Διεθνή

Το #FacebookDown και το Twitter πήρε φωτιά

Το Facebook, το Instagram και το WhatsApp έπεσαν και εκατομμύρια χρήστες έπαθαν πανικό!

Θα μπορούσε να αποτελεί σενάριο μιας σύγχρονης...horror ταινίας με τη συντέλεια του κόσμου. Εκατομμύρια facebookαράδες και -wanna be- influencer την είδαν ξαφνικά τουιτεράδες και έκαναν μαζική επανεμφάνιση ή και επίσημη πρώτη στο Twitter ώστε να "ξεθυμάνουν"

Δεν είναι μόνο οι χρήστες των social media που επέλεξαν την οδό του τιτιβίσματος -σε μια τόσο δύσκολη ώρα- αλλά ακόμα και το ίδιο το...Facebook αφού είναι ο μόνος τρόπος επικοινωνίας με τον έξω κόσμο και ενημέρωσης για την "περιπλοκή της συντήρησής του".

Just for the record και για να επέλθει και τελικά η ηρεμία, το Facebook φαίνεται να επανήλθε. Δεν ήρθε ακόμα το τέλος!

Μια μικρή γεύση του τι ακολουθεί κάτω από το #facebookdown...

Επόμενο άρθρο

Βrexit: Το βρετανικό κοινοβούλιο καταψήφισε το σενάριο hard-brexit

Η Βουλή αποκτά πλέον τον πλήρη έλεγχο των επόμενων βημάτων
13/03/2019 - 20:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μέγκαν Φοξ: Η selfie που προκάλεσε σχόλια περί... πλαστικής επέμβασης!(ΦΩΤΟ)

Η επιστροφή της στο Instagram και η κριτική που δέχτηκε
19/08/2019 - 09:03

Μπρίτνεϊ Σπίαρς: Η φωτογραφία που ανάρτησε και εξόργισε τους followers της

Την κατηγορούν για επίδειξη πλούτου και αναισθησία
18/08/2019 - 09:28

Ελένη Μενεγάκη: Οι φωτογραφίες χωρίς μακιγιάζ και ρετούς από τις διακοπές της!

Οι νέες αναρτήσεις της παρουσιάστριας από τις διακοπές της
13/08/2019 - 12:26

Θέκλα Πετρίδου: Τα συγκινητικά λόγια για τα γενέθλια του γιου της! (ΦΩΤΟ)

Η εξομολόγηση της γνωστής ψυχολόγου: "Δεν ήταν εύκολη πορεία, αλλά άξιζε τον κόπο..."
13/08/2019 - 11:46

Αντίνοος Αλμπάνης: Η εξέλιξη στην υγεία του και η συγκινητική ανάρτηση (ΦΩΤΟ)

Παραμένει θετικός και αισιόδοξος στη μάχη του με τον καρκίνο
13/08/2019 - 10:16

Αυτοί είναι οι διάσημοι με τους περισσότερους... ψεύτικους followers!

Απίστευτα ποσοστά ψεύτικων λογαριασμών "ακολουθούν" τους διάσημους
13/08/2019 - 09:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Κλοπή μηχανημάτων αξίας 6,5 χιλ. ευρώ από αποθήκη

Μέλη του ΤΑΕ συνέλεξαν διάφορα τεκμήρια με σκοπό τον εντοπισμό των δραστών

Ποια είναι τα κατάλληλα δέντρα για δεντροφύτευση στις πόλεις (ΛΙΣΤΑ)

Ποια είναι τα προβλήματα που εντοπίζονται και ποιες υποδομές λείπουν

Η ανακοίνωση της Αστυνομίας για το θανατηφόρο στον Καλοπαναγιώτη

Οι δύο γυναίκες απεγκλωβίστηκαν και μεταφέρθηκαν με ελικόπτερο στο Νοσοκομείο
Ελλάδα

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής

Τραγωδία στον Πόρο: Ανθρώπινο λάθος ή μηχανική βλάβη;

Εν αναμονή του πορίσματος της Επιτροπής Διερεύνησης Αεροπορικών Ατυχημάτων

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο
Διεθνή

Παρίσι: Ένας νεκρός από φωτιά σε νοσοκομείο

Ξεκίνησε από ένα διαμέρισμα και γρήγορα επεκτάθηκε σε όλους τους ορόφους

Η μεξικανική διπλωματία εκφράζει 'ανησυχία' για την κράτηση παιδιών από τις ΗΠΑ

Η κυβέρνηση του Ντόναλντ Τραμπ παρουσίασε νέους κανόνες για κράτηση επ' αόριστον

Πομπέο και Κόφοντ μίλησαν μετά την ακύρωση του ταξιδιού Τραμπ στη Δανία

Ο πρόεδρος των ΗΠΑ ακύρωσε το ταξίδι του αφού δεν του πούλησαν την Γροιλανδία

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/08/2019 - 11:30ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ