Ψυχαγωγία

Θέκλα Πετρίδου:Εισβάλλει στην «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ» με έναν ξεκαρδιστικό ρόλο(ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Αν και ετοιμάζονται για γεννητούρια, ο Φώτης (Μιχάλης Σοφοκλέους) και η Χριστίνα (Χριστιάνα Αρτεμίου) ανοίγουν την πόρτα του σπιτιού τους στη γνωστή ψυχολόγο και παρουσιάστρια Θέκλα Πετρίδου, σε μία ιδιαίτερη και ξεκαρδιστική συνάντηση. Τα καθήκοντα που καλείται να αναλάβει, δεν θα είναι επιστημονικής φύσεως, αλλά μάλλον κωμικού περιεχομένου, αφού θα τη δούμε να ξεδιπλώνει μία άκρως χιουμοριστική πλευρά!

Ετοιμάζεται να εισβάλει στη «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ» για να βάλει σε τάξη (ή αταξία) τις σκέψεις του ζευγαριού, να βοηθήσει με το δικό της μοναδικό τρόπο, αλλά και για να τους φέρει αντιμέτωπους με το γάμο τους. Το επεισόδιο θα προβληθεί την απόψε στις 19:30 από τον ALPHA Κύπρου και δεν πρόκειται για κάποιου είδους πλάκας, αλλά για πραγματικότητα on air που δεν πρέπει να χάσει κανείς.

ena

Η πολυτάλαντη Θέκλα αποδέχθηκε αμέσως την πρόταση της σεναριογράφου Χριστιάνας Αρτεμίου για να υποδυθεί μία οικογενειακή φίλη του τηλεοπτικού ζευγαριού, η οποία έρχεται για να αρχίσει τη δική της... αλλιώτικη «μουρμούρα». Δεν ξέρουμε ποια θα είναι η ακριβής αφορμή της επίσκεψής της ή αν συντρέχουν και κάποιοι άλλοι άγνωστοι λόγοι, αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι θα αποδείξει για ακόμη μία φορά ότι η αφοπλιστική της ειλικρίνεια είναι κάτι παραπάνω από απολαυστική.

k;p

Δύσκολο να γίνεται κανείς για πρώτη φορά γονιός, αφού έχει να μάθει και να ζήσει καταστάσεις που δεν γνώριζε προηγουμένως, αλλά όλο το σκηνικό και η ατμόσφαιρα θα αλλάξουν με τον ερχομό της Θέκλας! Η ίδια δήλωσε κατενθουσιασμένη από την εμπειρία της ως γκεστ και μάλιστα, φεύγοντας από τα γυρίσματα, δεν δίστασε να ανεβάσει story στο προσωπικό της προφίλ στο Instagram, όπου αναφέρθηκε στο ρόλο-έκπληξη, αλλά και στο γεγονός ότι το επάγγελμα του ηθοποιού δεν είναι εύκολο.

Λέτε να εμφανιστεί και τη μέρα του τοκετού; Αν ναι, τότε δεν θα μιλάμε για μία απλή οικογενειακή φίλη, αλλά για ένα new entry της «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΣ», με σειρά εκπλήξεων και όχι μόνο.

«ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ»: Κάθε Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη στις 19:30 στον ALPHA Κύπρου.

 

 

Επόμενο άρθρο

Κριστιάνο Ρονάλντο:Τα "πέταξε" στον ήλιο και αναστατώνει με σέξυ φωτογραφία-ΦΩΤΟ

Δείτε την ανάρτηση του ποδοσφαιριστή που κέντρισε το ενδιαφέρον
26/02/2019 - 12:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Θέκλα Πετρίδου αποχωρεί από την...τηλεόραση (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Οι λόγοι υγείας και το νέο ξεκίνημα στη ζωή της...
17/07/2019 - 14:37

Η ξεκαρδιστική ατάκα της Σοφίας Βογιατζάκη για την... Θέκλα Πετρίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η προσπάθεια να χάσει κιλά, η απόφασή της και το...μπαλέτο
17/07/2019 - 13:38

Θέκλα Πετρίδου: Συγκινημένη στην αποφοίτηση του γιου της (ΦΩΤΟ)

Το ταξίδι στην Αγγλία και οι φωτογραφίες που ανάρτησε η γνωστή ψυχολόγος
13/07/2019 - 11:37

Η Θέκλα Πετρίδου έχει γενέθλια! Δείτε πόσο χρονών έγινε (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανέβασε και όσα μοιράστηκε στους followers της
04/05/2019 - 17:18

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους κάνει την ανατροπή και "εισβάλλει" στη Μουρμούρα(ΦΩΤΟ)

Αφήνει για λίγο την Χριστιάνα Αριστοτέλους και γίνεται...ηθοποιός
10/04/2019 - 20:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλείνει τμηματικά ο αυτοκινητόδρομος Λάρνακας - Κοφίνου

Δείτε ποιες μέρες και ώρες θα πραγματοποιούνται εργασίες

Έχετε δει την 16χρονη Ρόζα; Απουσιάζει από το χώρο διαμονής της (ΦΩΤΟ)

Τη βοήθεια του κοινού για τον εντοπισμό της ζητά η Αστυνομία

Αναζητούν την 16χρονη Ελευθερία που εξαφανίστηκε από το χώρο διαμονής της (ΦΩΤΟ)

Τη βοήθεια του κοινού για τον εντοπισμό της ζητά η Αστυνομία
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός 5,1 Ρίχτερ ταρακούνησε την Αθήνα (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εκκενώνονται τα κτίρια - Τρέχουν σε εξωτερικούς χώρους οι πολίτες

Ελεύθερη η Ρένα Δούρου μετά την απολογία της για της πλημμύρες στη Μάνδρα

"Ο σεβασμός στη μνήμη των νεκρών και στην οδύνη των οικείων τους απαιτεί πράξεις"

Αυτός είναι ο 27χρονος δολοφόνος της Αμερικανίδας βιολόγου στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

"Δεν μπορώ να ελέγξω τη μανία μου" είπε ο  καθ' ομολογίαν δολοφόνος
Διεθνή

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Aεροπορικές επιδρομές εναντίον θέσεων του PKK εξαπέλυσε η Τουρκία

Η ανακοίνωση Ακάρ για την επίθεση στην επικράτεια του Ιράν

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 16:15KITCHEN LAB