμύτεροι και είμαστε εδώ, αργά το βράδυ, για να γυρίσουμε το τρέιλερ της 4ης σεζόν. Είμαι στο στοιχείο μου, στα παδικά δωμάτια... Θα γίνουν κάποιες προσθήκες, αλλαγές αλλά η βάση δεν αλλάζει. 

Δείτε όσα έγιναν στα παρασκήνια για το τρέιλερ της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα": 

Κάμερα: Αντρέας Πίτσιλος

Επόμενο άρθρο

Ο Λεονάρντο Ντι Κάπριο απολαμβάνει τις διακοπές του στην... Πάρο!

Χαλαρές καλοκαιρινές στιγμές για τον γνωστό ηθοποιό στο ελληνικό νησί
11/08/2019 - 10:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Β. Παπαμιχαήλ: "Έχει τύχει να δουλέυω και να ζητώ χρήματα από τους γονείς μου"

Η αστάθεια της τηλεόρασης, η οποία την οδηγεί να ζητά δανεικά απ΄τους δικούς της
17/01/2020 - 17:28

Η Χριστιάνα "έστησε" τους φίλους της και πήγε με την...Μελίνα σε πάρτυ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η χαριτωμένη αντίδραση, ο λόγος που πλέον δεν "ακολουθεί" και τα...μπουζούκια
17/01/2020 - 16:41

Κωνστάντια Παύλου: Aπό ηθοποιός...ασφαλιστικός σύμβουλος (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εξομολογήθηκε για την αποχώρηση από τη τηλεόραση και το καινούργιο της επάγγελμα
17/01/2020 - 15:59

Η Κορτζιά αποκάλυψε τα αρνητικά του Πιέρου και την επιθυμία της για...τηλεόραση

Ο λαμπερός γάμος και η οικογένεια που θέλουν να κάνουν
16/01/2020 - 17:58

Αριστοτέλους: Aποκαλύπτει που ταξίδεψαν με τον Εφραίμ τα...Χριστούγεννα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ρομαντική πρωτεύουσα που επέλεξαν να περάσουν τις εορταστικές μέρες
16/01/2020 - 16:17

Χριστίνα Κυριάκου: Όλα όσα εξομολογήθηκε για την "μάχη" με την κατάθλιψη(ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκαλύπτει την "μαύρη" περίοδο της ζωής της και στέλνει μήνυμα αισιοδοξίας
15/01/2020 - 16:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έτοιμος ο παρακαμπτήριος δρόμος στη Γιόλου (ΦΩΤΟ)

Το έργο αποπερατώθηκε πριν την καθορισμένη ημερομηνία δηλώνει ο Καρούσος

Ψάχνουν τα αίτια της νέας τραγωδίας με θύμα τον 23χρονο Panayot (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Αστυνομία αυξάνει τις περιπολίες για μείωση των θανατηφόρων δυστυχημάτων

Μοναδικές εικόνες από το κατάλευκο Τρόοδος (ΒΙΝΤΕΟ)

Η χιονόπτωση συνεχίζεται και αύριο σύμφωνα με τη Μετεωρολογική Υπηρεσία
Ελλάδα

"Ξήλωσαν" τρία "εργοστάσια" καλλιέργειας κάνναβης στην Αττική (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα εργαστήρια ήταν πλήρως οργανωμένα και διέθεταν σύγχρονο εξοπλισμό για καλλιέργεια

Σεισμός 4,6 ρίχτερ στη Ζάκυνθο

Στα 28,2 χιλιόμετρα εντοπίζεται το εστιακό του βάθος

"Η Ελλάδα προφανώς άρχισε να τρώγεται πάλι και είπαμε να την ξύσουμε"

Τούρκοι χάκερς υποστηρίζουν λένε ότι "χτύπησαν" ελληνικές κρατικές ιστοσελίδες
Διεθνή

Σομαλία: Τουλάχιστον τέσσερις νεκροί σε επίθεση των Σεμπάμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τραυματίσθηκαν Τούρκοι μηχανικοί μετά την έκρηξη σε "παγιδευμένο αυτοκίνητο"

«Κατάσταση έκτακτης ανάγκης» κήρυξε η Εθνική Εταιρεία Πετρελαίου της Λιβύης

Οι δυνάμεις Χάφταρ απέκλεισαν τερματικούς σταθμούς εξαγωγής

Προσπάθησαν να εισβάλουν σε θέατρο την ώρα που παρακολουθούσε παράσταση ο Μακρόν

Διαδηλωτές συγκεντρώθηκαν έξω από το κτίριο και φώναζαν "παραιτήσου"

tv news

«24 Ώρες» με τη Μυροφόρα Γεωργίου, τη μάνα και τη σύζυγο δύο αγνοουμένων...

H γυναίκα -σύμβολό της κυπριακής τραγωδίας αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Φονιάς ή Τιμωρός; Το έγκλημα που δίχασε την κοινή γνώμη...

Μία αληθινή αιματοβαμμένη ιστορία αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 18/01/2020 - 17:00ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ