Ψυχαγωγία

Τα πρώτα πλάνα από το τρέιλερ του "Με αγάπη Χριστιάνα" και όσα έγιναν backstage!

Ανανεωμένη και έτοιμη να επιστρέψει στους τηλεοπτικούς μας δέκτες μέσα από τη συχνότητα του Alpha Κύπρου είναι η Χριστιάνα Αριστοτέλους!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια βρέθηκε στο ΙΚΕΑ το βράδυ της Παρασκευής για το γύρισμα του τρέιλερ της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα",σε σκηνοθεσία του Κλείτου Κλείτου και σκηνογραφική επιμέλεια της Έλενας Τερέπεη. Μέσα από ένα παιδικό κοριτσίστικο δωμάτιο και με έντονο το στοιχείο του παραμυθιού και με αρκετή δόση χιούμορ η Χριστιάνα ανανεώνει το ραντεβού της, για τη Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου στις 15:30 από την συχνότητα του Alpha Κύπρου. 

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ενθουσιασμένη για την επιστροφή της, μετά και τον ερχομό του δεύτερου παιδιού της δήλωσε: 

Είμαι πολύ χαρούμενη...έκανα μια μικρή απουσία ήρθε η ώρα όμως να επανέλθουμε δριμύτεροι και είμαστε εδώ, αργά το βράδυ, για να γυρίσουμε το τρέιλερ της 4ης σεζόν. Είμαι στο στοιχείο μου, στα παδικά δωμάτια... Θα γίνουν κάποιες προσθήκες, αλλαγές αλλά η βάση δεν αλλάζει. 

Δείτε όσα έγιναν στα παρασκήνια για το τρέιλερ της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα": 

Κάμερα: Αντρέας Πίτσιλος

Επόμενο άρθρο

Ο Λεονάρντο Ντι Κάπριο απολαμβάνει τις διακοπές του στην... Πάρο!

Χαλαρές καλοκαιρινές στιγμές για τον γνωστό ηθοποιό στο ελληνικό νησί
11/08/2019 - 10:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Κατερίνα Αγαπητού... αντιμέτωπη με τον μεγαλύτερο φόβο της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοσιογράφος ήταν η δεύτερη καλεσμένη του Χάρη Παπαθεοχάρους στην ενότητα "Scary Μούρη"
14/09/2019 - 16:34

Aυτή είναι η πρώτη μεγάλη έκπληξη του "Soundtrack of love"(ΦΩΤΟ)

Ο πασίγνωστος τραγουδιστής έρχεται στο νέο show του Alpha Κύπρου
13/09/2019 - 12:54

Χαριτίνη Ηλιάδου: Απαντά πρώτη φορά αν είναι σε σχέση με τον Ερμογένη Σκιτίνη

Όσα δήλωσε για τη συνεργασία με τον Ανδρέα Γεωργίου και τη συμμετοχή της στις "8 Λέξεις"
11/09/2019 - 17:34

Χρ.Αριστοτέλους: "Θέλω να κάνω κι άλλα παιδιά αλλά ο Γιώργος μου το αρνήθηκε"

Όσα δήλωσε η αγαπημένη παρουσιάστρια για το πρότζεκτ από Ελλάδα και γιατί είπε "όχι"
11/09/2019 - 15:31

Μάθε πως θα προλάβεις το χρυσό εισιτήριο για το "Soundtrack of Love"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε έξι ημέρες το πολυαναμενόμενο σόου του Alpha Κύπρου κάνει το πρώτο του γύρισμα
11/09/2019 - 14:54

«Αστέρια στην Άμμο»: Η συγγραφέας έρχεται στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα»!

Την Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου, η Χριστιάνα Αριστοτέλους υποδέχεται τη Ρένα Ρώσση-Ζαΐρη
10/09/2019 - 16:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μητέρα και κόρη συνελήφθησαν στην κατεχόμενη Μόρφου από τις λεγόμενες "αρχές

Προέβαλαν ως πρόφαση ότι φωτογράφιζαν σε απαγορευμένη περιοχή

"Δυστυχώς δεν αλλάζουν όλα από τη μια μέρα στην άλλη" λέει ο Βύρας (ΦΩΤΟ)

Αυτοψία Δημάρχου Λάρνακας στις πληγείσες περιοχές

Αψήφησαν τις βροχές και έστειλαν μήνυμα ελπίδας για τα παιδιά με καρκίνο (ΦΩΤΟ)

"Είναι τα ψυχικά αποθέματα που αποδεικνύουν το πόση δύναμη έχουμε μέσα μας"
Ελλάδα

Τσίπρας: Υπάρχει αδράνεια στην εξωτερική πολιτική της ελληνικής κυβέρνησης

"Ο Μητσοτάκης δεν έχει διάθεση για μια ενεργητική πολιτική και στάση απέναντι στην Άγκυρα"

Συναντά τον Γερμανό ομόλογό του αύριο ο Έλληνας ΥΠΕΞ

Θα συζητήσουν για την κατάσταση στην Ανατολική Μεσόγειο και το Αιγαίο

Οι πύρινες "γλώσσες" έζωσαν δυο χωριά στη Ζάκυνθο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Γιγαντιαία επιχείρηση για την κατάσβεση πυρκαγιάς που μαίνεται ανεξέλεγκτη
Διεθνή

Βόμβες μολότοφ και τούβλα "εκτόξευσαν" διαδηλωτές στο Χονγκ Κονγκ (ΦΩΤΟ)

Με βίαια επεισόδια σημαδεύτηκε και η σημερινή ημέρα

"Απειλή" χαρακτηρίζει η ΕΕ τις επιθέσεις με drones στη Σαουδική Αραβία

Σε "απόλυτη αυτοσυγκράτηση και αποκλιμάκωση" καλεί η Φεντερίκα Μογκερίνι

"Έφυγε" η χήρα του εκλιπόντος προέδρου της Τυνησίας ανήμερα των εκλογών

Η Καντλία Φαράτ άφησε σήμερα την τελευταία της πνοή

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

Η νέα δραματική σειρά του Alpha «Αστέρια στην άμμο» κάνει πρεμιέρα την Κυριακή!

Μια αληθινή ιστορία βασισμένη στο ομότιτλο βιβλίο της Ρένας Ρώσση - Ζαΐρη (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/09/2019 - 19:40ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ