Ψυχαγωγία

Τέλος η Στέλλα Στυλιανού από το Omega - Όλες οι λεπτομέρειες της απόλυσης...

Η παρουσιάστρια του κεντρικού δελτίου ειδήσεων του Omega, Στέλλα Στυλιανού απολύθηκε από την τηλεοπτικό σταθμό και μένει προς το παρόν εκτός τηλεοπτικού πεδίου...

Η τηλεοπτική αυτή εξέλιξη και είδηση, ξάφνιασε τον κόσμο των media αλλά και το τηλεοπτικό κοινό.

ΣΤΕΛΛΑ

Η απόφαση λήφθηκε εν μέσω τηλεοπτικής σεζόν με την διεύθυνση του καναλιού να απολύει μερίδα εργαζομένων του, ανάμεσά τους και η γνωστή δημοσιογράφος και κεντρική παρουσιάστρια ειδήσεων του Omega, με την δικαιολογία πλεονάζων και οικονομικούς λόγους. Σύμφωνα με πληροφορίες την παρουσίαση του δελτίου αναλαμβάνει σήμερα ο Διευθυντής Ειδήσεων, Μιχάλης Παυλίδης.

Το Alphanews.live επικοινώνησε με την κυρία Στυλιανού, η οποία δεν θέλησε να σχολιάσει ακόμα την απόφαση του καναλιού. 

Επόμενο άρθρο

Ο λόγος που απουσίαζε η Μέγκαν και ο Χάρι από τα βραβεία Bafta!

Η απουσία του πριγκιπικού ζευγαριού και τα καυστικά σχόλια στα κοινωνικά δίκτυα...
11/02/2019 - 15:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στέλλα Στυλιανού:H οn air πρόταση γάμου και όσα δήλωσε για την προσωπική της ζωή

"Ο λόγος που δεν μιλάω για τα προσωπικά μου είναι γιατί προτιμώ να τα...ζω”
22/08/2019 - 10:37

"Alpha Καλημέρα": Δείτε το τρέιλερ της νέας πρωινής εκπομπής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρεμιέρα Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου και καθημερινά στις 06:45 στον Alpha Κύπρου
14/08/2019 - 14:04

"Alpha Καλημέρα": Δείτε το πρώτο teaser της νέας πρωινής εκπομπής(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κωνσταντίνος Κωνσταντίνου και η Στέλλα Στυλιανού αλλάζουν τα πρωινά μας
09/08/2019 - 11:38

Στέλλα Στυλιανού: Η βουτιά από μεγάλο ύψος που... "κόβει την ανάσα"(ΦΩΤΟ)

Οι διακοπές της παρουσιάστριας λίγο πριν την πρεμιέρα της εκπομπής "Alpha Καλημέρα"
23/07/2019 - 13:06

Αυτός θα είναι ο τίτλος της νέας πρωινής εκπομπής του Alpha Κύπρου(ΦΩΤΟ)

Ο Κωνσταντίνος Κωνσταντίνου και η Στέλλα Στυλιανού σε πυρετώδεις προετοιμασίες...
19/07/2019 - 15:56

Το ΔΣ του ΟΚΥΠΥ έδειξε την πόρτα εξόδου στον Νίκο Πολύζο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ραγδαίες οι εξελίξεις μετά την επιστολή που αποκάλυψε ο Alpha
05/06/2019 - 21:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις

Ήξερε η ΠΑΣΥΚΙ για την μη προσέλευση γιατρών στο ΤΑΕΠ Πόλης Χρυσοχούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Πλήρης κάλυψη της συντεχνίας στους δύο εναπομέιναντες γιατρούς στο νοσηλευτήριο
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 25/08/2019 - 23:45ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ