Αθλητικά

Έτοιμη για «πτήση» κορυφής η ΑΕΛ

H ΑΕΛ ολοκλήρωσε την προετοιμασία της ενόψει του ντέρμπι κορυφής για την 17η αγωνιστική κόντρα στον ΑΠΟΕΛ την Κυριακή (20/01 16:00). Η ομάδα του Ντούσαν Κέρκεζ θέλει τη νίκη για να επιστρέψει στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα. 

Πιθανή εντεκάδα: 

Πρόσεκ  Γουήλερ, Λαφράνς, Γκοντάλ, Κυριάκου, Αντάμοβιτς,Γκαστανιάγα , Άλεξ Ντα Σίλβα, Αντόνια, Μακρής, Χουράδο. 

Την αποστολή απαρτίζουν οι πιο κάτω:

Τζοσιμάρ Βοζίνια

Πάτρικ Πρόσεκ

Αντρέας Κεραυνός

Χάρης Κυριάκου

Ανδρέας Αβραάμ

Χρίστος Γουήλερ

Μπόρις Γκοντάλ

Κέβιν Λαφράνς

Αντρέ Τεϊσέιρα

Νταβόρ Ζτραφσκόφσκι

Γιόν Γκαστανιάγα

Ιρένε Φιντέλις

Λεάντρο Σίλβα

Μάρκο Αντάμοβιτς

Άλεξ Ντα Σίλβα

Αντόνια Τζαρσίνιο

Γιάννης Γερολέμου

Ρούμπεν Χουράδο

Αντρέας Μακρής

Κίρε Μαρκόσκι

Επόμενο άρθρο

Πήρε το ζητούμενο χωρίς να πιάσει ψηλά στάνταρ απόδοσης ο Ολυμπιακός

Ο Ολυμπιακός δεν ενθουσίασε, αλλά λύγισε τον αξιόμαχο ΠΑΣ
19/01/2019 - 19:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βούρος: «Στόχος οι ομίλοι του Champions League» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε στην κάμερα της Cablenet ο Ελλαδίτης αμυντικός του ΑΠΟΕΛ
19/07/2019 - 19:37

Λαφράνς: «Το να παίζεις στον ΑΠΟΕΛ είναι μεγάλο πράγμα στην Κύπρο» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο θηριώδης κεντρικός αμυντικός στην κάμερα της Cablenet
19/07/2019 - 18:46

Πάει... Ασία ο Κάστανος (ΦΩΤΟ)

Στη λίστα του Μαουρίσιο Σάρι βρίσκεται ο Κύπριος διεθνής
19/07/2019 - 17:17

Δίνει ανάσες στους ποδοσφαιριστές του ενόψει Λέφσκι ο Ιδιάκεθ

Ξεκινάει το Σάββατο η προετοιμασία της ΑΕΚ για το δεύτερο προκριματικό γύρο
19/07/2019 - 15:19

Πρώτα Άρης και μετά διοικητικό ξεκαθάρισμα στην ΑΕΛ

Προέχουν οι αναμετρήσεις με την ομάδα της Θεσσαλονίκης
19/07/2019 - 14:56

Χρειάζεται δουλειά και... μεταγραφές

Το φιλικό με την Μπεϊτάρ έδειξε την ανάγκη της Ομόνοιας για ενίσχυση
19/07/2019 - 13:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκοψαν πρόστιμο σε...καρέκλα και ποδήλατο στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει στο AlphaNewsLive ο Δήμαρχος Λάρνακας για το περιστατικό αλλά και το βίντεο

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

Το Ιράν "κατέλαβε πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία"

Οι Φρουροί της Επανάστασης το κατέλαβαν «για μη τήρηση του διεθνούς ναυτικού κώδικα»

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 06:15DEAL