Ψυχαγωγία

Τριαντάφυλλος VS Φαίης: "Με τη Σκορδά θα τα πούμε στο δικαστήριο..."

Κόντρα δίχως τέλος, η οποία οδηγεί στα δικαστήρια για την παρουσιάστρια Φαίη Σκορδά και το ν τραγουδιστή Τριαντάφυλλο, με μήλον της έριδος τη Νατάσσα Θεοδωρίδου.

Ο τραγουδιστής ανέβασε το συγκεκριμένο story λέγοντας

Αψεγάδιαστη Νατάσσα, ούτε μια ρυτίδα...

Mπράβο της...φυσικό το κορίτσι μας!!!

λ΄,μ

Η Φαίη Σκορδά αντέδρασε έντονα για την εν λόγω κίνηση και έβαλε εμπάργκο στον τραγουδιστή για την εκπομπή της αναφέροντας

Μου στείλανε ένα Instastory, το οποίο δεν θα το παίξουμε… όσοι το είδανε το είδανε! Ήταν από τον Τριαντάφυλλο…  Και κάτι έγραψε… Το θεωρώ αγενές απρεπές και άνανδρο…. Το έχω πει για ελάχιστα άτομα, αλλά σε αυτή την εκπομπή δεν θέλω να ξανά ακούσω το όνομα Τριαντάφυλλος, να το γράψει αυτό ένας άνδρας για μία γυναίκα μετά από όλα αυτά που έχουν γίνει… Καθόλου ωραίο άκομψο πολύ”!

Το ξέσπασμα του τραγουδιστή δεν άργησε να έρθει δηλώνοντας ότι μίλησε με τα καλύτερα λόγια για την τραγουδίστρια και ότι δέχεται άδικη επίθεση από την παρουσιάστρια, την οποία θα στείλει στα δικαστήρια.

Η κυρία Σκορδά να μας φέρει την απόδειξη ότι έγραψα κάτι άσχημο να μάθει ο κόσμος την αλήθεια !!! Θα τα πουμε στο δικαστήριο η εάν έχει τα κότσια να δείξει το στορυ να δείτε όλη την αλήθεια δεν φοβάμαι κανέναν γιατί απλά δεν έκανα ούτε πρόσβαλα κάποιον !!! Απλά κρίμα για τα ψεμματα τους !!!

Επόμενο άρθρο

Πλήρωσαν ακριβά οι Βρετανοί το... νέο Παλάτι της Μέγκαν και του πρίγκιπα Χάρι

Το αστρονομικό ποσό για την ανακαίνιση που "βαραίνει" τους φορολογούμενους
25/06/2019 - 16:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιώργος Λιάγκας-Φαίη Σκορδά: Ξανά μαζί... (ΦΩΤΟ)

Οι κοινές διακοπές με τα παιδιά τους και οι χαλαρές στιγμές στην Τήνο
21/07/2019 - 16:20

Φαίη Σκορδά: Τα μυστικά ομορφιάς της και η "βίβλος" στο μακιγιάζ της!

Όλα όσα αποκαλύπτει η γνωστή παρουσιάστρια για την... λάμψη της
20/07/2019 - 12:01

Το νέο βίντεο-απάντηση του Τριαντάφυλλου στη Φαίη Σκορδά και η... αφιέρωση!

Τα καρφιά του στην παρουσιάστρια και η αφιέρωση στη Νατάσα Θεοδωρίδου
29/06/2019 - 11:11

Έξαλλη η Σκορδά με το άκομψο σχόλιο του Τριαντάφυλλου στην Θεοδωρίδου(ΦΩΤΟ)

Αυτό είναι το story που άνοιξε τον "Ασκό του Αιόλου"
25/06/2019 - 12:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 64χρονο για υπόθεση παιδικής πορνογραφίας

Μιλούσε σε δωμάτια επικοινωνίας με σκοπό τη σεξουαλική κακοποίηση παιδιών
Ελλάδα

Νεκρός ο γιος γνωστού επιχειρηματία μετά από τροχαίο ατύχημα

Ο 23χρονος ξέφυγε από την πορεία του και «καρφώθηκε» σε στύλο της ΔΕΗ

Οδοιπορικό στο Μάτι: 365 μέρες από την μεγάλη τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φονική πυρκαγιά άφησε πίσω της 102 θύματα και 58 εγκαυματίες

Υπό έλεγχο η φωτιά που ξέσπασε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάχη με τις φλόγες έδωσαν επίγεια και εναέρια μέσα
Διεθνή

Ισχυρή απάντηση και κυρώσεις για τους S-400 στην Τουρκία ζητεί ο Μενέντεζ

Απογοήτευση εκφράζουν οι Δημοκρατικοί για τη στάση που τηρεί ο Τραμπ

"Οι ΗΠΑ υπονομεύουν την παγκόσμια στρατηγική σταθερότητα" λέει το ΥΠΑΜ της Κίνας

Το Στέιτ Ντιπάρτμεντ ενέκρινε πρόσφατα την πιθανή πώληση όπλων αξίας 2,2 δις δολαρίων

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» μεταβαίνουν στο Μάτι Αττικής, ένα χρόνο μετά την πύρινη τραγωδία

Μαρτυρίες, εικόνες και αποκαλύψεις που θα συγκλονίσουν, εκτάκτως το Σάββατο 27 Ιουλίου
Alpha TV Κύπρου

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/07/2019 - 09:30ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ