Ψυχαγωγία

Τριαντάφυλλος VS Φαίης: "Με τη Σκορδά θα τα πούμε στο δικαστήριο..."

Κόντρα δίχως τέλος, η οποία οδηγεί στα δικαστήρια για την παρουσιάστρια Φαίη Σκορδά και το ν τραγουδιστή Τριαντάφυλλο, με μήλον της έριδος τη Νατάσσα Θεοδωρίδου.

Ο τραγουδιστής ανέβασε το συγκεκριμένο story λέγοντας

Αψεγάδιαστη Νατάσσα, ούτε μια ρυτίδα...

Mπράβο της...φυσικό το κορίτσι μας!!!

λ΄,μ

Η Φαίη Σκορδά αντέδρασε έντονα για την εν λόγω κίνηση και έβαλε εμπάργκο στον τραγουδιστή για την εκπομπή της αναφέροντας

Μου στείλανε ένα Instastory, το οποίο δεν θα το παίξουμε… όσοι το είδανε το είδανε! Ήταν από τον Τριαντάφυλλο…  Και κάτι έγραψε… Το θεωρώ αγενές απρεπές και άνανδρο…. Το έχω πει για ελάχιστα άτομα, αλλά σε αυτή την εκπομπή δεν θέλω να ξανά ακούσω το όνομα Τριαντάφυλλος, να το γράψει αυτό ένας άνδρας για μία γυναίκα μετά από όλα αυτά που έχουν γίνει… Καθόλου ωραίο άκομψο πολύ”!

Το ξέσπασμα του τραγουδιστή δεν άργησε να έρθει δηλώνοντας ότι μίλησε με τα καλύτερα λόγια για την τραγουδίστρια και ότι δέχεται άδικη επίθεση από την παρουσιάστρια, την οποία θα στείλει στα δικαστήρια.

Η κυρία Σκορδά να μας φέρει την απόδειξη ότι έγραψα κάτι άσχημο να μάθει ο κόσμος την αλήθεια !!! Θα τα πουμε στο δικαστήριο η εάν έχει τα κότσια να δείξει το στορυ να δείτε όλη την αλήθεια δεν φοβάμαι κανέναν γιατί απλά δεν έκανα ούτε πρόσβαλα κάποιον !!! Απλά κρίμα για τα ψεμματα τους !!!

Επόμενο άρθρο

Πλήρωσαν ακριβά οι Βρετανοί το... νέο Παλάτι της Μέγκαν και του πρίγκιπα Χάρι

Το αστρονομικό ποσό για την ανακαίνιση που "βαραίνει" τους φορολογούμενους
25/06/2019 - 16:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δημητρίου:Αποκαλύπτει τον αληθινό λόγο που διέλυσε τη συνεργασία με τον Τσαλίκη

Ξεσπά κατά του τραγουδιστή - "Θα έπρεπε να του στείλω ένα....εξώδικο”
27/11/2019 - 10:55

Παπαδάκης vs ΕΔΕΚ: Η κόντρα θα φτάσει Δικαστήριο; (ΒΙΝΤΕΟ)

Απορρίπτει τους ισχυρισμούς ο Ευρωβουλευτής
13/11/2019 - 21:59

Σβήνει η «φωτιά» με τον Κριστιάνο Ρονάλντο στη Γιουβέντους

Ο Πορτογάλος σούπερ σταρ θα απολογηθεί για τη συμπεριφορά του στο ματς με τη Μίλαν
12/11/2019 - 10:00

ΑΠΟΕΛ σε Ομόνοια: «Εννοείται 16 UEL, «8» UCL; Διευκρίνιση για το 10-4 με Άγιαξ»

Συνεχίζουν τη διαδικτυακή τους κόντρα χωρίς σταματημό οι δύο αιώνιοι
09/11/2019 - 22:20

Γιώργος Λιάγκας: Η αποκάλυψη για την προσωπική του ζωή μετά τον χωρισμό του

Η αναφορά στην προσωπική του ζωή μετά το διαζύγιο από την Φαίη Σκορδά
30/10/2019 - 14:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φυγάδευσαν πρόσωπο που συνδέεται με την υπόθεση απόπειρας φόνου στην Έγκωμη

Η πληροφορία στην Αστυνομία για 30 Σύρους έξω κέντρο σήμανε συναγερμό στις αρχές

Μπήκε στο σπίτι του ενώ κοιμόταν, άρπαξε το πορτοφόλι του και εξαφανίστηκε

65χρονος στην Αραδίππου κατήγγειλε κλοπή χρηματικού ποσού ύψους 3.300 ευρώ

Προσπάθησε να σκαρφαλώσει στον πρώτο όροφο πολυκατοικίας και έπεσε στο κενό

Σε σοβαρή κατάσταση νοσηλεύεται 47χρονος στο Γενικό Νοσοκομείο Λάρνακας
Ελλάδα

Ανατροπή στην πολύκροτη υπόθεση θανάτου του φοιτητή στην Κάλυμνο

Στέλνει τα νέα στοιχεία στον Άρειο Πάφο η οικογένεια του άτυχου νεαρού

Ένας 8χρονος με ... IQ "Αϊνστάιν" (ΦΩΤΟ)

Υπολογίζει μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα με το μυαλό του σύνθετες μαθηματικές πράξεις

Ηλικιωμένος βρήκε φρικτό θάνατο όταν το σπίτι του τυλίχθηκε στις φλόγες (ΦΩΤΟ)

Η φωτιά που ξέσπασε τα ξημερώματα σε οικία στη Μυτιλήνη κατέληξε σε τραγωδία
Διεθνή

Η δέσμευση του Μπόρις Τζόνσον εάν κερδίσει την κούρσα των βουλευτικών εκλογών

"Είμαι οπαδός του να επιτρέπεται στους ανθρώπους να έρχονται σε αυτήν τη χώρα"

Γιγαντιαία τοιχογραφία της Γκρέτα κοσμεί κτίριο στο Σαν Φρανσίσκο (ΦΩΤΟ)

"Αν μπορέσουμε να ενισχύσουμε τη φωνή του μηνύματός της, τότε κάνουμε λίγο καλό"

tv news

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

4 νέες αληθινές ιστοριές, που θα μεταφέρουν δυνατά μηνύματα ανθρωπιάς και αγάπης

Ιστορίες από τα Άδανα μέχρι το Βόρειο Πόλο στο «Soundtrack Of Love» αυτή την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 08/12/2019 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ